Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S Wilshereom i Theom na terenu mi smo druga momcad. Zasto Cazorla ne bi malo na klupu pa i Ramsey koji opet previse zuji. Kad je Cazorla otisao s terena, lopta je isla odmah dvije brzine vise brze po terenu

    Comment


    • Ramzi najbolji nas igrac ubedljivo danas,ostali vec mislima na plazi,Ziru bas izgubljen u poslednje vreme,,samo finale da ne shvate olako
      sigpic

      Comment


      • Tesko da ce Cazorla poceti finale kupa. Ako Ox bude spreman, a nadam se da ce biti spreman on pocinje tekmu na krilu.

        Remzika je zakucao tek kad je usao u sredinu, kako lik dominira sredinom to je nehumano, nevjerovatan potencijal, ali ne smije, ponavljam ne smijeee truhnuti na krilu. To nije njegova pozicija.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Jack View Post
          Ramzi najbolji nas igrac ubedljivo danas,ostali vec mislima na plazi,Ziru bas izgubljen u poslednje vreme,,samo finale da ne shvate olako
          Sta si ti gledao ?

          Comment


          • Originally posted by Princara View Post
            Sta si ti gledao ?
            Ako nekog moram da proberem vec,,bio svugde po terenu,par dobrih pasova,dobrih poteza(kroz nogice provukao ne znam kome tacno) takav mi je utisak,a ti koga bi izabrao?? ako imas nekog uopste

            a evo ocena i eurosporta verov.su i oni drugo nesto gledali
            Ospina 7, Bellerin 7, Mertesacker 7, Koscielny 7, Monreal 7, Coquelin 7, Cazorla 7, Ramsey 8, Ozil 7, Sanchez 7, Giroud 7. SUBS: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini 5, Rosicky, Wilshere 6, Walcott 6.
            Last edited by Jack; 17-05-15, 18:31.
            sigpic

            Comment


            • Kad je Cazorla izasao lik je zagospodario terenom. Wenger mora progledat i ne stavljat vise ni njega ni Ozila na krilo. Tracenje talenta.

              Comment


              • Originally posted by Jack View Post
                Ako nekog moram da proberem vec,,bio svugde po terenu,par dobrih pasova,dobrih poteza(kroz nogice provukao ne znam kome tacno) takav mi je utisak,a ti koga bi izabrao?? ako imas nekog uopste

                a evo ocena i eurosporta verov.su i oni drugo nesto gledali
                Ospina 7, Bellerin 7, Mertesacker 7, Koscielny 7, Monreal 7, Coquelin 7, Cazorla 7, Ramsey 8, Ozil 7, Sanchez 7, Giroud 7. SUBS: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini 5, Rosicky, Wilshere 6, Walcott 6.
                Koje crne atrakcije, 70 min raspali Jang nas terorise po toj strani gde su Ramzi i Belerin. Najbolji igraci su nam bili Valdes i onaj Blanket ili kako vec se zove iz Junajteda.

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post
                  Koje crne atrakcije, 70 min raspali Jang nas terorise po toj strani gde su Ramzi i Belerin.
                  Zato kaj Ramsey nije za stranu u tom je poanta. Zadnjih 20 minuta je izdominirao kad je presao u sredinu

                  Comment


                  • Originally posted by Princara View Post
                    Koje crne atrakcije, 70 min raspali Jang nas terorise po toj strani gde su Ramzi i Belerin. Najbolji igraci su nam bili Valdes i onaj Blanket ili kako vec se zove iz Junajteda.
                    Znam napraviili smo Alvesa od Janga,A Ramzi je cesto isao u sredinu,i ostavljao Belarina samog,moraju mnogo da se doteraju pozicije na leto,da se zna ko sta gde,kad..celo leto imamo na raspolaganju za to.. ne igramo kvalifikacije konacno da ne baksziram jos
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Jack View Post
                      A Ramzi je cesto isao u sredinu
                      Srce ga vuce tamo. Tamo se osjeca najbolje. Zato je rusvaj kad postavi Ozila ili Ramseyja na krilo jer njih dvojica ko magnetom vuceni ulaze u sredinu pa je na krilu opet manjak. Ne znam zasto Wenger ne progleda i zaljepi na krila Sancheza s jedne i Walcotta s druge sad kad je fit, a upari Coquelina i Ramseyja u sredini i Ozila iza napadaca. Poderali bi svakog.

                      Comment


                      • Ovo moja neka zelja za sledecu sezonu

                        Ceh(Ospina)
                        Debusi(Belarin)-Mertesacker-Koscielny-Monreal(Gibs)
                        -Coquelin(Schneiderlin)-Ramsey-
                        -Walcott(Welbek)---Ozil---Sanchez-
                        ----- Cavani(Ziru)
                        Last edited by Jack; 17-05-15, 19:08.
                        sigpic

                        Comment


                        • Makni Mertesackera i stavi Gabriela. Merte je u padu.

                          Comment


                          • Originally posted by Henryj View Post
                            Makni Mertesackera i stavi Gabriela. Merte je u padu.
                            To sam na brzinu sastavio,naravno da bi se rotirali po formi Per i Gabriel..Dobar je bio Brazilac ono sto je igrao
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni je ako nista drago sto necemo bit 4. i izbjegavamo one sugave kvalifikacije odmah na pocetku sezone. Te tekme totalno poremete koncepciju. Vec u tako ranoj fazi mozes dobit zajeban tim s kojim moras igrat zahtjevne tekme i jos su noge teske od priprema a doceka te vikedn, tjedan, vikend, tjedan ritam. Pomalo od pocetka treba dok se uhodaju. Odlicna stvar.

                              Comment


                              • Originally posted by Henryj View Post
                                Meni je ako nista drago sto necemo bit 4. i izbjegavamo one sugave kvalifikacije odmah na pocetku sezone. Te tekme totalno poremete koncepciju. Vec u tako ranoj fazi mozes dobit zajeban tim s kojim moras igrat zahtjevne tekme i jos su noge teske od priprema a doceka te vikedn, tjedan, vikend, tjedan ritam. Pomalo od pocetka treba dok se uhodaju. Odlicna stvar.
                                To je jedino sto je dobro. Bice bas zeznute kvalifikacije za narednu ls pored Monaka, Leverkuzena, Valensije, Lacija ili Napolija. Cini mi se nikada zvucnija imena. Nadam se da Junajted nece zeznuti stvar, ne bi nikako valjalo zbog tog koeficienta.

                                Comment

                                Working...
                                X