Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    29 golova i 10-ak asistencija prosle sezone...40 golova je napravio covjek ne mora ni da suta penale

    Sta da vam kazem citajte sportske.net vrlo finih istina ima
    Ja sam ove sezone gledao par utakmica Napolija, i on se u tim utakmicama bas bas ispromasivao. Secam se da su on i Ozil brutalno dobro saradjivali u Realu, verujem da bi i sada to bio slucaj, ali mislim da je Benzema trenutno bolji igrac od Higuaina.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Benzema je otac,ali Benzemi se dosta gleda kroz prste za raziku od Higuaina...moj omiljeni igrac je Frank Lampard samo da se ispravimo,on i Alonso eto

      Svake sezone napravi covjek 40+ golova na svoju klasu i to se samo metne u drugi plan.Meni se u sustini najvise svidja kod njega sto je konstatno u sansi,ima cesto problem sa realizacijom,ali njegova kretnja je da te glava zaboli ja vratim nekad snimak ne mogu da vjerujem kako mu mozak brzo radi...

      Svako ima svoje misljenje normalno,ali moja slika je u ovom slucaju bas ogromna jer svaku utakmicu njegovu gledam

      Cavani dvije godine za redom promasuje zicere u LS protiv Chelsea,na Copi ocajan to se ne prica Cavani je klasa.Ramos zakaze u velikoj utakmici Ramos ovakav onakav,a prije toga iznese Euro na ledjima jedan go Spanija primi duel nije izgubio.Prosle godine u LS ne radi golova nego protiv Bayerna doktorska disertacija odbrane doktora gdje pola ekipe ne igra odbranu.Thiago Silva nikad u zivotu nije igrao veliku utakmicu,a ovo sto je licilo na veliku kiksao je,ali nema slicica,nema poucnih recenica...dvostruki arsin je cudo
      Last edited by AK47; 05-07-15, 12:44.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Cavani dvije godine za redom promasuje zicere u LS protiv Chelsea,na Copi ocajan to se ne prica Cavani je klasa.
        Cavanija ne smatram nekom ekstra klasom, ali da je u PSG-u u sjeni Ibre to je. Cak je i krilo igrao da Ibra bude u prvoj. Covjek je izgubio osjecaj za gol.

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Cavanija ne smatram nekom ekstra klasom, ali da je u PSG-u u sjeni Ibre to je. Cak je i krilo igrao da Ibra bude u prvoj. Covjek je izgubio osjecaj za gol.
          Eh,a kako je sta mislis igrati s Ronaldom?

          Kako je dijeliti minutazu sa Benzemom jer to zahtjeva Florentino Perez?
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ako izuzmes vanzemaljce poput Mesija i Ronalda, vrlo mali broj igraca ima bolji procenat realizacije od Pipe. Masi i on ali ulazi u ogroman broj sansi i ne ide ispod 24-25 po sezoni. Luis Suarez i Karim Benzema recimo su se mnogo vise izbrukali u zivotu po pitanju 100% sansi. Van Persi do 28. godine bio najveci choker od igrackih klasa, Kavani sta ume da promasi kad je bitno je isto nerealno, ubica malih ekipa. Mogu do ujutru da nabrajam. Jednostavno nemas napadaca koji se ne izblamira nekad. Mozda Batistuta i Robi Fauler.
            sigpic

            Comment


            • Henryja si zaboravio. Tad je bio majstor realizacije.

              Comment


              • Henry je bio otac i za velike i male tekme, samo je u najvecoj za Arsenal promasio 3 zicera protiv Valdesa.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Anri je majstor fudbala, ulazio je u nenormalan broj sansi ali nikako ne spada medju najpouzdanije realizatore i gospodare sesnaesterca.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    nikako ne spada medju najpouzdanije realizatore i gospodare sesnaesterca.


                    Jedan od najboljih finishera koje je nogomet vidio njemu ne spada u gospodara kaznenog prostora. Ja cu se ranit

                    Comment


                    • Nije na to mislio. Henryev skoro svaki go je bio ulaz sa ljeve strane i golcina. On je mislio na klasicne gospodare kaznenog koji se tu savrseno snalaze.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Anri je znao da se ispromasuje nenormalno. To sto je ulazio u nenormalan broj sansi je nesto drugo. Luis Suarez danas isto to radi. Igracina ali kad kazes najpouzdaniji realizatori tu se podrazumevaju Van Basten, Batistuta, Fauler, Sirer, Ibrahimovic, Vieri i jos nekoliko italijanskih napadaca... Jednostavno rodili se da daju gol. Kad je majstorstvo u pitanju Anri je sam vrh, cista realizacija je samo jedan segment igre i nesto drugo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Falcao je bio gospodar sesnesterca pravi killer bruka sta se desilo sa covjekom u Atleticu meni najjaci spic bio.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Slusajte Akana, ne trenira on za dzabe petlice.

                            Mnogi ljudi upamte nekog igraca po jednoj sezoni gde je bio ili odlican ili katastrofa, i za njih nema dalje. Tako mnogo ljudi koji ne prate Arsenal pisu da je Kos najveca kiksara, a brat jedan od najboljih stopera u ligi vec dve, tri sezone. Tako i tog Kavanija npr. sto Akan kaze, upamtili ga po toj sezoni u Napoliju gde je pokidao i sada je on najveca klasa. Jbg, slabo se prati, ali svi sve komentarisu.

                            Comment


                            • Originally posted by Princ View Post
                              Slusajte Akana, ne trenira on za dzabe petlice.

                              Mnogi ljudi upamte nekog igraca po jednoj sezoni gde je bio ili odlican ili katastrofa, i za njih nema dalje. Tako mnogo ljudi koji ne prate Arsenal pisu da je Kos najveca kiksara, a brat jedan od najboljih stopera u ligi vec dve, tri sezone. Tako i tog Kavanija npr. sto Akan kaze, upamtili ga po toj sezoni u Napoliju gde je pokidao i sada je on najveca klasa. Jbg, slabo se prati, ali svi sve komentarisu.
                              Pretpioniri su to sada ,odnosno U12

                              Sustinu si rekao nema tu sta da se dodaje,svi sve znaju kroz twitter i portale jbg
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi View Post
                                Igracina ali kad kazes najpouzdaniji realizatori tu se podrazumevaju Van Basten, Batistuta, Fauler, Sirer, Ibrahimovic, Vieri i jos nekoliko italijanskih napadaca... Jednostavno rodili se da daju gol..
                                Jedan jedini brat

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X