Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stoti a kao da je treci,mora opet da se dokazuje
    sigpic

    Comment


    • Ah dakle tako, ok onda. Wilshere se bas nije snasao na krilu proslu tekmu, no ne vjerujem da ce ovi danas sparkirat double decker kao Sunderland kojem je Prem ostanak visio proslu tekmu, bit ce vise prostora sigurno.

      Sretno Theu, neka zabije koji danas na spici.

      Comment


      • Ovakav mec nam je trebao pred finale kupa,kakvi golovi Tea i pogotovu Wilserice
        Arsenhttps://vine.co/v/eqTpM2KFlFZ
        Last edited by Jack; 24-05-15, 17:03.
        sigpic

        Comment


        • LoLkot
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • To su njegove utakmice,prijateljske
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              To su njegove utakmice,prijateljske
              2012/2013 je zabio 21 gol u hrpi prijateljskih utakmica. Prosle godine krenuo fino pa ga potrgalo, dugo se oporavljao. Jedan od najdrazih igraca u Arsenalu i nepravedno pljuvan. Igracina

              Comment


              • Ma lozi se ti na njega ne branim ti ja,ali za mene jedan prosjecni,limitirani igrac...godinama tako

                Toliko je dobar da je nastavnik u takmicarskim utakmicama (kakva ova danas nije bila je li) na desno krilo gurao Ramba da igra,toliko o njemu...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma lozi se ti na njega ne branim ti ja,ali za mene jedan prosjecni,limitirani igrac...godinama tako

                  Toliko je dobar da je nastavnik u takmicarskim utakmicama (kakva ova danas nije bila je li) na desno krilo gurao Ramba da igra,toliko o njemu...
                  Ja isto padnem trollu u sake
                  Lik sjebao koljeno, godinu dana nije igrao i s fizioterapeutima radio na spremi. Wenger rekao da ga nije gurao zbog slozenosti ozljede dok nije bio u potpunosti siguran da je sve u redu. Lik tek sad ulazi u najbolje godine, naravno da je prije bio losiji jer je bio balavac bukvalno. Covjek je dosao u klub kao 17-godisnjak. Da ga nije sjebala ozljeda prosle i da nije potrosio cijelu ovu sezonu na oporavak vec bi bio u klubu 100 Arsenalovih strijelaca

                  Comment


                  • Ma ja sam trol,a ti seres po cijelom forumu gdje stignes,a juce dosao tu

                    Lolcotta u cijeloj karijeri dosadasnjoj karijeri prosralo tih par mjeseci u toj sezoni 2012/2013 i to je sve za sada sto se njegove karijere tice.Sezonu prije toga dao 11 golova u 46 utakmica.Za repku nikad nista,pa ove sezone ubacio ga Wenger protiv Monaca da igra krilo lik usao u sredinu tacno vidis da je glup i ogranicen

                    Najjace mi je odusevljavati se danasnjom partijom koja je pa skroz nebitna recimo.Ox ce uvijek imati prednost jer je bolji igrac normalno.Za repku dao 2 gola u 6 posljednjih godina,igracina
                    Last edited by AK47; 24-05-15, 18:14.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ma ja sam trol,a ti seres po cijelom forumu gdje stignes,a juce dosao tu
                      A gdje ja to serem. Samo sto sam komentirao Fellainija kao drvo na sto je pola vagina s foruma skocilo na mene. Ajd x lagano. Walcott slijedecu sezonu ako ostane u klubu ide opet lagano u double figures, a sad lagano pa pa

                      Comment


                      • Dzaba se raspravljamo kad je brat sezonu prije odvalio sa 11 asistencija za van Persia, onda sezonu kasnije odvalio 21 go i jos nakih kamaru asistencija, onda prosle godine odvalio abdomen i koljeno i evo ove sezone se vracao u pogon. U zadnje dvije sezone koje je i igrao, igrao je fenomenalno, a bile su mu 23 i 24 godine. Sada ima 26.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Henryj View Post
                          A gdje ja to serem. Samo sto sam komentirao Fellainija kao drvo na sto je pola vagina s foruma skocilo na mene. Ajd x lagano. Walcott slijedecu sezonu ako ostane u klubu ide opet lagano u double figures, a sad lagano pa pa
                          Taj rijecnik mozes koristit mozda negdje drugo i vrijedjati ljude,ali ovdje jbg ne mozes

                          Dobro si rekao pa pa
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ma ja sam trol,a ti seres po cijelom forumu gdje stignes,a juce dosao tu

                            Lolcotta u cijeloj karijeri dosadasnjoj karijeri prosralo tih par mjeseci u toj sezoni 2012/2013 i to je sve za sada sto se njegove karijere tice.Sezonu prije toga dao 11 golova u 46 utakmica.Za repku nikad nista,pa ove sezone ubacio ga Wenger protiv Monaca da igra krilo lik usao u sredinu tacno vidis da je glup i ogranicen

                            Najjace mi je odusevljavati se danasnjom partijom koja je pa skroz nebitna recimo.Ox ce uvijek imati prednost jer je bolji igrac normalno.Za repku dao 2 gola u 6 posljednjih godina,igracina
                            Nema potrebe za vređanjem i jedan i drugi.

                            Na 46 utakmica dao 5 golava za Albion od toga 3 na Maksimiru.

                            Možda je glup i ograničen, ali bi bio paklen igrač da ima kontinuitet, al jbg. loše je zamešan ko i Džek, Rambo i Ox stalno su u nekoj rehabilitaciji.

                            Comment


                            • Dugo mu falilo da popije ban

                              Nisam gledao celu tekmu prebacivao sam na Njuku i Hull , drago mi je da je Thea konačno ubacio , Wilšerica mi je bio dobar mnogo bolji na krilu nego Remzika nisam video gol što smo primili ali vidim po komentarima da je Ospina malo zeznuo ali ono opuštencija što Akan reče ovo nam došlo kao prijateljska
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Nema potrebe za vređanjem i jedan i drugi.

                                Na 46 utakmica dao 5 golava za Albion od toga 3 na Maksimiru.

                                Možda je glup i ograničen, ali bi bio paklen igrač da ima kontinuitet, al jbg. loše je zamešan ko i Džek, Rambo i Ox stalno su u nekoj rehabilitaciji.
                                Jeste,ali tada je po njegovom kriteriju bio balavac...nakon toga skromna 2 gola u 5,6 godina

                                Sto se tice vrijedjanja igraca jbg to je konstatacija samo ako nekome smeta izvinjavam se,ali jedno je vrijedajti forumase,a sasvim drugo igrace.Uostalom ja ovdje pisem godinama ovako nikad se niko nije zalio znaju svi da to ne radim iz provokacije nego prosto tako razgovaramo
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X