Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni manje ni vise..

    Aurelio De Laurentis: Gonzalo Higuain costa 95 milioni di euro.

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      Rekao sam malo precenjen, ne mnogo, mislio sam na Arsenalov pdf, jbg. ipak je on špic jednom Realu, trebalo bi više golova da daje, ali da zna da igra to ne sporim.
      Da on ode u neki drugi tim prokuco bi 30 i vise po sezoni. U Realu se sve mora na pladnju servirat Ronaldu.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Igra sa najvecim egomanijakom koji je ikada igrao fudbal,a s druge strane s najglupljim krilom na svijetu pa ti vidi...Ronaldo daje po 60 golova,a samo Bog zna u koliko ih se ugravirao Benzema
        I ja sam u jednom momentu pomislio da je Kristina kriva, ali mislim da je veći razlog to što je nezainteresovan, on ne juri kao manijak da da 7. i 8. gol Kordobi kao ovaj egocentrik.

        Ej ljudi ovo je Arsenalova tema, nećemo više.
        Last edited by goku; 28-06-15, 12:45.

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Šta je to Brajko, nekad me vređaš, a nekad sam brat.
          Nema tu, ko se bije taj se voli, da bi se sa nekim posvađao moraš sa tim istim i da se voliš.

          Originally posted by maliajnstajn View Post
          U zaru momenta, voli brajko svoj Juve, to mu je svetinja
          Samo Spektor Harvi, upao u neku depresiju, ali lako on to, baci peglu, jednom, eventualno dva puta, ode kod psihologa, tu samelje life story i gotovo, duvaj ga Dona prepotentna siso.

          Originally posted by AK47 View Post
          Gokara je Brajko ipak vise moj brat nego tvoj
          Ako mi daš Rossonera da mi bude brat no1, a tebi no2, pristajem da gokara tebi bude no1, a meni no2, to je moj predlog poranvanja.

          Comment


          • Mislim da bi Benzema bio odlično pojačanje na mestu špica. Igrač koji je spretan, dobro igra glavom, pre svega timski igrač je jako dobrodošao u naše redove. Nadam se da posle duže vremena možemo da uzmemo tu titulu i napadnemo Evropu.

            Comment


            • Theo Walcott ce potpisati ugovor iduce sedmice.

              Inace citam na twitteru ove zaludjene navijace Arsenala kada kazu da Arsenalu ne treba Vidal
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Comment


                • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Theo Walcott ce potpisati ugovor iduce sedmice.

                    Inace citam na twitteru ove zaludjene navijace Arsenala kada kazu da Arsenalu ne treba Vidal
                    Jbg. Ne prate ljudi, a sve znaju i u sve se razumeju.

                    Comment


                    • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • I tako ja udjem na ovaj twitter account koji je Aki okacio, cisto da vidim sta je u pitanju, kakve su to price oko Vidala, kad ono neki troll.

                        Spoiler


                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Tacno ovaj nas Aki krenuo da se drogira

                          Comment


                          • Navuko je brat bar milion navijaca Arsenala lol, kakav debil. Al dobro, u svakom slucaju on je bio samo prevodioc.

                            Hernan Feler je rekao za Sancheza, rekao je i za Vidala, pa cemo da vidimo. Danas je jedan od onih nasih povjerljivih twiterasa rekao nesto za Vidala, ali je obrisao twitt i nisam procitao, ali nesto je indirektno rekao, ali ne znam sta tacno.

                            I pisu cileanci za Vidala, pise i Marca jutros ili juce, da je Vidal vec prodat, tako da, ovaj je samo trolovao, navukao i mene i vecinu ljudi, jebiga. Jos uvijek cekamo da vidimo hoce li Feler dvije godine zaredom potrefiti transfer cileanca u Arsenal.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • hahahaha vidi sto se cupa sad Akson

                              Siris dezinformacije,a ovdje se raja zapalila
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma nista ja ne sirim dezinformacije, ovaj je brat samo rekao da je bio na TV-u i radiu. Nije bio na TVu, na radiu je bio sigurno, to su mnogi drugi potvrdili. A sad da je on izmislio Vidal u Arsenal iz cista mira, nije. Ja pratim taj trac od prije finala FA Kupa, a tada je Feler izjavio za Vidala.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X