Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne stišem da propratim Copa America uhvatile me prve smene dve nedelje ali čisto da se spomene Nisam gledao tekmu videću da premotam sad ako stignem .

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Henryj View Post
      Nogomet se jako ubrzao pa se time povecao i broj gresaka kod stopera. Jebiga ljudi su, a neke kombinacije koje top momcadi danas rade i brojevi utrcavanja i krizanja pozicija su se enormno povecali. Treba to sve ispratit.
      Stoperi koji su danas legende, tipa Nesta npr. su igrali u doba kad je nogomet bio barem brzinu sporiji. Nesta je vec bio lagano na zalazu karijere kad se nogomet poceo mjenjat. Od 2005. naovamo nogomet se drasticno ubrzao, podloge su se poboljsale, lopte su drugacije, fizicka sprema...
      Pa nije fudbal ADSL.

      Comment


      • Henry slazem se sa tobom da se fudbal dosta ubrzao,i mislim da fizicka sprema igra veliku ulogu pogotovo u Premijer ligi gde niko ne izlazi iz teretane,sto se tice Kosa i Reala,on je u zadnje tri godine odbijao i Barselonu i Bajerna tako da mislim da zaista voli Arsenal i mislim da zeli da se tu penzionise,takodje mislim da Venger ima preveiliki uticaj na Kosa i da ga ovaj slusa kao oca rodjenog tako mi deluje mozda gresim .I gde ces sada u Real kod trenera kome je prva zvezda njegov menadzer,zaista Rafin menadzer je bog otac gde je on uspeo sve njega da uvali svaka mu cast treba ovaj da mu digne spomenik.Ceh je po meni najbolje pojacanje Arsenala odmah posle Henrija i Denisa nismo ni svesni kako smo se pojacali po meni bolje pojacanje i od Sanceza.Snajderlin ako dodje po meni mi smo kandidati za titulu,decko je slican Petitu a mi takvog igraca trazimo odavno.Po meni ce se Benzema cekati do zadnjeg dana prelaznog roka,svi ovi ostali napadaci Lacazet,Martinez,nisu previliki upgrade u odnosu na Zirua,da li je Ceh bolji od oba nasa golmana jeste,da li je Snajderlin bolji od Flaminija i Coqelana po meni jeste,Martinez i Lacazet nisu world class Benzema jeste.

        Comment




        • Sprema se Woja za Ceha
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Tako mozemo do sutra

                sigpic

                Comment


                • Nema smisla tako selektivne statistike izvlaciti, fazon slikacu-te-samo-pod-savrsenim-svelom.
                  Statistika bez gledanja igre svakako malo znaci, eliminise situacije, formu tima i stil igre. Kad smo vec tu ovako bi izgledao jedan pun paket poredjenja sa najznacajnijim stavkama za defanzivce.

                  Last edited by Abel; 25-06-15, 17:13.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    30 miliona za Vidala simpaticni su.Nema sanse da ga Juve pusti za te pare a mislim da ga nikako nece pustat.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      30 miliona za Vidala simpaticni su.Nema sanse da ga Juve pusti za te pare a mislim da ga nikako nece pustat.
                      Ma ni jedan puzdaniji izvor to nije preneo ovo su nagađanja twitter stručnjaka
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Football Daily piše kako je Real u pregovorima oko Koščatog , navodno nude 21.5 miliona funti . Ova prodaja nam stvarno ne treba ali šta da radiš Real Madrid se retko odbija
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Tesko. Nedavno je potpisao novi ugovor, a Arsenal uopce nema potrebe da ga proda.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Football Daily piše kako je Real u pregovorima oko Koščatog , navodno nude 21.5 miliona funti . Ova prodaja nam stvarno ne treba ali šta da radiš Real Madrid se retko odbija
                              Retko se odbija, pa ajde da im ga poklonimo .

                              Pa nismo mi Sparsi, Gangíć

                              #tripleta

                              Comment


                              • Ja sam samo realan brate . Čist primer kog god je igrača Barsa htela mi smo prodali , prosto takvo je vreme ta dva kluba se ne odbijaju
                                Samo je pitanje da li je tačno da su zainteresovani za njega .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X