Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Da i Sancheza, pogledaj i Vidala
    Znam odavno da imaju istog agenta. Ali Fernando je tu bio vjerovatno zbog Sanceza, cisto onako. Rano je jos da se dogovaraju transferi.

    Comment


    • Prica se brate o Vidalu ima vec mjesec dana. Ta njegova pojava nije bila samo da pogleda finale. Posao agenta je 24/7, 365 dana u godini, nikad ne miruju. Nikad nije rano za transfere. Bas zbog ove veze ne bi me cudilo da se desi Vidal.

      A i prica se u J. Americi puno o tom transferu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • To bi stvarno bila bomba i odlican posao! Pa makar i ne doveli napadaca mada pise se ozbiljno i o Jacksonu Martinezu Venger se navuko na ove Juzno Amerikance, letos Sanzeca, zimus Gabriel

        Comment


        • Monreal izjavio kako želi da ostane u klubu , ostala mu još jedna godina ugovora i povezivali su ga sa Bilbaom zadnjih par meseci
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Daj Lacazetta, vidim da ga Aki spominje, moja najveca zelja ovog prelaznog roka!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Monreal izjavio kako želi da ostane u klubu , ostala mu još jedna godina ugovora i povezivali su ga sa Bilbaom zadnjih par meseci
              Fino,fino,,napredovao bas,od prosecnog beka,do skoro pa odlicnog,ostavio i gibsa da greje klupu,on i Kokelan pravo osvezenje ove sezone
              sigpic

              Comment


              • Sta radi mali...
                sigpic

                Comment


                • [VINE]ehDM5XKXMVZ[/VINE]
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Malisa imao i rabona pas za kreiranje sanse.

                    Nevjerovatna vizija, ali ostali aspekti igre moraju da se poboljsaju.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment




                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pludili mediji Kike Marin kaze Kondogbia je na listi zelja Wengeru.

                        Isto tako prica se da je prvi cilj Wengeru Benzema, ali sve zavisi hocel Real Aguera zavrsiti.

                        Ono sto ja vidim moglo bi se naslutiti da lista za pojacanja ide ovako Cech, Benzema, Vidal kao primarne mete, a sekundarne Lakazet, Kondogbia.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment



                        • Koja velicina.
                          Kako mi samo ulepsa dan ovakav gest.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post


                            A jel zna neko zasto je nama maskota dinosaurus ? Nema mi neke logike.

                            Comment


                            • Ma dzaba sve imamo najjacu maskotu na planeti zemlji. Cuj dinosaurus ko se toga sjetio svaka mu cast.

                              Vjerovatno jer je moglo da zvuci dobro Gunnersaurus
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Daj Lacazetta, vidim da ga Aki spominje, moja najveca zelja ovog prelaznog roka!
                                Ovo će te obradovati mada u istom tekstu je izjavio kako neće u klub koji ima 6 napadača tojest hoće čovek da bude prva opcija .

                                Alexandre Lacazette will only leave Lyon for team in Champions League
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X