Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti poredis Di Mariju koji je najjaci igrac na svijetu bio u momentu te kupovine sa ovim raspadom,nemamo sta dalje da razgovaramo u pravu si ti

    Sto se tice Wengera i pljuvanja uvijek kad mi pocnete sa demagogijom nekakvom slijede argumenti gdje se vidi kakav je to voajer
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Da Park i Santos su imali strasan uticaj na to 4. mjesto za te pare su se mogli dosta bolji igraci dovesti da ne spominjem jos neke pokemone Denilsone ili japanskog Ronaldinha Mijaicija.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Da Park i Santos su imali strasan uticaj na to 4. mjesto za te pare su se mogli dosta bolji igraci dovesti da ne spominjem jos neke pokemone Denilsone ili japanskog Ronaldinha Mijaicija.
        De nas prosvjetli zadnji dan prelaznog za te pare ko se mogao dovesti, a samo da klarifikujem Santos je slozio go Celziju za 2-2 na Stemfordu kad je bilo 3-5, onda u zadnjem kolu daje go za 1-2
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pa sta je ceko do zadnjeg dana da dovede ove ublehe,sto se Santosa tice izvini jesil ga pogledo ikad jedan od najgorih bekova koje su moje oci vidjele.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Slazem se ja sa tim, jedan od najljenijih igraca koje sam ja ikad gledao. Isto kao sto se slazem sa tim da se previse cekalo.

            I Fabregas i Nasri su otisli sredinom augusta i tad je panika nastala. Definitivno jedna od najgorih sezona u Wengerovoj karijeri
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ovaj prelazni rok ponovo gluposti ako ne dovede spica i zadnjeg veznog opet se nece ni boriti za titulu i tako iz godine u godinu dok se ne smiluje i sam ne ode.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • O kojim lazima i manipulaciji ti govoris, Akane? Da nisam mozda slagao da su svakog leta odlazili najbolji igraci, da se ekipa krpila sa jeftinim zamenama? Ali i pored toga Vengerica je uspevao da formira ekipice koje su igrale lep fudbal, ali za tu lepotu placali su ceh igraci koji dozivljavaju teske povrede od startova grubijana i nasilnika koji su u tome videli jedini nacin da zaustave Vengerove pulene. Usled silnih povreda, Vengericini tigrovi tako osakaceni nisu dolazili do najvecih rezultata, medjutim, ostajali su u samom vrhu fudbala i pored svega toga, i pored masovne hajke koji su protivnici ovog sporta vodili protiv kluba, Vengerica je uspeo da klub izvuce iz tranzicije i sada krece po ono sta je odavno zasluzio, krece po tripletu. I ti to sve znas nas dragi Akane, zato i ovih dana opsedas ovu temu silnim provokativnim neistinama u cilju da stvoris sebi alibi pricu za poraz u nedelju koji ce doziveti specijalni prevodilac i bus majstor. Ali sve je to mudri Princara prepoznao i naveo te na opkladu, tako da se iz ovoga neces se Akane izvuci bez Vengerice na avataru.

                Predstavljas brukom to sto je Arsenal zavrsio kao drugi iza Sahtjora, a hronicno zaboravljas i da je i tvoj voljeni tim zavrsio iza tog istog kluba, samo na trecem mestu, pa su igrali ligu evropice i osvajanje iste predstavili velikim uspehom, a i kako nije uspeh uloziti milijardu evra u klub i uzeti ligu evropice bez buseva jednospratnih i dvospratnih.

                Secas se cetvorke primljene od Milana i Artete na krilu, a u vidu prekaljenih licemera zanemarujes zbog cega je taj Arteta morao biti na krilu, vec to nazivas taktikom, taktikom kada moras da stavis Artetu na krilu jer su ti svi ostali krilni igraci povredjeni.

                Secas se i Salkea, a ne secas se da je to prva sezona Arsenala nakon odlaska Van Persija, i jos je sramno zavrsiti iza Salkea kada ti ode najjaci igrac, a ok je kada ti ode Levandovski pa provedes dobar deo sezone u zoni za ispadanje.

                Fenomenalnost Klopa smo svi videli, bez glavnih igraca umalo mu ekipa nije ispala u svajtu, a takve blamaze Arsen nije dozivljavao ni kada su boje kluba branili Benajuni i slicni krsevi.

                Opravdavas sto je potrosio Colo stotku na promasena pojacanja jer ih je kao zaradio, a kada Arsen nakon svega potrosi delic onoga sto je zaradio, ti plasiras izjave bus majstora kako Venger kupuje titulu. Jos jedna neuspela manipulacija Akane, toliko o casti tvojoj, razbojnice prekaljeni. A sto se Maxa tice, borio se on za sredinu tabele sa Milanom, a u Juveu skuplja plodove velikog Kontea.
                Last edited by Lion; 01-08-15, 11:35.

                Comment


                • Moram priznat bas te naruzio Akane sad Princara
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Idemo redom...

                    Cuj svi igraci povrijedjeni gledaj kakva je to laz Princaro http://www.rezultati.com/utakmica/faA5wUrH/#postave;1

                    hahahha cuj on jadnik pa s povredama je sve sam kriv zbog stila treninga,zasto je pobogu samo njemu toliko igraca svake godine povrijedjeno?Hoces reci da je to slucajnost,kako da ne...pa jedan Ozil i ne pamti sta je povreda dok kod ovog nesposobnjakovica nije dosao.Svake godine kilometar povreda i ko je kriv,pa nema srece jadan on nema ni para jadan sta ce hudnik

                    Upravo to potvrdjuje pravilo,Chelsea ispadne JEDNOM od Sakhtara i ja cu reci,neuspjeh,sramota dok vi takve cinjenice pokrivate godinama evo jos jedan primjer pokusaja manupulisanja

                    Klopp je kao castan covjek priznao da ne ide i otisao cim mu se desila jedna takva sezona,gospodin.Cuj otisao Persie pa sta sad,je li igrac jedna ekipa,je li to Schalke Barcelona ili Real mozda?Sto je prodao Van Persiea Unitedu?Morao jadan da proda za stadion,mani me molim te patetike za Wengerom...cuj ti molim kao da je Schalke neki klub sa milijardama,a ne prosjecan finansijski klub.Cak i u to vrijeme manjeg trosenja Arsenal je imao vise para od Svaba

                    Griezmann od 30 miliona promaseno pojacanje?Mandzukic nije pun pogodak,ali za 20 miliona sigurno promasaj nije...Cholo i tako uspije da se plasira dalje od nastavnika u LS

                    Evo jos jedne lazi da sam plasirao informaciju da Wenger kupuje titule,to nije tacno i ja to nisam rekao to je Mouova klasicna provokacija na koju se svi prime,a koja vrlo cesto nije tacna...nadji gdje sam ja to rekao i postavio,mani se lazi Princaro samo istina ovdje

                    Opet laz!!!

                    Max Allegri je Juve koji nije mogao grupu da prodje doveo do finala LS,a nije naslijedio Conteov Juve koji je to isto radio

                    Max je u debitantskoj sezoni u Milanu osvojio titulu.Nakon toga je bio drugi i to je tada bio stvarno neuspjeh.Evo jos jedne manupulacije,Maxu nakon toga odlaze najbolji igraci i to odjednom,skupa mu odu Silva i Ibrahimovic koji su doslovno pola Milana bili i koji zavrsava veliki Max,pa treci ide u LS ekipa logicno...nakon toga ga Fester i Silvio zajebu i ne dovedu mu skoro nikoga i covjek dobija u januaru otkaz,nije islo to je istina i covjek je otisao.Sada je preuzeo Juve i umalo tripleta,umalo dok je osvojio duplu krunu koju Juve nije osvojio preko 20 godina
                    Last edited by AK47; 01-08-15, 12:05.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • #trpleta

                      Odo ja ucit, nije za mene ovo vrijedjanje Wengerice
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pravo me naruzio sve medjupodaci i manupulacija obicna
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ispravite me ako gresim, ali meni je ovak mec sa Volfsburgom, ciju reprizu upravo gledam, jos jedna potvrda da Cembers nikako ne moze da bude Arsenalov stoper.

                          S obzirom da je Beljerin, mladi majstor, zakljucan desno a Kokelan ce igrati zadnjeg veznog, ne vidim kako ce se Englez probiti do prve postave. Pogotovo se ne bih slozio da moze da konkurise na mesto u veznom redu. Ozbiljna je i osetljiva ta pozicija, ne moze svako da se tu nadje.

                          Uzgred, Adelaide je paklen igrac. Brz i jak, ima dribling, dug korak. Klasa.

                          PS Ovi dresovi su zaista vrhunski. Ne volim ove uske modele ali mi se jako svidja sto bela boja dominira, a narocito to sto su stucne bele. Beli rukavi, crveni torzo, beli sorts i stucne, to je prava Arselanova kombinacija, barem za mene. Jednostavno je uvek dobro.

                          Comment


                          • Bogi neka Chambersa, ukljuci se brate u ovu diskusiju sa Wengerom
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nece ni Bogi,fin je lik previse da bi vam rekao istinu ovako kao ja

                              Princara brat moj samo spinovanje...odoh i ja sad budite dobri dok se ne vratim pa cemo nastaviti
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • To be continued..
                                Last edited by Rossonero; 01-08-15, 12:18.

                                Comment

                                Working...
                                X