Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje je malo van teme, ali me zanima da li je neko od vas član nekog drugog arsenal foruma?

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Goal.com pise danas da smo zainteresovani za Ezequiela Garaya.
      Navodno cena 13m funti , kako mi bezobrazno miriše da je priča oko Koščelnog i Reala tačna

      Originally posted by Spiki View Post
      Pitanje je malo van teme, ali me zanima da li je neko od vas član nekog drugog arsenal foruma?
      Ja sam pre par godina blejao na Arsenal Serbia ne znam dal je to živo i dalje
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Navodno cena 13m funti , kako mi bezobrazno miriše da je priča oko Koščelnog i Reala tačna



        Ja sam pre par godina blejao na Arsenal Serbia ne znam dal je to živo i dalje
        Živo je, u nekom novom obliku Mene zanima da li forumi tipa goonersworld i sl njemu naplaćuju članstvo?

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Goal.com pise danas da smo zainteresovani za Ezequiela Garaya.
          Mendes mu je agent ništa od toga...
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Sad sam video radi im forum. Ma meni su svi ti forumi gde se naplaćuje članstvo čisto sranje tako da slabo me i zanimaju
            Last edited by Lord Gangarić; 27-06-15, 13:48.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Sad sam sad video radi im forum. Ma meni su svi ti forumi gde se naplaćuje članstvo čisto sranje tako da slabo me i zanimaju
              Znam, zato i pitam

              Comment


              • Ja posećujem OnlineArsenal dosta redovno...
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Originally posted by Dejan78 View Post
                  Ja posećujem OnlineArsenal dosta redovno...
                  Jel naplaćuju nešto?

                  Comment


                  • Spominjali smo pre par dana Koka i Morgana evo malo statistike što se prošle sezone tiče



                    U suštini Morgan ga šiba tehnički ali u defanzivnim zadatcima Kok je bolji . Ja sam nekako ovaj transfer otpisao prosto morali bi da se odreknemo jednog igrača njegovim dolaskom a i MU je zagrizao za njega jer im je daleko potrebniji nego nama.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ništa do sada nisam platio, ali može da se donira putem pay pala i postane Silver Member nisam upoznat koje su onda prednosti, jer i kao običan član može da se postuje.
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Originally posted by Dejan78 View Post
                        Ništa do sada nisam platio, ali može da se donira putem pay pala i postane Silver Member nisam upoznat koje su onda prednosti, jer i kao običan član može da se postuje.
                        hvala ti na infu

                        Comment


                        • Pa i Cech je branio jako malo u prethodnih godinu dana, moze to da se odrazi i na tako vrhunskog golmana. OSPINA QUEDATE CON NOSOTROS! ARRE COLOMBIANO!
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ja bih najviše voleo da Ospina ostane, a Voju da se pošalje na pozajmicu, ne bi mi bilo žao ni da se rešimo Poljaka, ali pošto je "homegrown" od toga nema ništa i verovatno će nas Ospina napustiti
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Bas ce da pristane Ospina da bleji na klupi posle ovakve sezone. Bar se nadam da cemo nekog odrati za Ospinu.

                              Comment


                              • Priča se da je već dogovoreno sa Fenerom za 3,6 miliona GBP, slaba je tu zarada...

                                edit:
                                Pa i Voja je pretprošle sezone dobio golden glove, a pola prošle je presedeo na klupi.
                                Last edited by Dejan78; 27-06-15, 14:59.
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X