Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VINE]erVrw0jMXBl[/VINE]

    Santi mačka
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jedan je kompletiran, drugi je Emirejts kup, treci ce biti neki kup.
        sigpic

        Comment


        • Jel bio dijamant? Nisam gledao

          Comment



          • 1 trophy down, 6 to go.

            Emirates Cup
            Community Shield
            League Cup
            FA Cup
            Premier League
            Champions League
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Princ View Post
              Jel bio dijamant? Nisam gledao
              Nije bio. Cazorla i Ramsey u liniji, Wilshere malo ispred njih, sva trojica sa defanzivnim zadacima naravno. Ozil opterecivao lijevu stranu. Walcott i Giroud zajedno.
              Last edited by Reise; 18-07-15, 19:19.
              sigpic

              Comment




              • Comment


                • Sjajna igra danas. Sta ce biti kada se Sances vrati, moze komotno umesto Zirua sa Volkotom napred. Nadam se da nije istina da je Monreal prodat Bilbau kao sto je komentator pomenuo :/

                  Comment


                  • Nije bio dijamant,ali polako ide ka tome da shvati koji je jedini nacin da se svi njegovi miljenici uklope u sistem...

                    Prvi put nakon dosta vremena da je pobjegao od 4-2-3-1
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment




                      • You could almost stack 2 Santis's and get 1 Cech

                        Comment


                        • Sva ta nagađnja su lepa i maštovita, ali u stvarnosti Arsenal bi morao prvo da napravi mesta u ekipi od 25 igrača pa tek onda da dovede nekoga. A jedini koji bi još mogao da ode ove sezone je Flamini, mada i to nije mnogo verovatno, ne vidim koga bi to doveo Venger...
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Ja sam superzadovoljan i s ovim sto imamo sad. Jucer su decki super igrali s obzirom na okolnosti. Za tjedan dana je Emirates kup, tu ce jos dodatno doradit igru, ali ovo je bilo genijalno jucer. Ponekad smo vec debelo bili u sezoni, a nisu onako klikali na terenu kao sinoc. Bas se vidi da se dobro razumiju svi.

                            Comment


                            • Ono što sam vidio u jučerašnjoj utakmici sa Evertonom je samo još jednom potvrdilo moju sumnju u to da Wilshere i Ramsey ne mogu nikako igrati zajedno. Prošle sezone u gotovo svakoj utakmici kada su obojica bili na terenu, to je bila patnja za gledati. Jučer ih je dosta izvukao Cazorla, koji je bio fenomenalan iako je igrao dosta defanzivnije nego inače, pa se to nije toliko primjećivalo. Nažalost, mislim da je Ramsey taj koji zaslužuje mjesto ispred Jacka.

                              Ukoliko do kraja prelaznog roka ne dođe neki napadač koji je klasu jači od Girouda, sve više mi smrdi na to da ćemo sljedeće sezone u dosta navrata gledati napadački trojac Alexis - Walcott - Chamberlain
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by legolas View Post
                                Ono što sam vidio u jučerašnjoj utakmici sa Evertonom je samo još jednom potvrdilo moju sumnju u to da Wilshere i Ramsey ne mogu nikako igrati zajedno. Prošle sezone u gotovo svakoj utakmici kada su obojica bili na terenu, to je bila patnja za gledati. Jučer ih je dosta izvukao Cazorla, koji je bio fenomenalan iako je igrao dosta defanzivnije nego inače, pa se to nije toliko primjećivalo. Nažalost, mislim da je Ramsey taj koji zaslužuje mjesto ispred Jacka.

                                Ukoliko do kraja prelaznog roka ne dođe neki napadač koji je klasu jači od Girouda, sve više mi smrdi na to da ćemo sljedeće sezone u dosta navrata gledati napadački trojac Alexis - Walcott - Chamberlain
                                Sve dok je zdrava trojka Ozil, Santi i Ramzi ili Vilser, taj trio u napadu koji si naveo, nece se gledati, jer neki vezni igrac ce biti na desnom. krilu. A to da je Teo prvi spic, nema dileme.

                                Dobro dosao.

                                Comment

                                Working...
                                X