Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ko je klasa Cecha jbt,niko realno...

    Fazon je da Begovic nece dati Tibi da se uspava i gurace oni jedan drugog naprijed to je sigurno.Mou voli Tibu normalno,ali siguran sam ako se opusti Belgijanac da ce biti kaznjen adekvatno...Begovic je profesionalac covjek i Chelsea je tu vrhunski posao odradio

    Arsenal je isto luzerski tim kad smo kod luzera
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Begovic je bio strasan u sezoni 12/13 i jednu pre te, naredne dve osetno slabiji. Znam da me radovala spekulacija da upadne kao januarska zamena za De Geu koji se sporo uklapao, ali vec od 13/14 je ispod 70% svoje najbolje verzije. Bilo je tu nekih povreda i pauza koje su zapocele i nastavile oscilacije.

      Comment


      • Mozda bio do prosle godine, sada ce da naprave +10 do januara na tabeli, samo je potanje kako ce odraditi drugi dio sezone i hicel napokon proci dajlje od 1/16 finala u LP
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ja bih te iz znatizelje prosto morao pitati zasto
          Evo nekoliko razloga:
          1. Ni Ceh niti Benzema nisu zeljeli doci u Arsenal ( Benzema mozda nece ni morati ), a to je meni i vise nego dovoljno. Arsenal je veliki klub sa velikim ambicijama, dovoljno privlacan za velike igrace koji bi bili odusevljeni da budu dio tima, poput Lakazetea i Begovica.
          2. Begovic je izuzetan golman koji u vecem timu moze postati samo bolji i cijim dolaskom jos jedan sjajan golman ne bi morao napustiti Arsenal. Ospina i Bega bi bili odlicna konkurencija jedan drugom, dobijali bi dovoljno sansi da niko od njih ne bude nezadovoljan, a i Voja bi otisao.
          3. Benzemina karijera je na vrhuncu i sad samo moze ici silaznom putanjom. Koliki god da je profesionalac, tesko je motivaciju kontrolisati, tako da je za mene pitanje Benzemine motivacije jednako veliki rizik kao i pitanje Lakazetinog kontinuiteta.

          edit: Da ne bude zabune, ja sam sretan kao malo dijete sto nam je legendarni Ceh dosao!
          Last edited by Ves; 21-07-15, 00:16.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ja kada bi u sred Sarajeva rekao da je meni Bega nekako luzer, razapeli bi me.

            Jednostavno ne cijenim ja Begu toliko. Kvalitetan je on golman o tome nema price, ali jednostavno kad god je neka velika tekma za repku bila nije bio nesto specijalan, kao i u Stokeu.

            Ja uvijek gledam koliko neko cini svoju tehniku jednostavnom. Zato i obozavam Federera, kao sto sam obozavao Henrya, a jedan od dragih igraca meni je Eduardo. Taj momak je imao tako jednostavnu igru, nesto slicno Berbatovu.

            Bergkamp je isto tako imao prejednostavnu igru, steta sto ga nisam puno gledao.

            Sto se tice diskusije Lakazet Benz, nema dileme, ne treba Arsenalu igrac koji je imao jednu brutalnu sezonu. Arsenalu treba covjek koji godinama igra na najvisocijem mogucem nivou.
            Ozila mi je isto gust gledat, takoder igra jednostavno i leprsavo. Nema kod njega grcenja, ima one poetske pokrete, nonsalanciju u igri, a opet ekstra kvalitetan. On je Bergkamp ove nove generacije i oplodit ce u sezoni koja samo sto nije...

            Comment


            • Sto se tice Begovica lik mi je nejasan. Pa proslo i pretproslo ljeto su ga veliki klubovi mamili i u vecini bi bio prvi golman, a on je odlucio ostat u Stoki. Ovo ljeto prelazi u Chelsea da bude rezerva . Nudilo mu se prvo mjesto u drugim klubovima ranije, a ovdje je rezerva. Nejasno mi je.

              Comment


              • Mozda ti sada budu jasnije neke stvari sto se tice Begovica.

                Spoiler

                Comment


                • Spominje se Reus u Realu i to bi bilo idealno za nas, Ronaldo napred, Benzema kod nas.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Begović je pao u formi nakon Svjetskog Prvenstva, to se vidi koliko u klubu toliko u reprezentaciji. Zato je bolji ÄŒech.
                    sigpic

                    Comment


                    • Arsenal have seen a big-money bid for Real Madrid striker Karim Benzema rejected, according to the Daily Express.
                      Pu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ispade da su nas u proteklih nekoliko dana odbili i za Benzemu i za Obamejanga..

                        Comment


                        • Originally posted by Dimitrije View Post
                          Ispade da su nas u proteklih nekoliko dana odbili i za Benzemu i za Obamejanga..
                          Ma koji ce nam Abumejang, taj je losija verzija Walcotta.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            U kojem ti Sarajevu zivis,ko bi te razapeo ?
                            Sigurno ne u tome gde je izdaja normalna stvar, samo si Sarajevu veran sto je kao recimo za pohvalu.Ovako rotiras sa Atletikom, Juventusom i Arsenalom i navijas za onog kojem je veca banja.

                            Pljunuo si Brajkulu, sto je najgore ovaj avatar jos ne skidas i time ga jos vise vredjas.

                            Comment


                            • Nama nece doc napadac, ako ce ista dolazit to ce bit uvjetovano eventualnim odlascima Flaminija i Monreala.

                              Comment


                              • Ja bas mislim da ce doci i napadac i vezni igrac, ne zaboravite da je 9-ka slobodna(taman za Benzemu ili Lacazetta).
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X