Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne djeluje mi Higuain kao neki top igrac...

    Comment


    • Originally posted by Henryj View Post
      Ne djeluje mi Higuain kao neki top igrac...
      Da pratis Kalco sigurno ne bi ovakvu glupost napisao.

      Comment


      • A sta ja znam. Gledao sam ga prije dosta u Realu i Benzema mi djeluje kao klasu bolji igrac....

        Osobni dojam jbga.

        Comment


        • Pipita

          Comment


          • pa i Salah je klasa u Italiji

            šalu na stranu,pitanje je kako bi se on snašao protiv bunkera,ne bi on imao tolko prostora da se širi
            još kako Arsenal igra sa Remzijem po strani,nikako da rašire protivnika(dobro promeniće se to),pa treba posle da nestane ko Žiru protiv Čelzija
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Bas ce Vidal da dodje, bas nam treba jos jedan box to box veznjak.

              Comment


              • Originally posted by Princara View Post
                Bas ce Vidal da dodje, bas nam treba jos jedan box to box veznjak.
                Dolazi Vidal kao pojacanje na ekipu, a Morgan dolazi kao zamjena za Flamonia. Plus moze se ocekivati da Cazorla ide nazad u Spaniju ovog ljeta.

                Btw ovo je sve cisto spekulativno, da se ne kaze poslije da sam tvrdio nesto, a nije se desilo
                Last edited by maliajnstajn; 24-05-15, 13:01.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jos i Pogba da dodje da zameni Diabia i Musa Sisoko da pojaca ekipu i taman imas prvu postavu da sastavis od veznih igraca.
                  Nema nista od toga po meni. Morgan dolazi, golman ako Vojcek ide i krilo ili napadac ako Santi ode. Nema mi smisla dovoditi veznjaka ako Santi ode , jer zbog njega, Ramzi i Ozil su igrali na krilu ove sezone gde se i nisu proslavili. Imas za te tri pozicije u vezi Morgana, Kokelana, Artetu, Ramzija, Vilsera, Ozila i Rosickog. Tu vise nista ne treba. E sada, da li dovesti krilo ili napadaca, sve zavisi na kojoj poziciji Venger vidi Velbeka u narednim sezonama.

                  Comment


                  • Youtube klipovi nisu garancija da ce neki igrac u Arsenalu funkcionirat. Arsene i ekipa oko njega znaju dobro kupovat (vecinom) i najbitnije je da igrac koji dolazi ima polivalentnost i da se dobro uklapa u sustav. Za Higuaina imam filing da se ne bi nikako uklopio...

                    Comment


                    • WALCOTT POCINJE
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Arsenal: Ospina, Bellerin, Gabriel, Mertesacker, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Wilshere, Ozil, Alexis, Walcott

                        Subs: Szczesny, Koscielny, Monreal, Flamini, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Giroud

                        Ocekivao sam Woju da se oprosti od navijaca al jes da ce braniti fnale on,tako da eto mu prilike Ox
                        sigpic

                        Comment


                        • Opet Ozil glumi krilo. Pa dokle jebote. Ovaj Cazorla ko us, nikako da prode bez starta. Moglo se nekim mladima dat sansu, Rosicky ni na klupi

                          Comment


                          • Nije Ozil Krilo. Walcott je spic.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nije Ozil Krilo. Walcott je spic.
                              Jedino ako nije Cazorla sa Coquelinom u sredini, a Wilshere na krilu i Ozil iza Walcotta koji je spica.

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X