Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • [VINE]Mi5iK1ZBUDe[/VINE]
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Pa to Goran moze da uradi i sa nekuvanim jajetom na terminu

      Comment


      • 66 godina lik uskoro ima. Koliko staraca je ovako vitalno i u dobroj formi? Pogotovo medu trenerima

        Comment


        • Although Arsenal were due a payment of £2.9 million should Barcelona win the Champions League as part of the deal that saw Thomas Vermaelen move to Camp Nou, because he did not play in the competition the Gunners will receive nothing.

          Source: Evening Standard

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Although Arsenal were due a payment of £2.9 million should Barcelona win the Champions League as part of the deal that saw Thomas Vermaelen move to Camp Nou, because he did not play in the competition the Gunners will receive nothing.

            Source: Evening Standard
            Ne brate šta učini sad , dobiće pojedinci iz teme srčane udare u kombinaciji sa epileptičkim napadima
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Jamacno propadamo sad kad nam je uskraceno tih 3 milje. R.I.P Arsenal

              Comment


              • I da dobijemo i da ne dobijemo, meni svejedno, ja, a kao ni vi nemate nista od toga. A klub je finansijski stabilan necemo propasti za 3 pisljiva miliona.

                Bas je smor bez vikenda, bez utakmica, bez icega... Sreca pa tamo krajem jula krecu prijateljske.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Although Arsenal were due a payment of £2.9 million should Barcelona win the Champions League as part of the deal that saw Thomas Vermaelen move to Camp Nou, because he did not play in the competition the Gunners will receive nothing.

                  Source: Evening Standard
                  Pa niko ovde nije Cipiripi da poveruje u ovu tvoju gnusnu laz. Tri miliona su nasa i mi ih ne damo.
                  Last edited by Lion; 09-06-15, 17:57.

                  Comment


                  • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post
                    Pa niko ovde nije Cipiripi da poveruje u ovu tvoju gnusnu laz. Tri miliona su nasa i mi ih ne damo.
                    Moju gnusnu laz?!?!

                    Cisto da ti prevedem, source znaci izvor... Dakle ako neko laze onda to nisam ja. Cisto sam ovu vest postavio jer znam koliko se Aki hvalio zbog odlicnog biznisa i dodatnih 3 miliona.

                    Svakako je bio odlican biznis, prodali igraca koji ne znam dal je odigrao ukupno 180 minuta cele sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Moju gnusnu laz?!?!

                      Cisto da ti prevedem, source znaci izvor... Dakle ako neko laze onda to nisam ja. Cisto sam ovu vest postavio jer znam koliko se Aki hvalio zbog odlicnog biznisa i dodatnih 3 miliona.

                      Svakako je bio odlican biznis, prodali igraca koji ne znam dal je odigrao ukupno 180 minuta cele sezone.
                      Pa kako se zove onaj ko prenosi vesti iz laznih izvora?
                      Cisto da ti prevedem, zove se isto lazov. Kako te samo nije stid, nas si nasao da lazes...

                      Comment


                      • Da li mogu ja da dobijem 200 evra od tih 3 miliona da registrujem auto ?
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Da li mogu ja da dobijem 200 evra od tih 3 miliona da registrujem auto ?
                          Ja sam se sa ajnstajnom dogovorio da meni ide milion, a vi posle delite ostatak kako vam je volja.

                          Comment


                          • Obandacio sam se, izvrno u grobu i reinkarnirao u zadnjih 5 minuta. Jebe se meni za ta 3 miliona, vec mi je bilo fascinantno kakav je to posao bio. Ne divim se ja novcu, ja se divim POSLU koji je obavljen.

                            I bezveze se mediji uskuhali oko te klauzule, nema sta pametnije da prenesu, pa izmisljaju te gluposti. Po pravilima, klub koji osvoji neko takmicenje, dobije 40 medalja da ih raspodjeli unutar ekipe. Posto je Vermalen unutar 24 igraca koji su registrovani za LP, te je bio na klupi u jednoj utakmici, po pravilima on ima pravo na tu medalju, isto kao i rezervni golman. Pojavila se prica da rezervni golman mora vratiti medalju, jer nije igrao, LOL, zasto onda uopce da postoji nesto kao sto je rezervni golman, koji ne igra, vec je rezerva i da ne dobije medalju. Glupost.

                            Ostavite se te price majke vam, to je gotovo, Arsenalu lijezu 3 miliona, cak i da ne legnu koga boli kurac ima se preko 200 miliona u jebenom kesu u banci. Barcelona i bilo koji klub na planeti moze samo da zamislja takvu likvidnost, samo da zamisljaju.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nešto novo na stadionu

                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Prinče, ako se već hraniš trolovanjem ajde, pliz, sa malo više stila ako umeš?

                                #renesansastark

                                Comment

                                Working...
                                X