Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste Aki baš oslobađaju mesto napadača , poslali u21 napadača na pozajmicu MORA DA ĆE DOĆI BENZEMA
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • zar nije taj Akpom nešto bolji,bar takav utisak imam na osnovu vaših hvalospeva jer ako je kvaliteta kao Sanogo
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Kako kad i dalje imaju trojica
        Prpa, a
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          zar nije taj Akpom nešto bolji,bar takav utisak imam na osnovu vaših hvalospeva jer ako je kvaliteta kao Sanogo
          Ma tu su momci u rangu , nije Sanogo toliko loš koliko ga ljudi smatraju na pripremama prošle godine dao je Benfici 4 gola posle se malo lošije proveo kada ga je uvodio ali ima dečko kvalitet .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Bolji je Akpom od Sanogoa barem jedno tri put.

            Pa evo i Ornstein nesto naslucuje, cim je napisao da je Wenger rekao da nece on nigdje ici.

            Vjerovatno ga je posalo jer nema teorije da ce igrati ove sezone, ocito se nesto desava u napadu, da neko dolazi, jer da ne dolazi ostao bi on najmanje 6 mjeseci i odigrao CoC.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Akpom je još uvijek užasno sebičan i slabo diže glavu od lopte. Ima znanje, ali mora poradit na prije navedenom. Protiv Wolfsburga je usrao par kontri sebičnošću.

              Comment


              • Comment


                • Slanje Voje na pozajmicu me je uverilo da se Venger ne šali ove sezone, sada ova pozajmica Akpoma izaziva ozbiljnu sumnju da možda i dovede nekog top napadača, samo ne znam gde će ga naći...
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Wenger je nenormalno potcjenjen. Fudbalski navijaci nisu svjesni nekih apsekta iz wvijeta biznisa.

                    Recimo u biznisu nema poklona kao sto ima u svijetu fudbala od raznoraznih seikova i oligarha.

                    Idemo malo staviti timeline ma ono sto je Wenger radio.

                    2001. Godine odluceno je da se ide na stadion, sa investicijom vrijednom oko 600m funti. Tada Se odlucuje da se narednih 15 godina mora poslovati na odredjenom budzetu sa odredjenim novcanim obavezama u toku sezone. Tako da se dolazi do odluke da se kupuju mladi igraci koji ce da sazriju sa prvim timom i da u njih bude insertovan DNK Arsenala u mladim godinama, te da igraci koji udju u 30-te budu prodani kada se moze i izvuci solidna cifra za njih, a onda igraci koji su dovedeni kao mladi ulaze u igru. I plan bi uspio da se kicma tima sacinjena od Fabregasa-Nasria i van Persia nije raspala.

                    Kada se raspala ta generacija, ostvaren je poprilican profit, ali morala se obnoviti ekipa. Potrajalo je 3 godine, ali je se desio zaokret u politici. Vise nisu dovodjeni samo stranci, vec samo Engleski talenti i sagradjena je platforma domacih talenata, koju ostali veliki klubovi nemaju, pa moraju da bacaju silne pare da bi navukli HG kvotu.

                    Ove sezone je Wenger identifikovao sta mu treba, zna i on da mu treba napadac, ali je znao da mu treba golmancina i bio je okrutan. Otjerao Woju, doveo Ceha i rijesio problem koji je ogroman u Arsenalu vec vise od decenije.

                    Sada je oslobodio prostor u prvom timu, iako je rekao da nece Chuba nigdje. Realno je ocekivati napadaca i napad na #tripletu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Dok je Wengera i njegova gugutanja klasama preko telefoncica, nema zime.

                      Comment


                      • Mene više brine pozicija DM jer Arteta i Flamini nisu za backup, a golove ima ko da daje...
                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Originally posted by Dejan78 View Post
                          Mene više brine pozicija DM jer Arteta i Flamini nisu za backup, a golove ima ko da daje...
                          ma bice malo za sve do kraja prelaznog
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Spoiler
                            Wenger je nenormalno potcjenjen. Fudbalski navijaci nisu svjesni nekih apsekta iz wvijeta biznisa.

                            Recimo u biznisu nema poklona kao sto ima u svijetu fudbala od raznoraznih seikova i oligarha.

                            Idemo malo staviti timeline ma ono sto je Wenger radio.

                            2001. Godine odluceno je da se ide na stadion, sa investicijom vrijednom oko 600m funti. Tada Se odlucuje da se narednih 15 godina mora poslovati na odredjenom budzetu sa odredjenim novcanim obavezama u toku sezone. Tako da se dolazi do odluke da se kupuju mladi igraci koji ce da sazriju sa prvim timom i da u njih bude insertovan DNK Arsenala u mladim godinama, te da igraci koji udju u 30-te budu prodani kada se moze i izvuci solidna cifra za njih, a onda igraci koji su dovedeni kao mladi ulaze u igru. I plan bi uspio da se kicma tima sacinjena od Fabregasa-Nasria i van Persia nije raspala.

                            Kada se raspala ta generacija, ostvaren je poprilican profit, ali morala se obnoviti ekipa. Potrajalo je 3 godine, ali je se desio zaokret u politici. Vise nisu dovodjeni samo stranci, vec samo Engleski talenti i sagradjena je platforma domacih talenata, koju ostali veliki klubovi nemaju, pa moraju da bacaju silne pare da bi navukli HG kvotu.

                            Ove sezone je Wenger identifikovao sta mu treba, zna i on da mu treba napadac, ali je znao da mu treba golmancina i bio je okrutan. Otjerao Woju, doveo Ceha i rijesio problem koji je ogroman u Arsenalu vec vise od decenije.

                            Sada je oslobodio prostor u prvom timu, iako je rekao da nece Chuba nigdje. Realno je ocekivati napadaca i napad na #tripletu.
                            Venger nije podcenjen,baš naprotiv ali je tvoje "obožavanje" lika i dela dotičnog prevazišlo sve moguće granice razuma,nisi jedini,ima vas gomila kao što medju Čelzijevim navijačima ima onih koji slepo prate Murinja.

                            Prosto mi je degutantna ta priča o Arsenalu koji je morao da ide na dijetu,kao da ste za to vreme pali na nivo jednog WBA il šta ti ja znam a niste,imali ste i tad dovoljno novca da poslujete sasvim pristojno ali ste pucali zbog mnogobrojnih promašaja u tom periodu za koje su krivi što sam Venger što sama uprava Arsenala ali se to veštom demagogijom i pričama za malu decu tura metlom pod tepih.

                            Da se vratim ponovo na ono da je Arsen podcenjen,prvo kao prvo,Arsen je "onu" generaciju stvorio sa nekim pišljivim novcem,nije da su to bili neki astronomski transferi i baš zato i naravno mali milion drugih stvari koje je napravio u tom period Venger jeste jedan od najvećih ikada.

                            Nakon toga nažalost ide pad,za neke stvari je kriv sam Venger,za neke uprava koja je bila isuviše sterilna i pasivna u nekim trenucima.Uzmimo za primer transfer Azara gde je Venger sam priznao da je odlučilo par miliona i ne samo to,čak je u jednom trenutku Az bio najbliži Totenhemu što je Rednap kasnije i potvrdio ,nije da je Čelzi oduvao konkurenciju sa 20 m razlike,niti mu je nudio neku astronomsku platu pa da sad to opravdava toliko kmečanja i prosipanja žuči kad moram tako da kažem.

                            Pusti me molim te sa tim pričama o štednji kad je Arsen imao sasvim dovoljno novca da funkcioniše.Zašto su igrači odlazili,zašto je uprava Arsenala imala neke fiks ideje sa tim platama,jer nije bilo jednostavnije da se najbolji igrači zadrže nego da se prodaju,kad se već pucamo sa tim FFP,iz tog ugla gledano je daleko jeftinija solucija da se igraču produži ugovor,makar i sa većom platom jer kad se to podeli na duži niz godina,onda taj igrač,iz ugla FFP košta klub jeftinije nego da se dovede neko drugi sa manjom platom i to zna svaka šuša koja kolko tolko zna kako funkcioniše FFP.

                            Za odlazak dotične kičme je kriv isključivo vaš klub i niko drugi jer je Arsenal bio i ostao TOP klub sa dovoljno resursa da zadrži igrače ako ništa drugo.

                            Deset godina Venger nema kasvetnog golmana,znači ja sad treba da poverujem da nije mogo da nadje normalnog golmana,pa ne treba Real da bude da kupi prokletog golmana.Ne znam zašto je tolko teško da se prihvati činjenica da je promašio gomilu transfera ali ne,o tome se jelte ne priča kao što ovi fantatici Murinjovci ne vide milion transfer promašaja svog idola nego se radjaju svakim danom i neguju kao malo dete raznorazne teorije u cilju opravdavanja svog božanstva .Valjda ako možeš da ga pohvališ da je pogodio Anrija možeš da priznaš i da je promašio sa nekim transferom.Pa on poštenog DM igrača nije doveo godina,znači svakog prelaznog roka se priča o tome i onda dovede Kalstroma Evo sad,tolko kukanje za Vidala i na kraju šta,nije mogo da izdvoji 37m evra,šta nema sad pare ni za to pa dal je i Romanov prljavi novac kriv za to što jedan TOP klub ima svake godine problem sa povredama,znači tolko ste pali na niske grane da niste mogli ni poštenog fizioterapeuta da platite

                            Ovo tek za trošenje Čelzija ne mogu da shvatim šta tu nije jasno,pa valjda ti kao ekonomista il šta si već,nemam pojma treba da znaš.Kad neko kupi firmu valjda treba da uloži u nju da bi ta firma porasla i stvarno mi nije jasno šta je to Roman loše uradio ako je ulagao novac kako bi klub napredovao i to je cela priča ,posle 10 godina klub završava sezonu kao prvi sa pozitivnim bilansom i bogami za tih 10 godina je napravio gomilu grešaka što sa poslovne strane što sa strogo fudbalske i praviće ih i dalje sigurno ali to ulaganje se u svakom slučaju isplatilo jer je privuko jače sponzore,povećao prihode što preko fan baze što veštom preprodajom pojedinih igrača i klub kako god okreneš posluje sad zdravije no što je to bilo po njegovom dolasku što je i bio kranji cilj.

                            Ajd da smo potrošili ne znam ni ja šta poslednje dve sezone,nego doveli Matića,Kostu,Fabregasa,vratili Kurtu i tolko,ranije Azara,znači sve igrače koje je i Arsen mogo da dovede bez problema ali da u pravu si,nema poklona za ovo moraš da bude genije ,da za 3 prelazna roka dodješ,prodaš nepotrebno,dovedeš igrače koji ti fale i usadiš im jebani pobednički mentalitet i u drugoj sezoni kreneš po trofej.

                            Nama niko nije poklonio titulu,zaslužili smo je jer smo bili najbolji.
                            Last edited by saburo sakai; 31-07-15, 22:26.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Simpatican video za najavu sezone
                              sigpic

                              Comment


                              • Tako je Aki isto na kraju sezone pisao da posto Arteta, Flam i Rosicki idu, da ce doci da zamene rezerviste pomenute Morgan i Vidal u paketu, a sada bi da Benzema zamenjuje Akpoma .

                                Usladilo se junioru da svojom laznom ekskluzivom obmanjuje nas Gojkove ucenike, postene ljude, patrijarhalno vaspitane u skladu sa principima cojstva i junastva, satkane dobrotom i neiskvarenoscu, sa verom u pravdu i pravicnost.

                                Comment

                                Working...
                                X