Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • lupaju Francuzi za Mutinja, ode on u Porto nazad najvjerovatnije.

      Nego, sto se tice napadaca, ja sam misljenja da ce doci Benzema ili niko. Plus ako Flamoni ode, vjerovatno jedan veznjak, samo pitanje je sta je na trzistu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma Benzema je Arsenalov igrač
        sigpic

        Comment


        • Aki nemoj da Benzema dođe kao Vidal , nećeš nositi avatar mesec dana nego lance i katance
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ma znam brate, ja bi drama volio, samo zavisi od debelog, vidi li on Benzemu u Realovim planovima.

            A Wenger bi ja mislim Benzemi i javno bludnicenje sa maloljetnom prostitutkom opet oprostio
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja sam znao da Benzema nije tip spica koji Rafa voli,ali je problem sto on takve kakve voli ne moze naci na trzistu ovog momenta i u tom slucaju Benzema je sasvim ok...koliko ja citam i zapazam Francuzu se uopste ne ide iz Reala odlicno mu je mada s Rafom nikad ne znas
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ja kad bih rekao da bi Lakazetea prije Benzeme i da sam htio Begovica prije nego Ceha, pitam se samo da li bih imao istomisljenika?
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ja bih te iz znatizelje prosto morao pitati zasto
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Ja kad bih rekao da bi Lakazetea prije Benzeme i da sam htio Begovica prije nego Ceha, pitam se samo da li bih imao istomisljenika?
                    Za Lacazettea bi imao. Begović vs Čech - noup.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja kada bi u sred Sarajeva rekao da je meni Bega nekako luzer, razapeli bi me.

                      Jednostavno ne cijenim ja Begu toliko. Kvalitetan je on golman o tome nema price, ali jednostavno kad god je neka velika tekma za repku bila nije bio nesto specijalan, kao i u Stokeu.

                      Ja uvijek gledam koliko neko cini svoju tehniku jednostavnom. Zato i obozavam Federera, kao sto sam obozavao Henrya, a jedan od dragih igraca meni je Eduardo. Taj momak je imao tako jednostavnu igru, nesto slicno Berbatovu.

                      Bergkamp je isto tako imao prejednostavnu igru, steta sto ga nisam puno gledao.

                      Sto se tice diskusije Lakazet Benz, nema dileme, ne treba Arsenalu igrac koji je imao jednu brutalnu sezonu. Arsenalu treba covjek koji godinama igra na najvisocijem mogucem nivou.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa barem 5,6 derbija evo ja iz glave sto je Begovic branio ekstra,mislim protiv jacih ekipa tako da ne provaljuj se

                        Laco je dobar igrac,ali ljudi ga precijenise nevjerovatno...danas je vrijeme kad se ljudi loze na te instant zvijezde.Ne kazem ja mozda on bude top napadac,ali je fazon da ove sezone tek treba da potvrdi je li toliko dobar koliko se prica

                        Benz ima barem 5,6 vrhunskih sezona iza sebe i sigurno je u polju za klasu jaci igrac,najmanje
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • U kojem ti Sarajevu zivis,ko bi te razapeo ?
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Ma ima ovih ljudi sto su patriote do nebesa, Dzeko je otac igrice, najbolji napadac u Evropi. Bega bolji od Kurtoe i tako to.

                            Sto se tice Bege, ne gledam ja njega puno jer je igrao za onaj budjavi Stoke. Al recimo zadnje sto ga se sjecam jest da mu je prosao kroz ruke Sanchezov slobodnjak i onaj debakl u Portugalu kad smo imali iako da je branio neko drugi mislim da bi bilo 12-1, umjesto 6-1
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • 6:2 je zavrsilo i kriv je tu za neke stvari,ali crveni karton i uzasno blokiranje suteva su krivi vise od njega.Od Tibe nije naravno bolji ni u snu,ali je dobar golman Begovic i ne volim ni pretjerano velicanje ni osporavanje covjeka

                              Pa nemoj onda pricati da velike utakmice ne brani dobro par puta je Liverpool ukanalio covjek
                              Last edited by AK47; 20-07-15, 23:35.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Kvalitetan je on meni golman, al ne sad ta klasa ala Ceh i kompanija.

                                Trik je da na moju percepciju njega utice i to da igra za Stoke, a njih em ne gledam puno, em su mi mrski do zla boga. Plus su luzerski tim koji je godinama imao taj mentalitet da sto manje golova primi.

                                Al eto mozda u Celziju vidimo taj neki pobjednicki mentalitet kod njega, pa postane jos bolji golman nego sto je sad. Definitivno moze samo mapredovati jer ce okruzenje uticati na njega, plus trenirat ce sa jednim od najboljih golmana svijeta.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X