Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek mi neko pošalje na pm šta je ovaj napisao
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Pa resenje je jednostavno neka se nadje neki bogati seik koji bi hteo da ulaze u Arsenal.

      Comment



      • Bez Remzija u Dortmundu

        Arsenal je potvrdio da na spisku otputovalih u Dortmund na meč Lige šampiona protiv Borusije nema Remzija , kao ni Tomaša Rosickog.

        Pun spisak igrača:

        Andrej Aršavin, Mikel Arteta, Josi Benajun, Maruan Šamak, Johan Đuru, Žervinjo, Kiron Gibs, Lukaš Fabijanski, Emanuel Frimpong, Loran Kosijelni, Per Mertesaker, Park Ču-Jong, Andre Santos, Bakari Sanja, Aleks Song, Vojčeh Ščesni, Robin van Persi, Teo Volkot.

        http://www.arsenal-serbia.com/home/i...vesti&Itemid=2
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Lansbury produžio ugovor http://www.arsenal.com/news/news-arc...sion-with-club

          Inače večeras pakleno gostovanje fora s'kim god sam pričao svi su kao odvaliće ih Borusija bla bla e baš da vidim i to čudo
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gervinho ce objasniti par stvari...

            Bice jako zanimljiv duel, bas me zanima kako ce Gotze odigrati veceras...

            Nadam se da ce odigrati lose....
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Nemoj da ga Subotic ili Humels odnesu sa terena.

              Ako zaustavite Gecea i Kagavu resili ste pola posla.Bice zanimljivo duel Levandovskog i Scescnog.Barios nece veceras da bude na klupi za rezerve.

              Comment


              • Pokazacemo im veceras ko je "gazda" u grupi. Igrali smo prije 8 godina u grupi,tada su nas dobili 2-1 oba gola dao je Rosicky Kvalitet i iskustvo u LP je na nasoj strani tako da bi proaz bio sokantan.

                Comment


                • Celzi Leverkuzen 1
                  Dortmund Arsenal 2
                  Barselona Milan 1
                  Vitorija Borisov 1
                  Genk Valensija 2
                  Porto Sahtjor 1

                  Prihod od ovog tiketa će biti preusmjeren u kupovinu ovosezonskog dresa FC Arsenal !
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Szczesny, Sagna, Koscielny, Mertesacker, Gibbs, Song, Arteta, Benayoun, Gervinho, Walcott, Van Persie
                    Izmjene: Fabianski, Djourou, Santos, Frimpong, Arshavin, Chamakh, Park

                    Comment


                    • 0-1 na poluvremenu. Robin van Persie.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Utakmica se komentarise u LS temi, isto kao i za PL.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Utakmica se komentarise u LS temi, isto kao i za PL.
                          Ne vidim koja je svrha ovoga. Zasto mi kao navijaci Arsenala ne mozemo pisati u svojoj temi , drugi se mogu ukljuciti a ne tamo moram listati postove da bih vidio sta "moji" komentarisu. I ja necu gledati 8 utakmica nego samo jednu i nju cu i komentarisati.

                          Comment


                          • Mnogo smo loši. Jadni. Moj optimizam nije uspio ugasiti meč protiv Liverpoola i Mančestera, ali ovo je užas. Arsenal inferioran u odnosu na Borusiju ? Pa, ni u njihovim najgorim danima ! Odbrana ispod svakog prosjeka, vezni red ne postoji, napad bez ideje i kreativnosti. Frimpong bio bolji za onih nekoliko minuta, nego li ostatak ekipe zajedno tokom čitavog meča, ali ne zato što je on dobar, već što je nabrijan. Oni, čini se nisu. Laku noć !
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Verovatno ste čuli ali smo konačno promenili obranu pri izvođenju kornera na zonal marking ne igramo više čovek na čoveka , inače prošlu sezonu smo bili tim koji je primio najviše golova iz prekida
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Sta ocekujete sutra ? Ja iskreno nista posebno. Zelim samo da sto bolje odigraju. Verujem da ce sa Songom i Gervinhom biti bolje.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X