Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sranje..
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Vermaelen ce izgleda biti minimalno mjesec dana out.
      Last edited by Funkerman; 06-09-11, 18:07.

      Comment


      • Arsenal definitivno najmalerozniji tim na svetu, jbt onakve strasne lomove dozivese Diaby, Rosicky(koji vise nikad nije zaigrao kao pre povrede), Ramsey pa sad Vermalen, ranije Walcatt, Van Persie... ma nek ide sve u q ali ovo jbno nije fer za jednu ekipu. Jos krasni Wenger otera Campbela i Gilberta Silvu, ovog zadnjeg ne mogu prezalit bio mi je najomiljeniji veznjak u Arsenalu jos od 2002.

        Comment


        • Wilshere 2 meseca , Vermaelen najmanje mesec , Wenger suspendovan u LS Diaby ne znam koliko ali je i on povredjen do moga sve ...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • 54' Denmark [2 - 0] Norway
            19' S. Kjær
            24' [1 - 0] N. Bendtner
            44' [2 - 0] N. Bendtner

            Sad ce da se povampiri kad otisao iz Arsenala
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • hahaha sunce ti
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Bez obzira na neke teske lomove i povrede koje su igraci Arsenala dozivjeli,samo da mi je vidjeti tog njihovog trenera za fizicku spremu,ko je taj fanatik i po kojem ih on receptu sprema,zadnjih vec 6-7 godina kako traje ova bolnica u Arsenalu,svako malo se povrijede najmanje dva igraca...sjetim se par utakmica tek sto je pocela utakmica neko nezgodno stao na terenu i mora izaci vani,jeste da nemaju srece s tim stvarima,ali imati onoliko povrijedjenih igraca u isto vrijeme...nije mi jasno nikako,mora jos neko biti krivac osim srece koja ih ne sluzi
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Wojčeh otkinuo sinoć za Poljsku




                  Takođe je izabran za EA sports igrača meseca Avgusta

                  http://www.arsenal.com/news/news-arc...r-of-the-month
                  Last edited by Lord Gangarić; 07-09-11, 17:07.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ponosno nas. Ne volim previse hvaliti nase,ali ovaj momak, ako ga zaobidju povrede ,bice najbolji golman svijeta.

                    Comment


                    • Ja sam znao da će biti dobar još kad sam gledao snimke rezervi ono je bilo ludo još kad sam pročitao da je obe ruke lomio onda sam skontao da je i on lud što ide u opis dobrog golmana i navijao sam celu prošlu sezonu da bude prvi golman i obistinilo se
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ali nije ludji od naseg Bajka
                        Kao sto rekoste,samo da ga zaobidju povrede i bice on najbolji golman.Odlicno brani situacije 1 na 1 i tu je ja mislim trenutno najbolji na svetu.
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Ovde se vise ne moze pricati o nekim pehovima sto se tice povreda... Prosto je nemoguce da svake godine igraci odsustvuju po par meseci!

                          To se vec mora preispitati, dal je to do Vengera koji dovodi mlade neafirmisane igrace koji ne mogu da izdrze ritam i intenzivnost PL... Ili se tu radi o spremnosti igraca, tj trenera koji je zaduzen za fitnes! I na kraju naravno je tu lekarski tim... Najbolje bi bilo da zaposle doktorku Marijanu!

                          Comment


                          • Ne znam za vas, ali ja ocekujem prvu pobedu u PL u subotu!
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Stvarno bi bio red

                              btw Wilšerova nova tetovaža

                              Last edited by Lord Gangarić; 08-09-11, 21:33.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment



                              • Last edited by Funkerman; 08-09-11, 22:23.

                                Comment

                                Working...
                                X