Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princ View Post
    Mozda zato da Ramzi ili Ozil ne bi morali da igraju na krilu zbog njega.
    Iskreno stavio bih Santija pre Remzike u bilo koje doba dana ili noći .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Iskreno stavio bih Santija pre Remzike u bilo koje doba dana ili noći .
      Tebi je Santi jaci box to box igrac od Ramzija?

      Comment


      • Originally posted by Princ View Post
        Tebi je Santi jaci box to box igrac od Ramzija?
        Santija uopšte ne gledam na toj poziciji. Njegova primarna pozicija je AMC pa je primoran bio da ode na levu stranu dolaskom Ozila pa je opet promenio poziciju dolaskom Sančeza. Sad su ga gurnuli na MC samo zato što je toliko tehnički potkovan.I ne vidim potrebu da jedan CM bude box to box ako imamo jednog DM-a , ove utakmice što je igrao igrao je kao klasičan CM tako da ono Santi pre Remzike u svako doba dana ili noći.

        Ali opet jedina stvar koja mu ne ide u prilog je što ima 30 godina , 6 manje od Remzike i što sada može da se proda najbolje tojest za sezonu dve će mu opasti cena 50 posto
        Last edited by Lord Gangarić; 06-07-15, 11:09.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Iskreno stavio bih Santija pre Remzike u bilo koje doba dana ili noći .
          Santi je dobar igrac, ali nas njegovo vrtenje po lopti odvratno usporava, a i gusi neke igrace svojim prisustvom. Neka ide sto se mene tice, nece bit placa velikog kod mene..

          Comment


          • Ovog ljeta se zna ko moze da ide, Santi nije medju njima i nece ici nigdje naravno. Iduce sezone ce biti opasnija rotacija kod Wengerice, posebno kad pocisti ekipu. Poldi je otisao, otici ce i Campbell, Ospina, nadam se Flamini. Za Artetu niko ziv ne zna sta je s ugovorom tog covjeka, postoji cak i neka mogucnost da on vise nikada nece igrati fudbal, vec da ce ostati u vidu trenera.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Arsenal welcomes scholars and young pros

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment



              • Kakva šljamura ovaj Ozil svog zeta Gokaru nije stavio



                Last edited by Lord Gangarić; 06-07-15, 18:51.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Taman krenuo da postavim...Ramos najbolji stoper na svijetu,Alonso najbolji veznjak,Di Maria najbolje desno krilo,Marcelo najbolji lijevi bek,Iker(ne Neuer nego San Iker) i dobro njegov brat Benzema

                  Bio bi tu i Khedira sto posto nego mu ofirno mora nekoga iz Arsenala da stavi

                  Veliki Mesut osim sto ga gotivim i ukus za fudbal nam je isti
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Dolazi nam Pedro

                    Comment


                    • Isto sam pomislio kad sam vidio da je Turan potpisao za Barcelonu

                      Sta li ce Gojkara reci na ovaj sastav naseg brata Mesuta

                      Inace meni taj Pedro nikad nije bio neki igrac i ne vidim da ce on da unaprijedi ovaj kadar nesto specijalno...moze i mora bolje ako se hoce napraviti nesto,odnosno ovdje prizivani cilj

                      #tripleta
                      Last edited by AK47; 06-07-15, 22:43.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Princ View Post
                        Dolazi nam Pedro
                        Evo 10 milja eura da se to nikad nece desiti.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ak, ma nacice mu nas brat Goranče vec neku zamerku, a posle ce reci da se šalio

                          Nemoj Aki sa tim tvojim opkladama, vec si pre dve godine izgubio kuću zato sto si tvrdio da je Pipita done deal

                          Comment


                          • Ne sjecam se da sam kucu bacio na Pipu, nesto jesam sigurno, ali ne znam jel kuca bila, al dobro to je zajebo i Sky i svi zivi

                            Od Pedra nema nista, posebno jer je produzio ugovor, klauzula mu je 30+m, a zimus se mogao uzet za 7 miliki pjeske.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kuću Aki, kuću si prokockao . Samo se ne secam jer to bilo za Pipitu ili Jovetu

                              Kakva crna klauzula, nema potrebe da se aktivira. Nece praviti Barsa problem oko njegovog odlaska, taman da se Turanu obezbedi veca minutaza.

                              Comment


                              • Pipo, kakav crni Joveta. Pipita je bio na vratima skoro, samo okreno se Wenger ludak Sukiu, digo meni pritisak i popusio za obojicu


                                Al dobro sto se Pedra tice, uvjeren sam da nece tu nista biti.

                                Artetica produzio na jos godinu. Sad ce ljudi pisati nista od Vidala
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X