Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • According to reports in The Telegraph, Arsenal are interested in signing Zenit St. Petersburg defender Ezequiel Garay for a fee of around £13 million.
    Garay switched Benfica for Russia last summer and despite winning the league title in his debut season at Zenit, he could be on the move again with Arsene Wenger keen improve his defence.


    O ovome ja pričam godinama , prosto mora odbrana daleko da nam se poboljša da bi iole mogli da razmišljamo o tituli PL . Čeh je bio prva lestvica u celoj priči , sad znam da većina vas hoće Vidala itd ali daleko potrebniji nam je jedan worldclass CB . Toliko smo tanki na toj liniji da smo prošle sezone gledali Monreala na toj poziciji. Gabriel je doveden kao očajnički backup i svaka dečku čast ali treba nam neko mnogo kvalitetniji , prosto bez 4 CB-a ne smemo da počnemo sezonu .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Garay i Koscielny, to bi bilo tako cool
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ja nesto ne verujem ce profa krenuti u.potragu za CB ,vidim Pera kao kapitena sl.sezone,sto znaci i da ce pocinjati vecinu utakm.sa Kosselnim,Gabriel pristojna zamena uz Cembersa,meni bar prioritet bi bio napadac pa DM,,,,,,al nesto mislim samo da cemo dovesti jos defanzivnog srednjaka da bude uz Kokelana podrska,naravno ako se ukaze prilika valjalo bi da padne Bnzema ako ne onda ocekujem da ce se u napadu rotirati Zirua,Welbeka i Tea
        sigpic

        Comment


        • Priča se da je Lyon ponudio Lacazetta Arsenalu za 21 mil funti, takodje i da Arsenal sprema ponudu od 30 mil za W Carvalha
          Last edited by Spiki; 30-06-15, 17:10.

          Comment




          • Ma ja privatni avioni folovi golovi.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • ezni fudbaler Juventusa Arturo Vidal ovog leta se neće preseliti u Arsenal, istakao je njegov menadžer. Engleski mediji poslednjih dana bruje o dolasku reprezentativca Čilea na "Emirate", međutim, Fernando Feličevič je "ohladio" naviječe kluba iz Londona.

              "Nije bilo nikakvih pregovora sa Arsenalom", rekao je agent fudbalera Juventusa.

              Arsenal je, navodno, nudio 30 miliona evra za 28-godišnjeg igrača "Stare dame", a svoj deo posla je trebalo da "odradi" i Aleksis Sančez, Vidalov saigrač u nacionalnom timu.

              Mediji sa Ostrva navode i da je na meti "tobdžija" Eduardo Vargas, napadač Napolija i strelac sjajnog gola protiv Perua, koji je Čile odveo u finale Kopa Amerike.

              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Aki >>> Vidalov menadzer, Di Marzio i ostala boranija

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Aki >>> Vidalov menadzer, Di Marzio i ostala boranija

                  Juce Ornstain kaze jok, danas ovaj. Dolazi Vidal 99%
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Uh, koliko mi je drago zbog Ceha...
                    Oduvek ga volim. Bas je bio 100% korektan u svakoj prilici i vrhunski golman.

                    Da ne poredimo onako matematicki bilo sa kim, ima taj x faktor sto bi se danas reklo

                    Vrh sto se mene tice.

                    Tim postaje vrlo ozbiljan, jos 1-2 dobro odabrana igraca i mislim da cemo biti vrlo konkurentni za titulu.

                    Comment


                    • Arsene is looking for a 'bigger name' midfielder than Morgan S. to bolster Arsenals' Midfield[AndyMitten]


                      Last edited by maliajnstajn; 30-06-15, 20:18.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Juce gledam gde igra onaj Eduardo Vargas iz Chilea, znam da je bio na pozajmici u Valenciji i QPR-u, ali ne mogu da se setim ciji je igrac, kad ono vidim Napolijev.

                        Vargas bi bio fino pojacanje za nas, ali ne bi ga oni smradovi pustili, pogotovo nama. Cak mislim da bi nam Vargas vise legao nego na primer Higuain.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Slabo igra on u Napoliju,nije dobijao prevelike sanse ali znajuci De Laurentisa cena ce biti ogromna pogotovo posle ovakvih partija na Kopa Americi
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...sa-229695.html
                            sigpic

                            Comment


                            • Ceh (Vojcek)
                              Belerin (Debusi) Gabriel(Per) Kos (Cembers) Monreal (Gibs)
                              Ramzi (Vilser) Vidal (Kokelan)
                              Sancez (Velbek) Ozil (Santi) Ox (Velbek)
                              Volkot (Ziru)

                              #tripleta

                              Comment


                              • Tako ne mozes ni na menadzeru igrati

                                Ramsey i Vidal,a gdju je to neki balans majstore
                                Last edited by AK47; 01-07-15, 11:30.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X