Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ma dzaba sve imamo najjacu maskotu na planeti zemlji. Cuj dinosaurus ko se toga sjetio svaka mu cast.

    Vjerovatno jer je moglo da zvuci dobro Gunnersaurus
    A bar da nam je dinosaurus crven, pa bi nekako i skapirao. Ali ne, nama je dinosaurus ZELEN

    Comment


    • Dze si ti vidio crvenog dinosaurusa hahah
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Gde si ti video crveno beli klub sa zelenom maskotom . Kao da smo Panatinaikos, Seltik ili Palmeiras. Jeste da ima klubova kojima maskota nije u bojama kluba, ali im maskota bar ima veze sa grbom kluba, a nama je u grbu top, a maskota dinosaurus i jos zelen . Okoreli je narkoman taj sto je to smislio

        Comment


        • https://sports.vice.com/en_uk/articl...rsenals-mascot
          Imas objasnjenje ovde, uglavnom devedesetih je bio konkurs za crtanje maskote i neki klinac je nacrtao tu aktuelnu maskotu i ovi su prihvatili.

          Comment


          • Dzaba Princiko Gunnersaurs je najkulmaskota na svijetu. Ko ima dinosaurusa za maskotu? Genijalno
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Lollolol Wilshereu prijeti kazna zbog onog sa Spudsima ispred stadiona. Ovaj FA postao prava smijurija
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • http://www.arsenal.com/news/news-arc...ade-mini-movie
                Evo ga!!!


                Zasto nas Gojko prenosi svaki put..
                Last edited by Dimitrije; 03-06-15, 17:09.

                Comment


                • sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Comment


                    • Cech
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Cech
                        Gotovo?

                        Comment


                        • Originally posted by Dimitrije View Post
                          Gotovo?
                          Prica se

                          Salim se. Nemam pojma, ovoga su opet ufatili da pusi, vjerovatno je to i kraj za njega u Arsenalu. 10m za Ceha je smijesna cifra.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Poslali smo ponudu za Kondu od 26 miliona funti kaze calciomercato.

                            Comment


                            • Mene zanima kakav je on u napadu i stvaranju akcija.. Da li može da zaliči na Yayu i Vieru ili će ostati klasični rudar?

                              Comment


                              • ja sam njega gledao prvi put na nekom ep za mlade i tamo mi je baš delovao smotano i nezgrapno a kako je Pogba tad bio kapiten mlade rep u odnosu na njega baš smešno,za Pogbu se baš videlo da je zreo i kolko je ispred svoje generacije na tom ep,dok je ovaj krljao sve pred sobom

                                mi smo se tad povezivali sa njim i verovatno bi ga i doveli da nije uleteo Monako sa nekom ponudom
                                i sad posle godinu dana stvarno ne mogu da ga prepoznam,vidi se da je napredovao,ono ne znači to ništa,tek mu je 22 ,fizikalije su tu i to je bitno ali sad sa njim treba dalje raditi pa sad kakav će biti to će vreme pokazati

                                mislim da vredi,pored njega svidja mi se još ovaj mali Bentaleb iz Totenhema ....

                                jaja i viera su pored te snage i fizikalija imali ili još imaju fantastičan pregled igre i pas,dodavanja samo što to u ovom trenutku nije tolko bitnu u Arsenalu jer vi već imate Ozila koji je tu da završi taj eleganti deo a ako francuz napreduje i u tom pravcu onda još bolje
                                Last edited by saburo sakai; 05-06-15, 12:24.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X