Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Ospina ostaje
    sigpic

    Comment


    • Ti boga kakav tandem. Ospina za domace kupove, a Cech za LP i Prem. Ne vjerujem da jos puno klubova ima dva tako dobra golmana kao jedinicu i dvojku.

      Comment


      • Originally posted by Henryj View Post
        Ti boga kakav tandem. Ospina za domace kupove, a Cech za LP i Prem. Ne vjerujem da jos puno klubova ima dva tako dobra golmana kao jedinicu i dvojku.
        Ima Čelzi . I ja sam srećan što ostaje samo treba ih sad uklopiti da oboje budu zadovoljni u pm da idu
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Za brata Gangrenu,Lorda
          Spoiler
          sigpic

          Comment


          • Tako je bre




            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ako neko ima dobar strim nek okaci
              sigpic

              Comment


              • http://sportzhd.tv/index.html

                Comment


                • Originally posted by Lillard View Post
                  Ako neko ima dobar strim nek okaci

                  http://www.sports-x.net/arena2.html
                  sigpic

                  Comment


                  • Onaj strim od juce, okacio ga je Henryj sad, HD slika, normalni komentatori..

                    Comment


                    • Dobro izgledamo,al sa jos jednim DM,i CF bili bi u potpunosti spremni i pokriveni svugde,za sva takmicenja,ovako imam osecaj kao da Arsen nema u vidu eventualne povrede..,i posle igranje igraca na neprirodnim pozicijama itd,i posle u zimu cemo nadoknaditi,kad vec bude kasno.. Naravno, verujem da i ova ekipa moze da izgura dosta,al koliki smo baksuzi,nista ja ne bi prepustio slucaju
                      Inace ovaj mali samo 17 god.a moze vec da mu se da sansa u kupu nekom
                      Last edited by Jack; 26-07-15, 18:43.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ostat ce sva ova djeca najmanje do januara tu, voli Wenger da su tu da ih on pripazi da se to razvija u smijeru u kojem treba.

                        Bas pregledah ovu jucerasnju tekmu nije lose bome, nije lose. Idemo sad Celzi da prebijemo i razbijemo im autobus, pa fino da krenemo da gradimo +10 prednost na tabeli do januara
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment




                        • Usput, nije baš lepo reći ali Artetina povred prošle sezone je nešto najbolje što se desilo Arsenalu, obavezno je naći backup za Coq-a...
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Neko je spomenuo da je prosle godine u emirates kupu otkriven Bellerin a ove ce biti Akpom. Cisto da je jasno, Bellerin je otkriven cim je dosao kao kusur za Seska, tu nema dileme. Ko god je tada pogledao bar jednu utakmicu rezervnog tima sa Bellerinom, moglo mu je biti jasno. Uostalom, nekoliko nas je ovdje prizeljkivalo njegov debi u prvom timu.

                            Sto se transfera tice, moje misljenje je da se ceka samo na Benzemu, nikakvih alternativa nema. Ako ne prodje Benzema, Wenger ne kupuje i to je to. A i logicno je i sasvim opravdano.

                            Hayden je backup za Le coqa. Kad ovaj ne bude mogao igrati, a nuzno je potreban takav profil igraca, igrace Isak.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Hector se ceka od 2012.

                              Slabo smo ga vecinom svi pratili u onoj turbulentnoj sezoni 2011. kad je bilo milion gluposti oko odlazaka, ali nakon sto je Bellerin prekucao u drugom djelu 2011/2012. tekme za rezerve svi smo se sjebali i htjeli da ga ubaci vec 2012/2013, al jebiga prosla godina je taman onako bila za njega.

                              Sto se tice te pozicije DM-a, Hydena ne cijenim mnogo, nisam ni Coqa previse cijenio bio, pa me prijatno iznenadio, ali Arteta ne moze definitivno. Em je presopor, em je jos i smotan postao.

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Neko je spomenuo da je prosle godine u emirates kupu otkriven Bellerin a ove ce biti Akpom.
                                Nisam spomenuo Akpoma. Ako nista, poprilicno me razocarao. Spomenuo sam Iwobija. Danas mu se pridodao i Adelaide.

                                Comment

                                Working...
                                X