Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispod 30 m nece otici skoro sigurno. Nema potrebe za prodajom zvjezda. Ima covjek ugovor i mora ga postovati.

    Real se tesko odbija, naravno ali treba prvo da se plati cifra koju Arsenal trazi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Upravo je doslo vrijeme odbijanja stari moj. Nije ovo vise onaj stari Arsenal. Financijski smo cvrsti, igraci su nam pod dugorocnim ugovorima, a oni koji nisu su ili pred zalazima karijera ili na pragu potpisa novih dugorocnih ugovora. Ne mogu nam nista. Arsene je rekao, Arsenal vise nije selling club.

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ja sam samo realan brate . Čist primer kog god je igrača Barsa htela mi smo prodali , prosto takvo je vreme ta dva kluba se ne odbijaju
        Samo je pitanje da li je tačno da su zainteresovani za njega .
        Tranzicija bila Gangić. Bas ne tako davno pricao Vengerica da ne zeli u klub igrace koji ce posle dve sezone cmizdriti da idu u Real i Barsu, vec one koji zele da uspeh ostvare sa Arsenalom.

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nije samo tvoj san,Ajnstajne!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Dobro daj vise potpisite tog jebenog Cecha da se mogu ic rugat

                  https://vine.co/v/eeQV0EI6qjV
                  Last edited by Henryj; 26-06-15, 13:05.

                  Comment


                  • Garant ima da zapuca Remziku na krilu ako stigne Vidal.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • hahaha ali najjace se rugati Mourinhu,aktuelnom osvajacu PL-a

                      Topdzija je moj brat,znaci i tebi Vidal san nije samo Junioru
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        hahaha ali najjace se rugati Mourinhu,aktuelnom osvajacu PL-a
                        Boli me njeznik rugat cu mu se. Imam jebene traume koje moram ljecit. Traume od Uniteda, Mourinha, Van Persieja, Nasrija, Adebayora itd...
                        Hocu da gledam plastiku sa Stamforda kako place za svojim legendarnim vratarom. Hocu da osjetim slast osjecaja krade necijeg top igraca.

                        #pljuvanjezuci

                        Comment


                        • Sto se Bendera/Snajderlina i svih igraca na toj poziciji tice definitivno Vidal! Veliki borac, takav nama treba. Mislim da sam vec napisao jednom Cech,Vidal,Benzema/Lacazette i savrsen prelazni rok za 80-ak miliona.

                          No sta mislite, odbranu niko ne spominje, da li nam je neko potreban?
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Sad sam malo saltao temu i vidio sam da sam okacio nesto od Jeremya Wilsona, kako Wenger zeli kompletnog veznjaka (Vidal) sada kada ima Coqa da lomi noge i uzima lopte.

                            Najjaci prelazni rok bi bio Ceh, Vidal i Benzema. 1/3 rijesena, sad da se nadamo ostatku
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              Boli me njeznik rugat cu mu se. Imam jebene traume koje moram ljecit. Traume od Uniteda, Mourinha, Van Persieja, Nasrija, Adebayora itd...
                              Hocu da gledam plastiku sa Stamforda kako place za svojim legendarnim vratarom. Hocu da osjetim slast osjecaja krade necijeg top igraca.

                              #pljuvanjezuci
                              Ima trauma to svakako,samo je razlika kupiti necijeg glavnog igraca i igraca s klupe koji nije potreban osim da bude rezerva
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Sta ce nam obrana sad kad imamo Cecha. Jos ako dode Vidal, imat cemo narko kartel i ubijamo. Ide Vidal ko ludak, jos ako je pijan stavi Sancheza na ramena i kamikaza mod ukljucen. Vidala hocu ispred Schneiderlina jer je jace ime. Ima da samo imena dovodimo.

                                Last edited by Henryj; 26-06-15, 13:20.

                                Comment

                                Working...
                                X