Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stopera necemo dovoditi, a mislim da bi Gundo igrao umesto Kazorle..

    Comment


    • Gdje nestade onaj Draxler sto su se svi klali oko njega, a mi kao vodili u trci za potpisom

      Comment


      • Pisali smo neki dan o njemu.. Ko zna sta Salke planira. Otpustili su Sidnija Sema i Boatenga prosle nedelje, cisto sumnjam da ce i njega sad da prodaju..

        Comment


        • Comment


          • Mora jos jedan napadac da dodje, cisto da se ubije monotonija i predvidljivost u zavrsnici..

            Comment


            • on team news...
              Alex Oxlade-Chamberlain, Mathieu Debuchy and Mikel Arteta are not ready. Danny Welbeck has a little possibility to be fit. Aaron Ramsey is not in training yet but he should be better tomorrow. I don't think we have any big injuries, maybe Welbeck will be available but at the moment he looks short.

              on timescales...
              I don't know how long the others will be out for, it's difficult to say, but hopefully they will play again this season.

              http://www.arsenal.com/news/news-arc...2XE1qzvesqx.99

              Arsenal is reportedly moving closer to a deal to sign Petr Čech. [Czech outlet Radio Prague]
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sumnjam da ce Cech htjet to, a Mou dozvolit

                Comment


                • Ceh hoce, Mou nece, al ne pita se on. Pita se Abramovic jer mu je obecao da ce ga pustiti gdje god zeli ako cifra bude zadovoljavajuca.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja mislim da je Arsene ipak istinu govorio i da necemo po golmana. Tako je cijelo proslo ljeto isla prica o Casillasu u Arsenalu pa nista...

                    Comment


                    • Iz navijačkog ugla gledano ,ja ne bih imao ništa protiv

                      legenda,zadužio klub,jbg nužno zlo je bilo zameniti ga ali šta je tu je

                      gde god da ode,sretno mu bilo pa makar to bio i gradski rival

                      al kolko vidim,kad se ode na tu stranicu(taj radio) on pa upućuje na kakav sajt koji se pak poziva na britanski telegraf a o tome smo čini mi se već postali

                      samo su reciklirali stare vesti,ako je telegraf pogodio onda su i oni
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-problems.html

                        Shad Forsythe
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ima li sta o kakvom napadacu?

                          Comment


                          • Originally posted by Dimitrije View Post
                            Ima li sta o kakvom napadacu?
                            Ima . Venger izavio da je Volkot u najboljim godinama za napadaca i da se nada sa ce produziti ugovor, a u skorije vreme je rekao da vraca i Sanoga sa pozajmice. U prevodu nece niko od napadaca doci.

                            Da nasoj sreci nema kraja, govori i Vengerova izjava da je zadovoljan i odbranom, da mu stoper ne treba jer za tu poziciiju racuna i na Debusija, Monreala i Cembersa kojeg hoce da razvije kao stopera. U buducnosti racuna i na Dzenkinsona. U prevodu, nece niko doci ni u odbrani . Takodje je zadovoljan i golmanima .

                            Dobro ce biti i ako dm-a dovedemo.

                            Comment


                            • Što taj Venger ne stavi prst na čelo malo i ne zapita se da li će taj Volkot već jednom vezati osam utakmica takmičarskih a da se ne povredi !?

                              Ima Juve dobrog DM-a po vokaciji, Simone Padoin, pa ako ste zainteresovani, 4 Skudeta brat, 2 Super Kupa Italije, jedno finale Kup Italije i evo sad igra finale LŠ, skroz ok, može i beka da poklopi, kako levog tako i desnog.
                              Last edited by Brajkula; 14-05-15, 19:15.

                              Comment


                              • Nakon finala FA kupa ja se iskljucujem iz nogometa do pocetka lige. Ne mogu moji zivci podnosit vise prijelazne rokove.

                                Comment

                                Working...
                                X