Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovih 65m eura po trenutnom kursu je Arsenalov klupski rekord za transfer od oko 44m funti.

    Znamo svi kako Wenger radi svoj posao, zovne igraca dogovori se sa njim, a onda plati bez cjenkanja razumnu cifru, barem je tako bilo u slucaju Alexisa i Mesuta.

    Ja koliko shvatqm AS bazira svoju procu na tome, da ce Rafa Benza koristiti u slabijim tekmama, a u jacim 4-4-2 sa Ronaldom i Bejlom furat i Isko i James na krila

    Ja sam poprilicno zbunjen po pitanju ovog transfera, najvise zbog te Rafine neodlucnosti.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • To nece odluciti sigurno nego je Rafa cini se u dilemi da CR ide na spica,a iza njega Isco,James i lijevo ona spodoba, brat moj objasnice ove sezone gurace ga Rafa ko da mu sin rodjeni...

      442 ce Real igrati samo prema tvojim izvorima

      AS mnogo zna i da nalupa cak mi je i Marca za Real pouzdanija,vlasnici AS-a mrze Pereza
      Last edited by AK47; 02-08-15, 00:02.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Veze nemam vjeruj mi, slabo i pratim u posljednje vrijeme, nemam ni vremena. Danas sam nesto citao oko tih problema sa markiranjem, odbranom kretanja igraca i jos ti neki kurci, nisam bas nesto upratio.

        Niko sretniji od mene ako dodje Benz, al nisam recimo nesto pretjerano ubjedjen, iako ne iskljucujem da ce doci.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja ti kazem Rafa ima 10 dana da se odluci i tada cemo znati sve se on pita...

          Ne bi volio nesto da ode,ali nekako u opciji da Jese igra prvu ili cak da Isco/James tandem bude sve cesce zajedno jbg nije to losa opcija uopste mada se ja naravno ne pitam nista nego onako s aspekta simpatizera kazem.Ja sam odmah rekao da on nije Rafin tip napadaca
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • I to sam citao da ce Rafa nesto da konta 10 dana.

            Nek skonta da hoce Ljorentea da mu sjedi na klupi i nek proda Benza nama i eto super
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Smara vise ta prica oko Benzeme,a sto je najgore, ima da se vrti jos mesec dana jedno te isto u krug i na kraju najverovatnije nece biti nista.

              Kada smo vec kod Reala, kakav je Akane ovaj Lukas Silva? Citao danas da hoce Real da ga proda, a secam se da je njega Arsen hteo, pa mu ga Karlo uzeo. Mlad je, ume sa loptom, a tesko da moze biti gori od Artete i Flaminija.

              Comment


              • Dobar je i dobice on u Realu svoju sansu (nesto kao Casemiro sto je morao da se kali u Portu i covjek docekao sad je u rotaciji 15 igraca sigurno),ali trebaju mu minute koje ce dobiti negdje drugo vjerovatno.Nedavno sam gledao jedan intervju gdje on kaze da je zadovoljan i koliko je do sada igrao,ali da mu ne bi smetala posudba tipa Villareal i takve ekipe u Spaniji da se oslobodi u potpunosti
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment





                • Oficijalni sajt gura Volkotove statse tako da će izgleda dobiti priliku pre manekena , što mi daje nadu da će Wengerica malo pametnije ući u meč tojest defanzivnije .


                  Theo s profile

                  Spoiler


                  Walcot's succesful passes ( green ) and key passes (yellow) in FA Cup final

                  Spoiler


                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Napokon nešto konkretno da se igra i u Engleskoj. Reći ću samo jedno: Aaron Ramsey.
                    sigpic

                    Comment


                    • O Lacazettu se sve utisalo, on sinoc protiv PSG-a totalno nevidljiv, bas slab. A i protiv nas nije nista pokazao, jedan dupli pas i sut sa 16m i nista.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                        Oficijalni sajt gura Volkotove statse tako da će izgleda dobiti priliku pre manekena , što mi daje nadu da će Wengerica malo pametnije ući u meč tojest defanzivnije .
                        Istina. Radije bi Walcotta u ovakvim tekmama na napadacu, ima manu u igri, a to je defanzivni doprinos. Radije Oxara na krilu nego on u ovakvoj tekmi

                        Comment


                        • https://youtu.be/sZLknIkRZQk?t=22s

                          Woja demonstrira klasu

                          Comment


                          • Uvek mi je Wojadin bio mnogo kritičan i nesiguran . Znam kad se tek ubacio u prvi tim svideli su mi se neki njegovi ludački pokreti i istrčavanja ali se na duže staze ispostavilo da mu je to više mana nego vrlina . Nema neku konstantnost ili brani kida ili fejluje za sve pare .

                            Baš sam pričao sad kad smo igrali Emirejts kup koliko sigurnije Čeh izgleda barem meni ovako preko TV-a .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Sta ce biti sa Velingtonom? Bio je odlican na pozajmici u Almeriji prosle sezone. Vrlo kvalitetan mladi fudbaler.

                              Comment


                              • Vrlo vjerovatno posudba u Cempionsip, iako mozda tek u januaru.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X