Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo loša utakmica i sa naše i sa njihove strane , šutevi na gol su nam bili katastrofalni ali dobro nije toliko za očajavanje ne znači nam puno utakmica tako da nije toliko strašno
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Izgubili, izgubili, sta sad.. Ne svidja mi se nikako ovo sa Remzijem na krilu.. Druga stvar je ta sto nemamo plan B.. Napadamo isto vec godinama i to se brani ili bunkericom ili presingom.. Za takve tipove odbrana jos uvek nemamo resenje..

      Comment


      • Steta za poraz bili smo u naletu,olako shvatamo utakmice neke ,toliko puta vidjeno,al ne i ispravljeno,...Teo mora da se dokaze vec jednom il nek leti,fali nam Ox na krilu bas...
        al ako ce da odgovore pobedom u mancesteru,oprosteno sve
        sigpic

        Comment


        • Opet Wenger zajebo sam sebe, isti kurac bio i protiv Uniteda u Novembru, al su tu barem poceli da igraju u prvom poluvremenu. Isti kurac bio, pucali posred gola i Flappyhandsky samo kupio ko na treningu.

          Onda nerezonske izmjene, Giroud-Walcott. Mali Theo da igra protiv dva stopera kojima meda nije mogao dva puta veci i jaci Giroud, seriously?

          Sta je Cazorla radio na terenu, dokazano vec da lik protiv bunkera ne moze nista. Svaki put kad se igrao bunker protiv nas, najneupecatljiviji je bio Santi. Jebiga, ne moze lik protiv takvog sistema igrati. On je fenomenalan kada ima prostora ispred i moze da razmjenjuje pasove sa Ozilom i Alexisom i onda posalje dobar pas za beka koji probija, ali u ovakvim situacijama pogubljen lik, skroz na skroz, a da ne pricam da su mu pasovi bili jedan metar neprecizni pri svakom pokusaju, uvijek je igrac morao da koriguje svoju poziciju da bi primio pas od Santia.

          Ne krivim ja Cazorlu ili bilo koga za ovaj poraz, jebiga desilo se, ali me sjebaje nacin na koji se desilo. Remzika glumi Ronalda, uzima nemoguce suteve, nemoguce driblinge, pasove bla bla bla. Naprijed Ozil neupotrijebiv potpuno. Statika igraca klasicna, stoje ko mumije i cekaju da Ozil pogodi crnu rupu i da im se lopta stvori savrseno pred njima zbog dimenzionalne iskrivljenosti da bi mogli da opucaju i sloze golcinu. Ne moze tako, mora se kretat, trcat, trazit, izvlacit.

          A i sviju mi onaj Montero 40 tekmi drka kurac, dvije tekme napravi dar mar i dvije tekme bude match winner protiv Arsenala.

          Mora Wenger nesto da uradi, zajebo ga je neiskusan menadzer, koji prvi put u zivotu radi u menadzmentu kluba. Moze on srat kolko hoce da su ovi se branili bla bla bla, jesu jebiga sta ocekujes, da izadju i napadnu sa 6 igraca i ti lagano kontru da spucas i eto tri boda, sve je divno, bajno. Ispo naivan protiv Monaka, ubio ga Kondogbia, ubio ga bunker. Ispo naivan protiv Uniteda, ubio ga bunker sacinjen od odbrane Smalling, McNair i Blackett. Izjebo te Monk dva puta u sezoni i to na dva razlicita nacina, izjebo te Hughes sa Stokeom 3-0 prvo poluvrijeme, jebiga vakat je malo da se i zapitas sta radis na taktickom planu.

          Brutalan posao radis po pitanju vodjenja biznisa, kluba i nevjerovatne kompanije sacinjene od poprilicnih egomanijaka. Jebiga danasnji poraz baca sjenku na ono sto se desilo danas prije utakmice, a to je da je obiljezen zavrsetak radova na infrastrukturi Emirates stadiona i okolnih ustanova. Danas je otvoren Arsenal Hub koji je oznacio ostvarenje megalomanske investicije vrijedne 390 miliona funti. Projekat koji je poceo prije vise od 20 godina, a prve temelje udario prije 11 nakon Nepobjedivih. Najbolji menadzerski performans svih vremena definitivno, ali sjenu bacaju ovakva magarcenja koja ne bi trebala da se desavaju, a desavala su se u proslosti mnogo puta, a nastavljaju da se desavaju i dalje.

          http://www.arsenal.com/news/news-arc...he-arsenal-hub
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Što se pozicije tiče Santi da ispadne zbog njega neće , kao što i mi nećemo igrati sa dva defanzivna igrača na sredini terena.Ako se bude doveo dovešće se kao DM čisto kao upgrade Kokelanu.Fora je samo da Santi mora igrati sledeće sezone možda ga gurne još napred na krila mada po meni ne pruža dobre partije na toj poziciji tojest mnogo je bolji kao play i tako ga upari sa nekim drugim na sredini tipa Remzijem.
            Može i ovo tvoje da prođe Kokelan i on ali to je mnogo defanzivna sredina terena i neće piti vodu nismo mi Real a ovo nije Primera .
            Ne znam zašto imate "odbojnost" prema toj i takvoj sredini terena(što ti kažeš "mnogo defanzivna) kad je možda najbolji tim Arsenala upravo nosila baš takva sredina sa Vijerom,Žilbertom da ne trubim ponovo koliko je ceo tim tada bio jaku u odbrani,počevši sa Anrijem te Berkampom koji se povlačio u sredinu dok su Pires i Ljunberg sabijali po strani

            kontam da su neke stvari morale da se promene,jbg Vijera je ipak bio jako dinamičan igrač kakav se radja jednom u 10 godina

            inače dok sam kopao neke tekstove za "invincibles" naišo sam i na ovo :

            The most interesting thing about Arsenal’s defence is that none were defenders when Arsene Wenger first set eyes on them. Ashley Cole was a promising forward in the Arsenal youth system, Lauren was a central midfielder for Mallorca, whilst Kolo Toure was a versatile player who played most often in an advanced midfield position. But Wenger converted all of them to defenders, assuring Arsenal’s ball-playing ability was evident throughout the side.
            Last edited by saburo sakai; 12-05-15, 09:18.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Ne znam zašto imate "odbojnost" prema toj i takvoj sredini terena(što ti kažeš "mnogo defanzivna) kad je možda najbolji tim Arsenala upravo nosila baš takva sredina sa Vijerom,Žilbertom da ne trubim ponovo koliko je ceo tim tada bio jaku u odbrani,počevši sa Anrijem te Berkampom koji se povlačio u sredinu dok su Pires i Ljunberg sabijali po strani

              kontam da su neke stvari morale da se promene,jbg Vijera je ipak bio jako dinamičan igrač kakav se radja jednom u 10 godina

              inače dok sam kopao neke tekstove za "invincibles" naišo sam i na ovo :
              Nemamo mi odbojnost nego Wenger ne koristi takvu taktiku već više od deset godina.Taktika ima smisla i evo sam dokaz je uspesi Rafe Beniteza i Murinja i uopšte čvrstina odbrane i sredine terena protiv njihovih ekipa.Ovo što Wenger koristi je više jedna vrsta all in taktike tojest sve ili ništa i više puta nam se obila od glavu kao npr sinoć.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja ne podnosim Cazorlu vise na terenu. Lik nam usporava igru. Svaki put kad primi loptu 8 od 10 puta se mora par puta izvrtit na mjestu i pimplat po lopti. Oduvijek smo igrali super brz nogomet, a odkad je on na terenu to je totalni slow motion.

                Comment


                • Morao je Santi napolje sa prvom izmenom, bez Kokelana smo neozbiljna ekipa. Onom Ramziju treba opaliti par samara, cim dobije loptu pokusava neke atrakcije i konstantno visi u napadu. Stvarno mi nije jasan Venger sto daje onoliku slobodu igracima u vezi, onde se ne zna ko koju poziciju igra osim Kokelana, i onda tog jedinog coveka koji misli o odbrani u vezi menja Vilserom. Igrao bi meni Vilser pre Ramzija golgetera, mada je i Vilser budala, uzme onu loptu i zaleti se u njih trojicu, neko ga opali po nozi, on se onda otkotrlja nekoliko metara i tako nekoliko puta dok ga ne iznesu sa terena i konstatuju da ce morati da odsustvuje nekoliko meseci. Izmenu Volkot umesto Zirua bolje da ne komentarisem.

                  Comment


                  • Ubacio bi ja Walcotta, ali bi mi Ramsey isao van. Walcott i Sanchez krila, Giroud unutra, maknut Santija van i ubacit Wilsherea, Coq ni pod koju cijenu nije trebao van jucer. Ozil iza napadaca i da vidis show. Wilshere i Walcott su i tako i onako donjeli ubrzan protok lopte, ali Giroud je trebao ostat na terenu.

                    Ramsey je sinoc pokazao da je jos uvijek nezreo. Lik je totalno nediscipliniran. Opet ga hvata manije kao na pocetku sezone. Dosta dugo se drzao disciplinirano svojih zadataka, sad opet samo na umu gol i kad god moze suta jer hoce zabit. Bas kao sto netko rece, treba mu par samara nabit.

                    Comment


                    • Mene nervira sto u vezi svi sem Coquelana glume playmakere, nije ni cudo onda sto ne mozemo umuljati gol. Lepe sanse smo imali, ali nedostatak srece.


                      Sto se mi svi raspisemo samo kad izgubimo.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ne znam kako vi, posto sam novi tu, ali ja opcenito puno pisem o Arsenalu.

                        Comment


                        • Originally posted by Henryj View Post
                          Ne znam kako vi, posto sam novi tu, ali ja opcenito puno pisem o Arsenalu.
                          Dobro došao!

                          Najbolje ćeš se uklopiti ovako:
                          - pišeš puno o Arsenalu
                          - ne javljaš se kad kiksate
                          - dođeš na Junajted temu kad mi popasemo kiks i pljuješ po svemu

                          Spoiler
                          Zezam se, redovna koškanja u protivničkim fan bazama. Verovatno ćeš videti u nedelju. Još jednom, welcome!

                          Comment


                          • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                            Dobro došao!

                            Najbolje ćeš se uklopiti ovako:
                            - pišeš puno o Arsenalu
                            - ne javljaš se kad kiksate
                            - dođeš na Junajted temu kad mi popasemo kiks i pljuješ po svemu
                            I ako budeš imao sreće nećeš dobiti Ban

                            Comment


                            • sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Moram priznat da sam zacuden da ih je toliko uspio skupit. Sad ce on opet kad prvi put zaigra od prve minute malo u bolnicu. Mamlaz. Covjek bi rekao da ce se nakon silnih ozljeda gleznja naucit ranije rjesavat lopte ali neeeeeeeeeee

                                Comment

                                Working...
                                X