Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yep, Moh je full realan i pristojan lik. Ono sto sam ga prije gledao, makar ne pratim vise taj AFTV, uvijek je bio odmjeren.

    Comment


    • Nisam gledao ovaj video i mrzi me iskreno . Gledao sam nekoliko prethodnih rasprava njih dvojice nešto tipa da li je Čeh poboljšao Arsenal i neka rasprava oko Murinja i Wengera i mogu reći da je ovaj Čelzijev fan dosta pristojniji od ovog matorog drkele koji je prošle godine isteravao Wengera govnjivom motkom a sad mu liže testise .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ma i sad ga tjera, budala veze nema lupa gluposti i tako to
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Prije dok sam ih gledao Cloude jedan tjedan vice da je Giroud najbolji napadac Prema, tjedan poslije ga tjera iz kluba. Budaletina teska

          [VINE]O5r25V1Zt3Y[/VINE]

          Comment


          • Čovek je prsotina teška
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment




            • Ma polomi ga Vengerice sutra

              Comment


              • Mjenja se Arsene. Pao je i on malo u kolotecinu brige o parama i drzanja kluba iznad vode. Budi se u njemu ona stara vatra, covjek u drugoj polovici prosle sezone neprepoznatljiv. Ne silazi osmijeh s lica, sprda novinare na pressicama, trola, baca krafne direktno u oci, osim nesretne tekme sa Swanseom i derbija s Tottenhamom gdje su nas uhvatili na krivoj nozi i odigrali bolje mora se priznat, ostalo ubili. Ne sjecam se kad je zadnji put Arsenal dosao tri puta u Manchester i otisao neporazen. Ligaski odraden fin posao u drugoj polovici sezone, sad samo neka tako udu u ovu sezonu i tekmu po tekmu neka raste samopouzdanje. Kad bi sutra dobili Chelsea, probilo bi samopouzdanje krov.

                Comment


                • Originally posted by Henryj View Post
                  Kad bi sutra dobili Chelsea, probilo bi samopouzdanje krov.
                  Zato mi moramo da se žrtvujemo zarad dobra svih foruma u svetu
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Vracaj Lorda Wengerice, kakav Benz. Lord je LORD

                    Woja primio dva gola za Romu vec, na svoj specifican nacin boksovanje prvom do sebe
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • LORDINA
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • http://www.theguardian.com/football/...wenger-arsenal

                        Otac o ocu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa ne mogu prestati s Arsenalove strane,on je pricao o Benzemi nije rekao Ballague nece Arsenal vise nuditi za Benza lovu...

                            Ja sam ti rekao sad on ne misli ici,ali za 10 dana Rafa ce odluciti ko igra,ko ide na posudbe,koga zeli da kupi,ko moze ici itd...eh tada cemo znati sta je s Benzemom,ja mislim da ne ide,a ako ide to je jedino jer je Rafa odlucio da mu nije potreban u sto cisto sumnjam
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nije li malo to 65m evra

                              inače,ništa mi ne znači to što dotični tvrdi da nigde Benzema neće mrdati

                              al kako god okreneš,ne znam u kom paralelnom svetu bi Real prodao njega za 65m evra ,bar su za tolko mogli da metnu neku jaču cifru
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Nadam se da ce Rafa odluciti da treba Jesea gurat i da mu Benzema nije u planu za prvih 11 mada su za to male sanse.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X