Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanchez odigrao 72 meca u zadnjih 12 mjeseci.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Moj je Pipita,uvijek bio i uvijek ostao

      Henryj brat 3 utakmice Reala u zivotu pogledao...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Henryj brat 3 utakmice Reala u zivotu pogledao...
        Da bar. Nagledao sam se ja Reala puno i previse zadnjih par sezona zbog Modrica, a jos ranije zbog Henryja gledao Primeru kad je presao u Barcelonu. Benzemudin mi je klasa vise u odnosu na Higuaina.

        Comment


        • Akane gajba piva po izboru ako ga ponovo navučeš
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gangi dodaj jos jednu gajbu.

            Spoiler
            Akane dvije gajbe , razmisli..

            Comment


            • Ja sam gledao svaku tekmu i to klasa vise mi je bas senzacionalisticki i balavo za izjaviti

              Te velike izjave pobjednik,gubitnik ostavljam vama da sudite to je vrlo bitan faktor.Ja ipak preferiram da gledam igraca 90 minuta i sta on radi na terenu za 90 istih.Aguero vrijedi npr 100 miliona,a na ovom turniru nije odigrao nista,sinoc do ulaska Higuaina nista posebno.Robben je imajte u vidu isto tako bio gubitnik promasivao je penale u kupovima,zicer u finalu Mundijala,penal u finalu LS-a ali je covjek sve naplatio i to s kamatom...varljive su to stvari

              Sta vas briga uostalom vi imate u ekipi pobjednika pun kurac

              Nisi ti majstore gledao Primeru nego Henrya i Barcelonu,to su dva razlicita padeza

              Henryj,sta je ovo ne moze te niko nesto?
              Last edited by AK47; 05-07-15, 12:16.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ja sam gledao svaku tekmu i to klasa vise mi je bas senzacionalisticki i balavo za izjaviti
                Ne moras se slagat s mojim misljenjem jebiga. Raspravljamo. Ja iznosim svoje videnje, ti svoje.

                Originally posted by AK47 View Post
                Nisi ti majstore gledao Primeru nego Henrya i Barcelonu,to su dva razlicita padeza


                U 2012/2013 sezoni kad je Modric dosao u Real sam pogledao jedno 40 utakmica Reala jer je bio veliki hajp tu u Hrvatskoj oko Modrica pa skocio i ja na vlak. Ovo sto sam gledao Benza i Higuaina mi je Benzema bolji finisher, kad sam gledao tekme zamjetio sam da je Higuain znao cesto masit nemoguce, a i Benzema je po meni puno korisniji u kreatorskom dijelu, bolji momcadski igrac.

                U Napoliju nisam gledao Higuaina pa o tome ne mogu nista rec. Koliko ja znam medu madridistima Higuain nikad nije bio nesto posebno voljen..

                Comment


                • Originally posted by Henryj View Post
                  Dakle nije borac, hoce sve na pladnju. Sto se nije izborio s Benzemom. Da je mogao, bi ga izbacio iz prve postave. Benzema je za njega space shuttle.
                  Sezona 2009-10. Benzema ne moze da se sastavi, 8 golova. Pipita 27, Ronaldo 26 sa penalima. Pipita postaje sve veci ljubimac navijaca i pored Ronalda, isterao Benzemu iz prve. Mou je dosao i ostavio ga u prvoj, zatim je imao povredu ledja koju je Ronaldo iskoristio da hvali Benzemu na sva usta jer ce ovaj pre njemu da asistira nego da sutira na prazan gol a Pipita to ne jebe 2%. To je glavni razlog zasto je Benzema koji je promasio svaki El Klasiko igrao pre Pipite. Work rate i bolji odnos sa Ronaldom. Milion utakmica si imao gde ne moze da se sasatavi a onda Pipita udje i da gol. I pored povrede u sezoni 10/11 je dao 10 golova na 17 tekmi, Benzema 15 na 33. Sezona 11/12 je bila premocna za Real, savrseno Murinjovo rotiranje napadaca. Pipita 22, Benzema 21 gol. U sezoni 12/13 ceo tim promenljivo, Pipita prva nesto losija sezona u karijeri i odmah transfer. Toliko o tome da ne ume da se izbori. Pritom je i te sezone dao vise golova od Benzeme a odigrao manje utakmica. Da se razumemo, protiv Benza nemam nista otac je to. Samo sto je najbolji kad se igra sa 2 napadaca sto se videlo u malom broju utakmica kad je Ronaldo bio povredjen pa su igrali on i Pipita zajedno ili pod Karlom kad je igrao 4-4-2 sa Benzom i Ronaldom. U repki je takodje mocan kad je neko drugi najistureniji.

                  Ovo je samo statisticki. O igrackim kvalitetima necu ni da pricam, to zna svako ko ga je gledao 3 puta malo pazljivije. Prijem, oslobadjanje cuvara, realizacija + sto ume majstorski da asistira, kretnja bez lopte za 10. Desnom, levom, glavom, makazice, sta god oces. Pravi spic koji reaguje na 1 kakvih generalno fali danas.

                  Al ko vas jebe, uzivajte u bravurama Zirua, Kejna, Velbeka, Bentekea, Lukakua i ostalih majstora. Gurajte Volkota u spic i dajte mu i 200k plate.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Henryj View Post
                    Ne moras se slagat s mojim misljenjem jebiga. Raspravljamo. Ja iznosim svoje videnje, ti svoje.





                    U 2012/2013 sezoni kad je Modric dosao u Real sam pogledao jedno 40 utakmica Reala jer je bio veliki hajp tu u Hrvatskoj oko Modrica pa skocio i ja na vlak. Ovo sto sam gledao Benza i Higuaina mi je Benzema bolji finisher, kad sam gledao tekme zamjetio sam da je Higuain znao cesto masit nemoguce, a i Benzema je po meni puno korisniji u kreatorskom dijelu, bolji momcadski igrac.

                    U Napoliju nisam gledao Higuaina pa o tome ne mogu nista rec. Koliko ja znam medu madridistima Higuain nikad nije bio nesto posebno voljen..
                    Bolji za klasu je blago receno pretezak izraz...Benzema i Higuain(Pipa imao bolji status,bolje igrao) su kod svakog trenera imali vrlo izjednacen status,a ti treneri slozicemo se nisu bili neznalice.Perez ne podnosi Argentince to mnogi od vas ne znaju + Perez nije doveo Higuaina i zbog toga je zelio da ga se rijesi.On je na kraju sezone 2011/2012 zelio da napusti sve,ali su ga preklinjali da ostane i on je ostao.Covjek ne zeli da dijeli minute jednostavno i zbog toga je otisao.Njemu je Reala,Pereza i svega drugog bilo preko glave...

                    Sto se tice Napolija imas moje komentare kao svjedok da sam svaku skoro tekmu gledao i meni je ovdje jos pokazao novu dimenziju igre,bukvalno on je Napoli cijelu sezonu nosio na svojim ledjima.Zabijao,kreirao i sve.Branio mu golman Dnipra sve i svasta istina nije ga islo ispali,a ko ih je doveo do 1/2?Licno on i samo on.Ko je protiv Juventusa u finalu SP-a sam pobijedio onakav Juve?Prosle sezone u LS 12 bodova svaka pobjeda njegov potpis ima,Wenger se do zadnje sekunde branio zivotom na San Paolu.Kup prosle godine Romu unistio,Lazio unistio...na Mundijalu protiv Belgije normalno opet strijelac kljucni go,a gdje je Aguero od 100 miliona.Sjeca li se neko neke dobre utakmice za Argentinu?Ja skroz slabo,a navijam za njih jos od 1998. godine.Benzema je prosle godine prazne golove promasio ja mu psovao sve zivo,ali zato sto je bio los i sto je klasa?Kad je Benzema odigrao veliku utakmicu u zivotu dobro?Nikad...

                    Uvijek Gonzalo Higuain ispred kvaziklasa,uvijek!!!
                    Last edited by AK47; 05-07-15, 17:03.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Casiraghi View Post
                      Al ko vas jebe, uzivajte u bravurama Zirua, Kejna, Velbeka, Bentekea, Lukakua i ostalih majstora. Gurajte Volkota u spic i dajte mu i 200k plate.
                      Kakve sad ovo veze ima s mojim osobnim misljenjem o Higuainu i Benzemi. Ja sam gledao njih dvojicu 2012/2013 najvise, ostalo ne znam toliko. Benzema je na mene ostavio bolji dojam i po meni je bolji momcadski igrac.

                      Cemu pizdenje odmah. Kaj je zabranjeno rec svoje osobno misljenje i dojam o nekom igracu? Ako ste fanovi igraca to je ok.

                      Comment


                      • To je bilo pre, ali kada uporedite Higuaina iz Reala i Higuaina iz Napolija razlika je velika.

                        http://www.sportske.net/vest/medjuna...tu-230145.html
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          To je bilo pre, ali kada uporedite Higuaina iz Reala i Higuaina iz Napolija razlika je velika.

                          http://www.sportske.net/vest/medjuna...tu-230145.html
                          29 golova i 10-ak asistencija prosle sezone...40 golova je napravio covjek ne mora ni da suta penale

                          Sta da vam kazem citajte sportske.net vrlo finih istina ima
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            To je bilo pre, ali kada uporedite Higuaina iz Reala i Higuaina iz Napolija razlika je velika.

                            http://www.sportske.net/vest/medjuna...tu-230145.html
                            Vladimir Stojanovic sportske.net.
                            sigpic

                            Comment


                            • Iguain je ustvari igracka verzija Ektora Kupera. Neka ti odigra 37 kola, u 38. ga posalji na neki drugi kontinent.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Bolji za klasu je blago receno pretezak izraz...
                                Ajmo onda prepravit ako te smeta. Benzema je meni jednostavno bolji igrac all round, ali slozit cemo se da se ne slazemo.

                                Razumijem te da ga branis, omiljen ti je igrac, ne dam ni ja na Walcotta

                                Comment

                                Working...
                                X