Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Princara cipiripi pa da ne zna da Akan svaku mudrost izrazenu u postu moze lako da edituje

    Vidal Ramzi
    Ozil
    tripleta

    Comment


    • Dodaj Benzemu i da pisemo #kvadripla
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nemojte se zanositi to mora da je neki feler
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Dodaj Benzemu i da pisemo #kvadripla
          Nece brate ovi Arapi da puste Aguera, tako da tesko mozemo do Benzeme. Sto se Pipite tice, Laurentis samo gleda koga ce da odere za njega, a Venger nikada nije bio ovca za sisinje. I kada sve to saberes i oduzmes, dodjes do toga da ce nam Volkot biti prvi spic sledece sezone. Samo je pitanje ko ce na desno krilo, Ozil ili Ramzi

          Comment


          • [VINE]eJMarnYJUVZ[/VINE]

            Mo'š ti ovo brate Gokara ?
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Samo Benz ili Pipita, niko drugi. Jedino mozda Lakazet.

              Gledam juce neke klipove na yt i onja Welbeck je promasio kamion sansi, i to solidnih, al dobro na Old Traffordu je pogodio

              U svakom slucaju treba napadac i da Theo potpise ugovor.

              Al cekamo zivotinju da se obistini, kakav bi to tim bi
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Princ View Post
                Nece brate ovi Arapi da puste Aguera, tako da tesko mozemo do Benzeme. Sto se Pipite tice, Laurentis samo gleda koga ce da odere za njega, a Venger nikada nije bio ovca za sisinje. I kada sve to saberes i oduzmes, dodjes do toga da ce nam Volkot biti prvi spic sledece sezone. Samo je pitanje ko ce na desno krilo, Ozil ili Ramzi
                Naravno da će Volkot da igra špica, on bi po meni bio world clas na toj poziciji da nije sklon povredama.

                Benzema je malo precenjen, 14 golova u proseku po sezoni kao jedini špic u jednom Realu koji daje redovno 100-120 golova, mršavo je to. Mislim da on ne bi bio veliki upgrade u odnosu na Žirua. Volkot ako bude zdrav to će biti, nije taj tip napadača al nema veze, Arsenal ionako teži kroz igru da dolazi do prilika za gol, a ne preko nekog targeta.

                Čeh je bolji od Ospine, samo je pitanje koliko, ali ima 33 godine, a Ospina 26 i može još da napreduje jer je golman. Ospina je mogao da bude rešenje u narednih 10-12 godina, a Čeh najviše 5, i to je dosta, ali da li će se posle naći kvalitet poput Ospine. Nadam se da je Venger dobro promislio, ali uostalom on ni neće biti tu tako dugo, on hoće odmah Premier i Ligu šampiona.

                Vidal bi igrački bio strašno pojačanje, ali mu duva promaja, kad ga vidim onako istetoviranog i išaranog žiletima po glavi muka mi je. Finale lige šampiona je odigrao kao da su ga drogirali, pa onda ova vožnja u pijanom stanju za vreme Kope, budala klasična. Ne uklapa mi se njegov mentalitet u ekipu koju treba profesor da vodi, ali ako Venger hoće da ga dovede on verovatno zna više od onoga što se vidi na prvi pogled.


                Originally posted by Gangrena View Post
                [VINE]eJMarnYJUVZ[/VINE]

                Mo'š ti ovo brate Gokara ?
                Sve što može Mesut mogu i ja. Pitaj ljude s termina i ribe po gradu.

                Comment


                • gokara je moj brat.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    gokara je moj brat.
                    Šta je to Brajko, nekad me vređaš, a nekad sam brat.

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      Šta je to Brajko, nekad me vređaš, a nekad sam brat.
                      U zaru momenta, voli brajko svoj Juve, to mu je svetinja
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Benzemu samo ko nikad ne gleda moze reci da je precijenjen,to je bas provala

                        Lik je imao prosle godine asistencija kao neki spicevi u zivotu sto ih nemaju.Ono sto statistika ne pise je da je Benz u samoj igri otac,ali da je ponekad lijen...

                        Gokara je Brajko ipak vise moj brat nego tvoj
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Neki tu spominju Higuaina, neki Benzemu. Da moram birat Benzema all day, every day. Namicatelj znanja.

                          Comment


                          • Pljunem ja cesto Benza,prije sam jos cesce ali zasluzeno

                            Gonzalo mi je omiljeni spic tako da i moj izbor je jasan,njegov odlazak iz Reala je ogromna greska...taj Real 2011/2012 je bio prejak i samo nesreca ih je odvojila od LS-a.Njih dvojica skupa dijelili minutazu i dali preko 60 golova skupa
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Benzemu samo ko nikad ne gleda moze reci da je precijenjen,to je bas provala

                              Lik je imao prosle godine asistencija kao neki spicevi u zivotu sto ih nemaju.Ono sto statistika ne pise je da je Benz u samoj igri otac,ali da je ponekad lijen...

                              Gokara je Brajko ipak vise moj brat nego tvoj
                              Rekao sam malo precenjen, ne mnogo, mislio sam na Arsenalov pdf, jbg. ipak je on špic jednom Realu, trebalo bi više golova da daje, ali da zna da igra to ne sporim.

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Rekao sam malo precenjen, ne mnogo, mislio sam na Arsenalov pdf, jbg. ipak je on špic jednom Realu, trebalo bi više golova da daje, ali da zna da igra to ne sporim.
                                Igra sa najvecim egomanijakom koji je ikada igrao fudbal,a s druge strane s najglupljim krilom na svijetu pa ti vidi...Ronaldo daje po 60 golova,a samo Bog zna u koliko ih se ugravirao Benzema
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X