Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ипак сам се зајебао, пао је велики Свонси
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Konacno pobeda, iako sam ocekivao da ce biti ubedljiva. No nema veze.
      Uspeh je sto nismo dobili crveni karton.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Nisam gledao Arsenal, kako su igrali? Jer su vratili sa Artetom onaj svoj prepoznatljiv possession stil fudbala, ili...?
        sigpic

        Comment


        • A Hazardu samo raste cena

          Comment


          • Originally posted by 'bacpoola View Post
            Nisam gledao Arsenal, kako su igrali? Jer su vratili sa Artetom onaj svoj prepoznatljiv possession stil fudbala, ili...?
            Ma slabo još uvek nije isti stil igre kao prošle godine ali se popravlja polako Arteta je solidno delio lopte ali nije to to , biće bolje kad se vrate Song Wilšer i Žervinjo
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • I dalje ne mogu da verujem da u ovom timu nema mesta za Rosickog. Mozda ce mi neki navijaci Arsenala zameriti, ali covek je daleko kvalitetniji od Artete i od Remzija. Ima internacionalno iskustvo, a i vec duze vreme je kapiten svoje zemlje. Makar na poziciji gde je igrao Remzi juce, sa Frimpongom(Songom), a Arteta isped njih. U Ceskoj igra na mestu gde je juce igrao Arteta.

              Svaka cat Arsavinu. Levom, slabijom nogom, dati gol iz onog ugla nije nimalo lako, pogotovo ako se sutira iz prve.

              Comment


              • Rosicki samo da nije imao te povrede bio bi ubedljivo standardni prvotimac ali jbg , nego Borusija sad gledao sam ih protiv Herte popili su 2 kontre i ćao , lošije igraju nego prošle sezone mogu Walcott i Gervinho da ih ugaze samo tako
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by voja92 View Post
                  A Hazardu samo raste cena


                  strasan fudbaler........kad bi kako mogo u real, al iskreno arsenalu je potrebnji

                  Comment


                  • http://www.arsenal.com/news/news-arc...uad-to-germany
                    Arsenal squad (in alphabetical order):

                    Andrey Arshavin
                    Mikel Arteta
                    Yossi Benayoun
                    Marouane Chamakh
                    Johan Djourou
                    Gervinho
                    Kieran Gibbs
                    Lukasz Fabianski
                    Emmanuel Frimpong
                    Laurent Koscielny
                    Per Mertesacker
                    Ju Young Park
                    Andre Santos
                    Bacary Sagna
                    Alex Song
                    Wojciech Szczesny
                    Robin van Persie
                    Theo Walcott

                    Po mom misljenju, igrace u sledecem sastavu:

                    ......................................Voja........ ............................
                    ...Sanja.........Mertesaker..............Koscelni. ..........Santos..
                    ...........................Frimpong.....Song...... ......................
                    ....................................Arteta........ ...........................
                    .......Zervinjo................................... ...........Arsavin.....
                    .....................................Rvp.......... ............................
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Sta prenosi onaj raspali RTS,pretpostavljam Mancester posto su se oni i partizani pretplatili na toj televiziji...
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Originally posted by Bendtner View Post
                        Sta prenosi onaj raspali RTS,pretpostavljam Mancester posto su se oni i partizani pretplatili na toj televiziji...
                        Da, prenose Mancester... Kakva nam samo 2 igraca igraju zadnje vezne. Uterace strah "milionerima" u kosti.
                        Inace i Ramsey je povredjen.

                        Nikada necu shvatiti kako se tako lako povredjuju!
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Bendtner View Post
                          Sta prenosi onaj raspali RTS,pretpostavljam Mancester posto su se oni i partizani pretplatili na toj televiziji...
                          Postoji razlog zasto se prenosi Mancesterova utakmica.Prvo gostuju Benfici i to je deri kola te grupe, drugo Benfika je veci klub od Napolija i od Viljareala.Ta dva kluba koja sam naveo isto igraju zanimljive utakmice, tj Napoli je gost Mancester Sitiju , a drugi je domacin Bajernu, al kada pogledas sve ukupno vise ljudi ce da gleda Junajted nego Siti ili Bajern.
                          A i prenosice tu grupu, samo kada na red dodje drugo kolo.Jedina Junajtedova utakmica ako bude zanimljiva je ta sa Benfikom kada gostuje, da ne ispada da prenose samo Grupu A.

                          Jeste da je Dortmund izgubio od Herte, ali treba uzeti u obzir da je mec zbog suspenzije propustio Mario Gece, a i Herta je veci deo utakmice igrala bunkericu i ta dva gola koja je dala je bila povisa kolicina srece.Samo mi je krivo sto Dortmund-Arsenal igraju istog dana kad i Barselona-Milan.Moracu da ovaj prvi mec gledam preko strima.

                          Comment


                          • Pronasao sam nacin kako da Arsenal osvoji Premijer Ligu,Fa kup,Liga Kup i Ligu Sampiona. Da li vas zanima moj nacin.

                            Comment


                            • Originally posted by Arsenal View Post
                              Pronasao sam nacin kako da Arsenal osvoji Premijer Ligu,Fa kup,Liga Kup i Ligu Sampiona. Da li vas zanima moj nacin.
                              Da..
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Poslednja 2 posta su potpuno bespotrebna i nemaju nikakvog smisla. Ubuduce bez toga, za sada samo usmena opomena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X