Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sportzhd.tv/ Ponavljam link, ali otvorite, ide neki specijal..

    Comment


    • Kida link što je Mita dao samo treba malo bolji net
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Idemo po ,1,4+ Da vidimo Akpoma i Tea u napadu u drugom
        sigpic

        Comment


        • Komp mi ne valja, ali bar imam 40 mega neta da nadomestim

          Comment


          • https://twitter.com/FestimArsenal/st...92867035725824

            Theo potpisao novi ugovor.
            sigpic

            Comment


            • Lion ladno fura dijamant , kod nas Ox Iwobi krila
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Zadovoljan sam današnjom tekmom vezni red nam je bio skroz na nivou pogotovo Remzika i Ozil , odbrana nam je malo klimava bila ali sam navikao. Sve u svemu dobra predsezona za sad ovi novi klinci su i više nego dobri
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Bice nesto od onog Adelaide-a

                  Comment


                  • Ramsey i Ozil pokidali danas, a posebno moram pohvaliti Ox-a! E da nam je on zdrav i da se ustali na poziciji desnog krila tokom sezone, to bi haos bio. Sigurno mnogo korisniji igrac od Walcotta na toj poziciji.

                    Ramseyev trk kod cetvrtog pogotka. A Giroudov gol ramenom, svestan nije bio odmah da je usla.

                    Pratim ja vase postove redovno, samo ponekad vodite tako glupe diskusije da mi se ne da komentarisati, tipa danas relacija Arsenal-Juve, Arsenal mali klub.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • [VINE]eggXUvgUjtJ[/VINE]

                      Mali čarobnjak
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Normalno da je sporija igra kada tad imaš samo jedno krilo . Tad je problem što Remziku gura na krilo i tu nemaš brzine nikakve nije Santi kriv što smo natrpali 20 igrača na jednu poziciju i što ne znamo gde ćemo sa njima
                        Niko ne kaze da je Santi kriv, samo prosto da bi igrali brzu igru kao u prvom poluvremenu potrebno je da Oxara igra desno, Sancez levo i trio u sredini Kokelan, Ramzi i Ozil. U biranju izmedju Ramzija ili Santija, ja bih pre odabrao Ramzija jer je box to box, igrac koji najvise trci na terenu, cesto se stice utisak da ga ima svuda na terenu i kao takav je sigurno pogodniju za tu brzu igru od Santija kao nekog cm pleja. U biranju izmedju Ozila ili Santija, msm. da nisam najobjektivnija osoba da dajem sud . Nema dileme da Santi ima bolji ucinak od Ozila u dresu Arsenala, ali zna se dobro koliko je Ozil placen, sta je sve postigao pre Arsenala, mladji je, a i posle dve sezone ovo su mu prve pripreme sa ekipom i uopste me nije iznenadila ovakva njegova partija danas, ocekujem da ce ove sezone izdominirati. Tako da i sto se tog izbora tice, Ozil ispred Santija, po meni.
                        Nemam nista protiv Santija, da ne shvatis pogresno, odlican je to igrac. On bi meni ostao u ekipi do penzije ako zeli i ako nema problem sa tim da mora svaku tekmu da pocne u prvih 11.
                        Nas golman, odbrana i Kokelan i nisu imali nekog posla tako da nema sta i da ih komentarise, sem sto Debusi od onolikih brzih frizura presao na neku strebersku .
                        Ramzi, Ozil i Ox ebali majku. Ovaj Iwobi i onaj mali iz Lansa me bas odusevili, ima kod njih itekako materijala. Akpom mi je delovao previse uobrazeno kada je usao, previse sebican je bio, ponela ga slava definitivno. Ziru pruzio taj neki standard koji se od njega ocekuje. Dao taj gol glavom, upropastio par dobrih akcija i to je to. Ali svakako bi Ziru bio dobra opcija sa klupe.
                        Jedva cekam tekmu sa Nemcima, ocekuju se da potpuno novih 11 krenu tekmu koja ce nam mozda dati i odgovor na pitanje da li Volkot moze biti taj prvi napadac ekipe ili nam je potreban neki Benzema.
                        Inace, ne mogu da ne spomenem koliko su nam igraci dobro fizicki pripremljeni, bice ovo konacno jedna zdrava sezona.
                        Sto se tice Liona, mnogo su me razocarali Lakazet i Fekir, nisu nista pokazali .

                        Comment


                        • Fekir čovek kad je ušao počeo Lion da se raspada Lakazet je igrao solidno imao je nekoliko protrčavanja kroz odbranu ali jbg nije dobijao neke lopte pa da je mogao nešto da uradi .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Kod rezultata 0-0 je Lacazette odlicno spojio sa golom onom mladog brzonogog Kamerunca(neki N'Jie sta li je vec). Pored toga, onaj sut sa 16m i nista vise. Ali ceo Lyon je bio potpuno nemocan.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Kod rezultata 0-0 je Lacazette odlicno spojio sa golom onom mladog brzonogog Kamerunca(neki N'Jie sta li je vec). Pored toga, onaj sut sa 16m i nista vise. Ali ceo Lyon je bio potpuno nemocan.
                              Pa sem tog dodavanja, nista nije uradio. Ta sut sto spominjes je bio bas po sredini gola, nikakva opasnost.

                              Comment


                              • Ali Martinez je nekako mlitavo odbranio pa je izgledalo opasno.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X