Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • al si se suzdržao samo si im sad spustio na finjaka




    nego da ne bude totalni spam,apsolutno sam protiv ovakvih stvari ali očito da novinari ne mogu bez toga,jer čime bi inače punili novine,zašto mu uopšte postavljaju ovakva pitanja kad znaju kakav će odgovor dobiti ,nego ajd to dodje kao šlag na tortu i time celokupno takmičenje privlači još više pažnje

    http://www1.skysports.com/football/n...ter-fa-cup-win

    ono što je stvarno bitno to je da nas sad čeka taj duel izmedju Arsenala i Čelzija,jedva čekam
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Mesut Özil v Aston Villa - 91.3% pass accuracy, 67 touches, 3 dribbles, 3 key passes, 1 through ball:
      Hector Bellerin v Aston Villa - 73 touches, 4 interceptions, 3 tackles, 3 clearances, 2 key passes - outstanding:
      Santi Cazorla v Aston Villa - 96 touches, 93.7% pass accuracy, 79 passes, fouled 4 times, 3 key passes:
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Koliko je glupo sto slave, toliko i nije. Jeste Tom u pravu, ali ono sta ih boli uvo. Zasluzili ljudi neka slave

        ps: Dovedite DMa i pustite Ziru da siluje kao prvi napadac. Klasa je on, steta sto mu samo Aki veruje
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Pustite se price oko parade za FA Kup, to je najstarije fudbalsko takmicenje. Historijiski podvig je napravljen, najtrofejniji klub u historiji tog takmicenja i otkako su zamjenili pehar, prosle godine, samo Arsenal ga je osvajao

          Svaki klub slavi paradom FA kup, svaki i tako ce vazda biti i tako i treba da bude, da i navijaci proslave trofej na pravi nacin, tako sto imaju priliku da se druze na ovaj nacin sa igracima.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            al si se suzdržao samo si im sad spustio na finjaka
            Nisam hteo da iznesem stav prvi da ne ispadne provokatorski, ali kad je čovek već imao istu konstataciju logično je da se nadovežem.
            Znam koliko je meni FA kup značio kad smo dobili Milvol 3-0 u finalu, a na ligaškoj tabeli ostali ispod Arsenala i Čelsija. Minimalno, čak ni utešno. Možda je do toga na šta te klub navikne. Neka 2004-ta ili peta čini mi se...

            U poslednjih deset finala su bila samo dva derbija, ostalo je uvek bilo jedan favorit protiv jednog, uz dužno poštovanje, zalutalog kluba.

            FA cup je to što jeste i zato ga favoriti najčešće igraju sa rotiranim sastavima, upravo tu nastaje spektakl tipa onog kada je Leeds ponizio Mančester. Neću mu ja umanjiti značaj realnim konstatacijama i već sam napomenuo da je ovosezonski kup Arsenal zasluženo osvojio, ako neko nema razloga da zavidi i pošteno će čestitati, onda su to verujem navijači Junajteda i Čelsija.

            Uzdravlje.

            Comment


            • A koja je to ekipa igrala sa rezervnom postavom u fa kupu? Reci samo jednu ekipu, i po mogucstvu ostavi postavu.
              U Engleskoj je kup takmicenje prvo nastalo, ima ogromnu tradiciju, a i Englezi su veliki tradicionalisti, tako da ne vidim nista cudno.
              Toliko nema ko na cemu da zavidi, da ja jedva usao u temu od silnih cestitki

              Comment


              • Kakav je Jack legenda,nije popio uopste
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post
                  A koja je to ekipa igrala sa rezervnom postavom u fa kupu?
                  "rotiranim sastavima" sam napisao.
                  Spoiler

                  Comment


                  • sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Originally posted by Tom View Post
                      "rotiranim sastavima" sam napisao.
                      Spoiler
                      Koliko se ja secam, Junajted je u najjacem sastavu ispao

                      Comment


                      • Vilser je i prosle godine isto prozivao Pevce

                        Comment


                        • Originally posted by Jack View Post
                          Kakav je Jack legenda,nije popio uopste
                          i posle zasto ga navijaci obozavaju

                          Comment


                          • Pošto je na ovoj temi postavljeno pitanje zašto se pravi parada za osvajanje FA kupa, da postavim kako su neki proslavljali čak i poraz u finalu

                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • The Arsenal: 1930 FA Cup parade...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Dejan78 View Post
                                Pošto je na ovoj temi postavljeno pitanje zašto se pravi parada za osvajanje FA kupa, da postavim kako su neki proslavljali čak i poraz u finalu
                                ovime navijači arsenala samo izbacuju nešto totalno kontradiktorno onome kad prozivaju navijače Čelzija "kako nemaju istoriju"
                                i smešno je da su se sad odjedanput setili "naše" istorije kad treba da opravdaju svoje postupke
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X