Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocinje sve ovo vec opasno da smara...

    Dolazi Karime HITNO!

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Kako stari licemjer Princara,Mesutara i ostalo proziva mog brata Juniora

      #wenger out
      Kako stari licemer Akan govori o Junioru, Gangicu, Gojku i ostaloj braci iz ,,severnog Londona,,
      Originally posted by AK47 View Post
      Ovi navijaci Arsenala po twitteru bas blage veze sa fudbalom nemaju,zive u nekim iluzijama..

      Comment


      • Nikad Gojka brata mog da uvrijedim,a ni ostalu vrlo simpaticnu ekipu to je vrlo jasno dok s druge strane

        Inace Vrsaljko dolazi u Napoli sto bi moglo znaciti da ce Alzirac napustiti klub
        Last edited by AK47; 22-07-15, 00:21.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Neka Goluma Napoliju, nama ne treba. Ima brat nacho
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Bas se sa krsevima povezujemo sto se tice levog beka. Gulam i Kolasinac

            Daj Babaru ili Rodrigeza, ako vec Naco ide sekti svojoj.

            Comment


            • Benzema za 50 miliona moze!
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Segi Samper ima otkupnu od 8.5m funti, wengerica veliki fan. Pokusao da ga dovede zajedno sa Bellerinom i Toralom, al ga Pep uvjerio da ostane, sad je druga prica. Moglo bi nesto i biti od toga.

                Mundo Deportivo inace ide sa tom pricom, oni su koliko sam shvatio jako dobri kad je u pitanju Barcelona.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Zainteresovan je Arsenal vec dugo za Sampera kao uostalom za mnoge mlade igrace Barselone.

                  Samper ce otici ako ne bude u prvom timu od ove sezone, na pozajmicu vjerovatno ali nece mu biti lako odbiti ukoliko mu stigne dobra ponuda u vidu dugogodisnjeg ugovora.

                  Comment


                  • Čeh pre Begovića bez dileme ove sezone ali to ne znači da je Begović ne znam kolko stepenica ispod,baš naprotiv,niti mi je jasno zašto se sad spušta Bega kad to nije zaslužio,jest da je popustio u zadnje vreme i to se baš vidi ali to mi je više nedostatak motivacije,zasićenje od sredine u sada već bivšem klubu

                    Ako je već Čeh dostpuan,plus za taj novac tu nema dileme a da ne pominjem koliki to impact ima van terena za Arsenalove navijače,tako da mi je ovaj transfer pun pogodak iz više razloga

                    Vamo na drugu stranu,to ne može da opravda Vengera da je on toliko godina bez top golmana,te Almunija,Fabijanski,Poljak...razumem da Arsenal nije ne znam kolko trošio al bar su golmana mogli da kupe jer po nekima ispada kao da je Arsenal bio trećerazredni klub a ne top klub i u toj i takvoj situaciji mogo/morao je da krene po Begovića il kog drugog golmana,što se nije desilo nego se čekalo sve dok se sve planete u solarnom sistemu nisu poklopile da on dovede Čeha
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Ma kakve crne stepenice, Bega tri sprata ispod .

                      Ne razumem ja takve price kao Begovic je top u Stouku, a Fabijanski klovn, a taj isti Fabianski dominira u Svonsiju.

                      Comment


                      • Podcjenjujete bas Begovica,vidjecete kad uslijedi demant

                        Svi golmani Arsenala za mene su klauni,sve i jedan sto su bili do Cecha
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Phahahaha Ospinica ti klaun?

                          Ospinicu mi svi pocenjuju jer je golman iz Kolumbije. Da je Spanac npr. , sad bi Real slao 40 milke, a Akan ga drzao na avataru i širio hvalospeve o velikom Davidu Ospinici

                          Comment


                          • Ma njega nisam vala ni racunao mislio sam ove golmane sto su branili duge periode...Ospina mi je ono niti smrdi niti mirise

                            Vidis da ce sada biti klupa,a ne vidim da se nesto drugi klubovi nude da mu pruze utociste...cak mi je i dvorska luda iz Poljske generalno bolji golman nego je malo prehladjen u glavu
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Princ View Post
                              Phahahaha Ospinica ti klaun?

                              Ospinicu mi svi pocenjuju jer je golman iz Kolumbije. Da je Spanac npr. , sad bi Real slao 40 milke, a Akan ga drzao na avataru i širio hvalospeve o velikom Davidu Ospinici
                              Ospinica je jako kvalitetan golman ali ima jednu manu koja ga sputava: visina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ma njega nisam vala ni racunao mislio sam ove golmane sto su branili duge periode...Ospina mi je ono niti smrdi niti mirise

                                Vidis da ce sada biti klupa,a ne vidim da se nesto drugi klubovi nude da mu pruze utociste...cak mi je i dvorska luda iz Poljske generalno bolji golman nego je malo prehladjen u glavu
                                Nemoj da te čudi ako Ospinica posalje Ceha pre vremena u penziju, kao Vojceka u Rim

                                Comment

                                Working...
                                X