Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima tamo kod Unitedovaca tweet Phillipe Auclaira koji je poprilicno pouzdan, gdje kaze da Morgan preferira Arsenal.

    Ko ce ga znati. Juce sam citao da on hoce u United zbog para, danas Auclair ide sa tom vjescu.

    Najradije bih Vidala, da se ne svadjamo bezeze
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post




      Akane daj navuci ga još jednom da se odmorimo barem mesec dana ljubi te brat
      Kakav si Gangaro, tako ti o tvom pobratimu, navijaču Arsenala... Ccc


      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Kakav si Gangaro, tako ti o tvom pobratimu, navijaču Arsenala... Ccc


        Vodi ga u svoj tabor ako ti se toliko sviđa , taman da se Vladan i on druže
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment




        • Arsenal have made another acquisition for their new scholarship intake after completing the signing of Reading youngster Jordi Emmanuel.

          The prospect has been with Reading for eight years but is excited to be joining up with Arsenal’s new batch of scholars.

          Arsenal have already signed Romanian midfielder Vlad Dragomir, Cypriot defender Kostas Pileas and French youngsters Yassin Fortune and Jeff Reine-Adelaide.
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Vodi ga u svoj tabor ako ti se toliko sviđa , taman da se Vladan i on druže
            Nekaaaa Koliko obitava kod nas na temi, red je malo i u svojoj da piše

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • [VINE]eJ7KHnnn2V2[/VINE]

                Ospinica
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Toliko se svi raduju Cechu, a retko ko ceni ono sto vec imamo.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Toliko se svi raduju Cechu, a retko ko ceni ono sto vec imamo.
                    Upravo to
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ala ti majka...
                      sigpic

                      Comment


                      • Zao mi je Ospine, ali Cech je Cech. Idealno bi bilo torpedirat uzivaoca duhanskih proizvoda, a Ospina da ostane i zamjeni Cecha za par sezona. Ospina ima 26 godina. Neka Cech brani jos 3-4 sezone i Ospina bi taman bio u najboljim golmanskim godinama. Puno je kupova, branio bi Ospina desetak tekmi minimalno svake sezone...

                        Comment


                        • [VINE]eJ7UjHVPY2Q[/VINE]
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Goal.com pise danas da smo zainteresovani za Ezequiela Garaya.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              Zao mi je Ospine, ali Cech je Cech. Idealno bi bilo torpedirat uzivaoca duhanskih proizvoda, a Ospina da ostane i zamjeni Cecha za par sezona. Ospina ima 26 godina. Neka Cech brani jos 3-4 sezone i Ospina bi taman bio u najboljim golmanskim godinama. Puno je kupova, branio bi Ospina desetak tekmi minimalno svake sezone...
                              Ihh, ti kao da pričaš o vremenskom periodu od 4 meseca, a ne 4 godine...
                              Znaš li šta je za golmana da izvisi 3-4 sezone. Ne računam 10ak tekmi po sezoni, jer je to ništa. Da, Ospina bi sa 30 bio u odličnim godinama za branjenje, ali ako bude branio 40ak tekmi za 4 sezone, te godine mu ništa ne znače...
                              Baš mi žao Ospine, meni iskreno mnogo drag goša....ali protiv Čeha se jednostavno ne može...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pa nek ga onda salju po posudbama, sta ja znam. Zajebano, ali opet jebeno da smo se nasli u takvoj situaciji da moramo birat izmedu dva odlicna golmana..

                                Comment

                                Working...
                                X