Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo to za Rosickog naravno nagadjas,naravno da ga pratim cijelu karijeru(nagledao sam se njegovih utakmica u Dortmundu,a u Arsenalu meni nije odigrao dobro),odlican je igrac bio u Dortmundu,ali sada nije i ja sam ti samo govorio o trenutnoj forimi koja je vise nego ocigledno losa,nikad u zivotu nisam napisao nesto i tvrdio to na osnovu ovih stvari koje ti navodis,ako ne pratim igraca duze,necu ga komentarisati,a njega pratim i trenutno je los,kao i cijelu proslu sezonu,a ti mi navedi sta je lik odigrao dobro od kako je dosao u Arsenal,ja cu ti odmah reci da si u pravu,ako jesi ali ja se ne mogu sjetiti

    Ima on to u svojoj glavi,znanje ali ga noge vise ne sluze tako dobro i odlicni sut koji ga je ranije karakterisao vise ga nema,ne vidim kako on da se nosi sa vrhunskim veznim igracima u PL kakvih je danas ogorman broj,Wenger jeste cudan,ali tolika budala nije,vidi on to i zato ga samo stavlja kada nema koga drugog

    Rosicki je na Euru u Portugalu igrao odlicno,razbijao je vezne redove i stalno gurao Barosa u priliku sto je ovaj koristio tada,ali je bio tehnicki jaci i brze je mijenjao pravac kretanja nego sto to danas radi,kao sto rece Gangrena stigle su ga godine i to je prirodno,a osim toga on ima problema sa povredama

    Porediti ovog Rosicokog koji nije u dobrom stanju i Hazarda koji usput moze igrati na svakoj poziciji u veznom redu,sprda se u Francuskoj,brz, odlican tehnicar, sa ogromnim samopuozdanjem,jos je pritom 91. godiste,nije logicno

    Sto se tice Ceha u zadnje vrijeme,naravno da ih ne gledam,niti imam gdje a nemam ni neku zelju,prije jesam jer sam uvijek volio te njihove igrace Bergera,Smicera,Barosa,Poborskog i naravno gospodina Pavela Nedveda
    Last edited by AK47; 18-09-11, 10:45.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • http://www.goal.com/en/news/9/englan...ls-and-that-is


      Kad nisam umro od smeha
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Originally posted by Liverpool FC View Post
        Loše računa dali smo 6 ne 5
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ako si zaista gledao Rosickog koliko i ja, onda svaka cat ali me cudi da sudis na taj nacin znajuci koji je njegov stil igre i znajuci da mu Venger daje sansu na kasicicu. Tvrdim da sa ovim rezultatima Arsenala svako ima puno pravo da ospori Vengeru izbor prvotimaca.

          Vidim koliko Remzi i Arteta mogu da se nose sa veznjacima u PL. Tobdzije ni sa Fabregasom i Nasrijem uspevali da steknu pobednicki mentalitet protiv ekipa sa kojima moraju da se bore za titulu(cast izuzetnim trenucima kojih je bilo ali vrlo malo) a kamoli ce moci sa ovim igracima koji su daleko ispod tog nivoa. Upravo ta politika ''stednje'', kupovine golobradih momaka, i odbacivanja igre na iskustvo je dovela Arsenal u ovaj polozaj. Centralna figura te politike, Fabregas, je prosao bez trofeja i napustio je klub na ruzan nacin sto pokazuje da je taj sistem los.

          Uostalom, Venger neka nastavi sa ovom grupom igraca pa cemo videti dokle ce stici. I po danasnjem rezultatu i po igri sa Svonsijem smo videli naznake. Osim ako se ne desi neko cudo sto je tesko jer kad trener upadne u navijacku i medijsku masinu za mlevenje postaje vrlo iskljuciv, u inat namece svoj stil. Za razliku od Ser Aleksa Fergusona, Ancelotija u Milanu, Murinja...
          Last edited by Bogi; 17-09-11, 19:13.

          Comment


          • Pa ja sam gledao jos milion igraca i gledao ih u isto toliko prilika,ali mi se neki jednostavno ne svidjaju.Rosicki nije jedan od tih,za mene je prije bio vrlo dobar igrac sa fenomenalnim udarcem,dosta dobrim kretnjama i pas igrom,ali to danas nije slucaj budimo realni.Ja uopste njega ne podcjenjujem,jer on jeste dobijao mrvice(nesto zbog povreda), ali i kada bi usao nije pokazao nesto,cak je sve losiji bio,ne znam koji je razlog ali kada je igrao ja se njegove dobre partije za Arsenal ne mogu sjetiti

            Slazem se s tobom da ni Arteta nije rijesenje,nece on dovesti igru Arsenala na veci nivo,ali je dosta dobar i provjeren igrac za PL,uz to je bio vrlo ekonomcino rjesenje.Ramsey je meni isto tako solidan igrac,nista vise od toga,Wilshere je fenomenalan,igrac koji je igrao dobro u 80% utakmica koje sam ja gledao,a davao je sve od sebe to ne trebam ni spominjati.Politika Arsenala je losa(ne svidja mi se ova rijec jer ljudi grade tim a da ne trose puno novca) jer oni u ovom svijetu nece opstati na ovaj nacin.Moram istaci da cak i kada su odrijesili kesu Wenger nije pogadjao sa igracima,nije malo 12 miliona za Koscielny-og,mogao je dovesti boljeg igraca za te pare u tom trenutku.Dobro je platio i Arsavina,koji jeste igrac velikih mogucnosti ali cudnog mentaliteta i mogao je dovesti boljeg.Mozda je i to razlog zasto Wenger ne zeli da trosi,jer ne pogadja sa igracima koje malo vise plati

            Sada bih ja isto tebi mogao prigovoriti za Edena Hazarda kojeg gledam gotovo svaku tekmu.Lik je fenomenalan,najblaze receno,nije on igrac koji bi samo prodefilovao bilo kojom ekipom,a ne Arsenalom gdje bi bio najbolji igrac.Lik je cudoviste i ja se nadam da ce sljedece godine preci u daleko jacu ekipu nego sto je Lille...mislim da bi u Engleskoj bio sjajan

            Ja sam mislio da ce Wenger dovesti jednog od trojice iz CSKA(podsjeti me kad sam vidio natpis) Doumbiu,Dzagoeva ili Hondu,svaki bi mu dobro dosao
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • U svakom slucaju cemo videti kako ce nastaviti Arsenal ovim stilom i ovim igacima. Slazem se da je Arteta pouzdan igrac, ali nije to to. Vilser je ipak nesto drugo, mlad ali veoma dobar i pouzdan igrac.

              Drago mi je da gledas Hazarda svaku tekmu. Ja sam ga gledao dosta puno, ali moram priznati neredovno. Mislim da si pogresno protumacio moj post. Hazard je igrac posebnih mogucnosti da tako kazem, sjajan dribler, sjajan trkac. To nisam osporio. Ali sa ovakvom igrom i zamislima Vengera on se u Arsenalu ne bi puno istakao. Ne verujem da bi mogao vise od Nasrija. Decko nije dzabe odavno na meti velikana evropskog fudbala, ali veliko pitanje je kako bi Venger iskoristio njegove potencijale kada nije mogao da usmeri kvalitete Fabregasa, Nasrija, pa i Volkota na put osvajanja nekog trofeja, ako razumes sta hocu da kazem.

              Dumbija je klasican spic, golgeter. Odavno je Van Persi ustaljen u prvoj postavi na mestu tog jedinog napadaca i tesko da bi on tu konkurisao, osim kao rezerva. Ali Honda i Dzagoev mogu itekako da se uklope. Slicni su igraci, obojica mogu i po strani da igraju a imaju odlican pas.. Obojica bi se uklopili u sistem Arsenala, s tim sto moram napomenuti da je Dzagoev stabilniji igrac-nije mu problem da bude na klupi kada je tako trener odlucio, igra dosta konstantnije i pravi je timski igrac.
              Last edited by Bogi; 17-09-11, 20:47.

              Comment


              • Ova sezona ce biti od krucijalne vaznosti za njih jer nece biti laka uopste u ovakvoj konstalaciji snaga u Premiershipu,bice tesko izboriti LP,mislim da ce ipak dogurati do EL

                Gledam Hazarda kada god mogu,svidja mi se i fudbal koji igra Lille,ali je nekad bolja utakmica na TV-u ili klub koji vise volim pa nemam izbora,ali u njegovim performansima uzivam.Pa Nasri je igrao sjajno u Arsenalu lani,njima bi jedan takav sada i trebao da ga zamjeni,a mislim da ovaj moze igrati malo blize golu od Francuza i zabijati malo vise,brzi je puno do njega,istakao bi se sigurno(subjektivno,ali sam kao kutija zatovren kad je on u pitanju,neke stvari mozda i ne vidim realno).Veoma je mlad,tako da bi im mogao igrati dugi niz godina

                RVP je strasan igrac,ali ima problema sa realizacijom cesto(mada lako zbog dobrog kretanja dolazi u sansu),da ne govorim da se zna povrijediti svako malo,a da Arsenal i nema neku rezervnu varijatnu s obzirom na duzinu sezone i broja utakmica koje oni odigraju,tako da im Doumbia i ne bi lose dosao,odlican igrac.Ja sam Hondu ocekivao u Arsenalu sigurno,ali nije nista od toga bilo.Dzagoev je mlad i on ce doci na svoje ja mislim a onda ce mnogi da zale zasto nisu izdvojili 15-ak miliona i doveli ga,vjerovatno bi ga prodali za ovu cijenu
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Za nas je sezona zavrsena kada su otisli Cesc i Na$ri. City,Man utd. i Chelsea su sredili timove na pocetku prelaznog roka,davno prije pocetka sezone. A mi na kraju roka prodajemo najbolje igrace i kupujemo jeftine zamijene. Ne mozemo pratiti ovaj talas velikih ulaganja. Ko ce doci u Arsenal za 80k kada u Unitedu,City,Celsiju moze imati 150-200k.Postali smo City-eva filijala.Sa Cescom i Na$rijem prosle godine nismo nista osvojili,sta tek sada ocekivati. Nasri se donekle moze nadomijestiti ali Cesc nikako. Nemamo vise lidera na terenu,RvP to svakako nije.
                  Wengera volim i postujem ali polako gubi konce,pogledajte samo ove glupe izjave,cuj dali smo 5 golova.WTF?
                  U klubu su sigurno znali da Cesc i Na$ri odlaze,Chamak je cak i rekao u jednoj izjavi da ocekuje da ce otici. Kada su ih prodali slagali su nam price kako su se borili da ih zadrze...a ustvari su znali i onda jeftin pokusaj da se navijaci malo omeksaju ova panicna kupovina na kraju.Da smo izvukli dobar rezultat sa Unitedom ne bi je ni bilo.Apsolutno neambiciozno,konkurenti se samo pojacavaju a mi sve slabiji.
                  O povredama da ne govorim, cesto pomislim da su izmisljene.

                  Djourou na beku je bio vrhunac danasnjeg ludila.

                  Comment


                  • Naš problem je što smo umesto da se pomerimo jednu lestvicu gore mi u stvari srozali barem dve lestvice dole .

                    Naime titula nam je bila veoma blizu prošle godine ali nizom nesretnih okolnosti prepustili smo je Mančesteru.
                    Što se tiče te lestvice u to sam podrazumevao igrače i stil igre , ekipa nam je bila solidna Nasri,Fabregas,Jack,Sagna oni su bili glavni faktor naše igre i mi umesto da dovedemo to jedno pojačanje u odbrani mi smo prodali 2 pa mogu reći najvažnija igrača.

                    Na$ri ma koliko ga mi mrzeli sad je bio jedan od najvažnijih igrača u prošlogodišnjoj igri a prodat je zato što je Kroenkeu zinulo dupe za 20 miliona i nije odobrio da mu se poveća plata što je naime smešno ako hoćeš trofeje,titule moraš malo da se istrošiš svaka čast svakom ali mora ...

                    Fabregas je stara priča svi znamo koliko su gamad iz Barselona trovala medije kako je nesrećan bla bla bla i tu smo mogli malo šta da uradimo ali smo barem dobili lepe pare koje smo mogli da potrošimo na mnogo pametnije načine ali ipak nismo.


                    edit :Funkerman preduhitrio si me
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Drago mi je da je Chamakh juce zabio i valjda ce sada dobijati vise sansi. Nikako ne mogu da shvatim kako je Koscielny dao onako autogol.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Situacija u svetskom fudbalu je izgleda postala kriticna, veliki broj bogatasa kupuju strane klubove praveci od njih gigante evropskog i svetskog fudbala (Mancester Siti,Malaga ....) cak je i Zoze Murinji rekao kako ce se Real Madrid boriti za opstanak u Primeri . Pa ako se Real bori za opstanak sta onda reci za Arsenal koga svako moze da pobedi. Odbrana busna kao svajcarski sir,sta tek reci za sredinu terena i za napadace. Izgleda kako stvari stoje da navijaci Arsenala gledaju brod koji je odavno poceo da tone a Wenger nista ne radi. Doveo je nekoliko igraca koji su vec zreli za penziju (izuzetak je Metezarker) i on sa tim igracima planira da sledece godine igra u Evropu. Mislim da je sezona za Arsenal zavrsena bolje da se Wenger okrene dovodjenju kvalitetnijih igraca. Ni ove sezone nece arsenal nista osvojiti, pa ako je vec takva situacija onda neka se izvrsi rekonstrucija celog tima od golmana,odbrane,sredine i napadaca pa tek onda moze da se nadamo nekom osvojenom trofeju. Ranije sam jedva cekao da gledam utakmice arsenala a sad mi se vise i nemam zelju da gledam arsenalove utakmice kad unapred vec znam da ce da izgubi sa cetiri do pet komada u mrezi.

                        Comment


                        • Dok je Arsenal igrao na Highbury parku i dok je Henry harao ligom mogli su pobjediti koga su htijeli.. Uporediti tadasnji Arsenal i ovaj sad.. ogromna razlika.

                          Comment


                          • Originally posted by Arsenal View Post
                            Situacija u svetskom fudbalu je izgleda postala kriticna, veliki broj bogatasa kupuju strane klubove praveci od njih gigante evropskog i svetskog fudbala (Mancester Siti,Malaga ....) cak je i Zoze Murinji rekao kako ce se Real Madrid boriti za opstanak u Primeri . Pa ako se Real bori za opstanak sta onda reci za Arsenal koga svako moze da pobedi. Odbrana busna kao svajcarski sir,sta tek reci za sredinu terena i za napadace. Izgleda kako stvari stoje da navijaci Arsenala gledaju brod koji je odavno poceo da tone a Wenger nista ne radi. Doveo je nekoliko igraca koji su vec zreli za penziju (izuzetak je Metezarker) i on sa tim igracima planira da sledece godine igra u Evropu. Mislim da je sezona za Arsenal zavrsena bolje da se Wenger okrene dovodjenju kvalitetnijih igraca. Ni ove sezone nece arsenal nista osvojiti, pa ako je vec takva situacija onda neka se izvrsi rekonstrucija celog tima od golmana,odbrane,sredine i napadaca pa tek onda moze da se nadamo nekom osvojenom trofeju. Ranije sam jedva cekao da gledam utakmice arsenala a sad mi se vise i nemam zelju da gledam arsenalove utakmice kad unapred vec znam da ce da izgubi sa cetiri do pet komada u mrezi.
                            To je Mourinho rekao ironicno...

                            Comment


                            • Arsenal - Srewsbury.

                              Arsenal: Fabianski, Jenkinson, Miquel, Djourou (c), Gibbs, Oxlade-Chamberlain, Coquelin, Frimpong, Benayoun, Park, Chamakh.
                              Subs: Martinez, Yennaris, Boateng, Ozyakup, Aneke, Ryo, Watt.

                              Comment


                              • Ima li neko stream za utakmicu ?
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X