Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali opet steta je ostaviti Joela da trune na klupi. Ja bih ga pustio uz posebnu klauzulu kao sto je Real uradio sa Moratom. Vela-Joel fin bi to tandem bio u Sociedadu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Nije lud ovaj Mojzi , stvarno bi bila šteta da ode a nisu mu ni pravu šansu dali da se dokaže
      Imao je pola sezone da se nametne, nije uspeo, jbg. A i prosla su vremena kada si mogao da guras klince i belezis velike rezultate u PL. Sada za to ima jako malo prostora zahvaljujuci seicima i Rusima.

      Comment


      • Nema on ni kvalitet za PL. Dobar je on tako za te mid table ekipice, nije on igrac koji donosi titule. Isto ko i Vela, lik puca u Sociedadu, a u Arsenalu karina. Isti ugovor im uvezat za Joela ko i za Velu, pa ako bude dobar otkupit ga za smijesne pare i prodat opet za 12 m.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-transfer.html

          Ne moze tacnije od Telegrafa. Ipak 3 miliona, 30% Cehovog transfera
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ne mogu da verujem koliko si ti preopterecenj tom cinjenicom, kao da pokusavas da im nabijes na nos da si dobio dodatnih 3 miliona na Vermu.

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Ne mogu da verujem koliko si ti preopterecenj tom cinjenicom, kao da pokusavas da im nabijes na nos da si dobio dodatnih 3 miliona na Vermu.
              Strašno brate kao da njemu u džep idu ta tri miliona
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Arteta i Alonso dok su bili klinci , provalite Wengericu u pozadini levo ,jeste fotoshop ali dobra fora

                Spoiler
                Last edited by Lord Gangarić; 07-06-15, 17:45.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Mogle bi veceras i prve neke znacajnije transfer novosti da izadju. Pocele su repke da igraju. Giroud i Kos igraju za Francuze.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Kako smo promasili ovaj interviju prije finala? Kakav interviju
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Hjoj, hjoj kako me velecijenjeni mod/admin prije koji tjedan napecao i udario mi bananu te onemogucio sudjelovanje u slavlju osvajanja FA kupa. Jebiga ucis dok si ziv, na cast doticnom. Malo je foruma na kojima modovi i admini pecaju clanove i kad ih namame uvale im ban.

                      FA kup je tu, iduce godine nema izlike, treba napast naslov. Theo dragi za gol, Alexis zvijer

                      Comment


                      • Vratio se brat na vakat
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Henryj View Post
                          Hjoj, hjoj kako me velecijenjeni mod/admin prije koji tjedan napecao i udario mi bananu te onemogucio sudjelovanje u slavlju osvajanja FA kupa. Jebiga ucis dok si ziv, na cast doticnom. Malo je foruma na kojima modovi i admini pecaju clanove i kad ih namame uvale im ban.

                          FA kup je tu, iduce godine nema izlike, treba napast naslov. Theo dragi za gol, Alexis zvijer
                          A jbg, kroz Akanov obred svi moramo da prodjemo kad tad . Preterali ste obojica, ali nebitno sad.

                          Dosta se pise da Berluskoni vraca Ibru, pa izgleda da nisu bile prazne price oko Lakazeta u PSZ. Ali dobro, ne brinem ja dok su na trzistu Benzema i Pipita. Spominje se i da nece doci neko vece ime u vezi, vec rezerva za Kokelana, sto i nije nelogicno ako se Venger odluci da iskesira vecu cifru za napadaca.

                          Comment


                          • Jackson Martinez i Kondogbia/Vidal super potpisi ako ih se uspije dovest, a njih se najvise spominje ovih dana

                            Comment


                            • Ja bi preskocio tog Martineza.

                              Daj Ceha, Vidala i Lakazeta/Higuaina i ja zadovoljan.

                              #tripleta
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment




                              • Lanjske godine nas isprdavali u promoima za sezonu, ove godine smo im nakon kaj ih je zapeklo dupe postali centar promocije. Oh how tables have turned

                                Comment

                                Working...
                                X