Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opušteno prodaćemo vam mi Fernanda Ljorentea za 15 milki čemu ovoliko cimanje ?

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Opušteno prodaćemo vam mi Fernanda Ljorentea za 15 milki čemu ovoliko cimanje ?
      Večeras parada u Šapcu povodm osvojenog Emirejts kupa , da znaš da te očekujemo kao VIP gosta , posle 12 kupio-platio gradonačelnik Soraju i Staniju ima bude prskanje celu noć
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        Večeras parada u Šapcu povodm osvojenog Emirejts kupa , da znaš da te očekujemo kao VIP gosta , posle 12 kupio-platio gradonačelnik Soraju i Staniju ima bude prskanje celu noć
        Prava priča, hoće biti janjetine ?

        Comment


        • Ukrašćemo usput negde jaganjce nije problem
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gledaj da ne bude pomasno ljubi te brat.

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
              Da se nadovežem na ovo većina navijača što Arsenala što drugih klubova uopšteno su ajde da se izrazim primitivni nazovi navijači koji u životu nisu odigrali jednu utakmicu u cipiripi ligi a kamoli nešto više , ali su zato stručnjaci u svim fazama igre . Sećam se kad smo pisali o Podolskom gotovo dve godine i svi su bili srećni kada je potpisao , a sad čoveka pljuju na sav glas i mislim da niko ništa o njemu pozitivno nije napisao osim mene . Arteta kada je došao takođe je bio hype a sada ga svi pljuju i prozivaju a ljudi ne shvataju ni koja je njegova uloga na terenu niti bilo šta .
              Ajde u trenutku dolaska Podolskog i Artete u klub nisam bio na ovom forumu pa nisam mogao napisat misljenje o njima, ali zasto ne sad.
              Arteta je za mene oduvijek bio panic buy, a danas je panic buy koji je ostao predugo. Arteta je odigrao zadnji ozbiljan nogomet u sezoni 2012/2013. Nakon toga covjeku se igra svela na vracanje lopte stoperima. 2012/2013 nakon odlaska Songa, dodjeljen mu je posao nekakvog osiguraca, defanzivnije orjentiranog, ali je jos uvijek prema naprijed dobro igrao, prikljucivao se napadima, distribuirao lopte s jednog kraja na drugi. Posljednje dvije sezone nema veliki radijus kretanja, pocele su ga mucit ozljede, igra mu se svela na dodaj prvom do sebe ili vrati stoperima. Nazalost vrijeme ga je pregazilo, a od trenutka kad je on dosao u klub do danas, stvari su se promjenile i igraci poput njega vise nemaju ozbiljnu ulogu u Arsenalu. 2011. kad je dosao Arsenal je bio limitiran financijski, na igrackom planu miljama od konkurencije u nemogucnosti da privuce jake igrace i klub bukvalno u teskoj psihickoj krizi. Stvari su se promjenile.

              Sto se tice Podolskog on je za mene klaun oduvijek. Jos od Bayerna je bio lik koji moze odigrat svjetski kad zeli, samo tesko da mu se to cesto desi. Ima top u nogama, sav talent svijeta, a los work rate i motiv. Dalje necu. Arsenalovi ga navijaci vole jer im je simpatican, zajebant.
              Nece od dugo ostat ni u Turskoj. Vratit ce se brzo u Koln gdje je celebrity gdje ce prolazit njegovo nezalaganje jer ce imat zagarantirano mjesto u prvoj postavi. Eno ga vec se glupira tamo, samara protivnike po terenu (doslovno)
              Last edited by Henryj; 27-07-15, 16:45.

              Comment


              • [VINE]egEpPK2alMM[/VINE]

                Dosao Szczesny u Rim.

                Comment


                • Arteta i jeste bio panic buy ali moraš da razumeš koja je njegova pozicija , on je neka bleda vrsta Pirla koji je godinama gurnut sa CM na DM ili ti neka vrsta Deep Pleja . Sad šta je problem kod njega i sam znaš našu filozofiju vezanu za kratke paseve itd valjda si toliko upoznat tako da neke duge lopte i ne može da pokušava, ali polako se i to menja videli smo sad na pripremama koliko smo dugih lopti odigrali tako da možda se preporodi. A to dodavanje golmanu ja slušam od fudbalskih stručnjaka ovde u Šapcu gotovo svaki vikend . Kada si tako neki organizator napada i kada ti se ni jedan igrač otkrije a pritom si nesmalo pod zabranom da daš dugi pas , kome ćeš da daš loptu , da šutneš u aut ?

                  Arteta nije tip igrača poput Matića , Kokelana,Felainija koji su jedini DM na terenu , čovek je navikao da ima igrača pored sebe kao što je u Evertonu imao Felainija i da od njega dobije loptu i prosledi dalje . Ovde smo ga gurnuli na poziciju gde mora da bude taj kostolomac iza kreativaca i prosto nije onaj isti Arteta koji je bio u Evertonu.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Sve je to ok kaj si rekao, ali 2015. je, da smo ovo pisali prije 2-3 godine, sve bi se slozio. Hocemo sad raspravljat da Arteta kraj sve konkurencije u timu ima mjesto u pocetnoj. Razumijem ja njegovu poziciju. Tribina.

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Sumirano, Velbek nije bolji od Girouda u onom u cemu je fancuz najbolji, niti je bolji od Volkota u njegovim specijalnostima, ali je kompletniji od obojice i vidljivo vise angazovan kada dobije priliku.
                      U jednoj rečenici si pogodio i napisao sve ono što sam ja gore mislio. To je to.

                      Originally posted by Ves View Post
                      Medjutim, u ranijem postu ti napisa da bi za nevolju i Santi mogao igrati DMFa??? Mislim, ako je iko, ja sam jos prije nego ga je Profesor i probao na toj poziciji, govorio kako je bi on bio bolji da igra CMa nego li prednjeg veznog. Mrzi me sad, ali mogu naci te postove ko zeli potvrdu. Prosto se svojim kretanjem nametao za tu poziciju. Ali, CM i DM su dvije potpuno razlicite pozicije, te se neki sjajni veznjaci nisu snalazili u tim defanzivnim ulogama ( primjer Arteta ) a da to Kazorla uspije. Zilav je on i ratoboran, ali ni ne sluti na jednog DMFa, bas nikako ne bi to mogao igrati.
                      Slažem se, nije on za DMF-a, ja sam se malo pogrešno izrazio. Naša formacija je sada takva da imamo jednog CMF-a i jednog DMF-a u sredini. Ja sam mislio da on igra nešto povučenije u paru drugim CMF-om, tako da bi imali dva CMF-a u sredini. Nešto slično onome što smo gledali u Singapuru, na utakmici sa Evertonom, kada su Cazorla i Ramsey igrali u sredini, a Wilshere i Walcott bili krila.

                      Vidiš kako je digrao povučenije nego inače i djelovalo je izvrsno.

                      https://www.youtube.com/watch?v=8sOPpbkY4IM

                      Naravno, sve ovo što ja govorim je za nevolju. Daleko od toga da bih volio da ovo bude primarni izbor.
                      Last edited by legolas; 27-07-15, 17:32.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa to naravski. Nece Le coq ni igrati bas svaku, tj. odmarace on cesto. Ako je protivnicka ekipa dosta inferiornija u odnosu na Arsenal i takticki defanzivno orjentisana a nemaju bog zna kakve kontranapade, gdje potreban je veci pritisak na njihovu odbranu, kombinovace se Kazorla, Remzi, Dzek i Arteta na sredini. Le coq bi protiv dosta slabijih imao malo posla i prakticno bio visak na terenu. Zbog toga Wenger vjerovatno i ne planira dovodjenje novog DMfa.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Henryj View Post

                          Welbeck 1700 minuta, Walcott 440. Prvi je zabio 8 golova, Walcott 7.

                          Walcott>Giroud>Welbeck.
                          Pošteno. Tebi Walcott, meni Welbeck. Koga god da Wenger odabere, daj Bože da ne pogriješi i da to bude najbolje po klub. Što se mene tiče, ne bih imao ništa protiv da Giroud postigne 34 gola naredne sezone, a Welbeck nijedan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by legolas View Post
                            Pošteno. Tebi Walcott, meni Welbeck.
                            Posteno. Meni Arsenal, tebi Tottenham.

                            Comment


                            • Giroud>Walcott

                              Walcott ima samo brzinu, tehniku prosecnu, realizaciju ne bas najbolju. Veoma dobro se krece. Secam se jednog meca protiv Spursa, negde Ozilov debi bio, Ozil mu napravi najmanje 5 brutalnih sansi ovaj sve promasi. Gotivan je meni lik Theo, ali ajde kazete da je usao u najbolje godine, pa da vidimo. Naravno i povrede su ucinile svoje.
                              Ja i za Wilshera govorim da mi se vise svidjalo kako je igrao kao klinac nego sada. Kada se vratio posle povrede vuce loptu, davi komplikuje, mnogo lopti je prodavao po utakmici. Mada u poslednje vreme se poboljsao, jednostavnije igra.

                              Giroud je veoma zahvalan igrac, ja obozavam ono sto on radi, kada je okrenut ledjima prema golu i kada saigraca direktno spaja u gol sansu prvim dodirom. On to radi nekako specificno. Zna i on promasiti velike sanse i npr. kao sto je neko rekao Cahill i Tery lako izlaze na kraj sa napadacem kao sto je Giroud. Sa takvim tipovima odbrambenih igraca Theo je vise korisniji svojim utrcavanjem. Giroud da ima malo bolju tehniku i da je brzi kompletan napadac.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Pa to naravski. Nece Le coq ni igrati bas svaku, tj. odmarace on cesto. Ako je protivnicka ekipa dosta inferiornija u odnosu na Arsenal i takticki defanzivno orjentisana a nemaju bog zna kakve kontranapade, gdje potreban je veci pritisak na njihovu odbranu, kombinovace se Kazorla, Remzi, Dzek i Arteta na sredini. Le coq bi protiv dosta slabijih imao malo posla i prakticno bio visak na terenu. Zbog toga Wenger vjerovatno i ne planira dovodjenje novog DMfa.
                                Pa dobro ne bas cesto Iskreno mislim da ce igrati koliko god mu fizicka sprema to dozvoli,on je kicma tima, koja drzi povezanu odbranu i sredinu,potcenjena je njegova pas igra,koja moze samo da napreduje...


                                A sto se spica tice,pa valjda ce Benzema u napad
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X