Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoje prioriteti, ali Wenger ga hoce i sve vuce da bi mogao vec ovo ljeto kod njega.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Totalno nepotreban igrac za roster Arsenala iz ove perspektive...
      Zašto ne,baš mislim da je ono što im fali godinama unazad malo agresivnije transfer politike

      kako su samo živnuli kad je Sančez uleteo u igru

      godinama Venger čeka,da je Volkot zdrav pa i ajde al ovako ne vidim zašto bi propustio takvog igrača(ne samo njega)

      Junajted će sledeće godine biti samo jači,Siti ako dovede Gvardiolu sigurno će se preporoditi,Čelzi uz par pojačanja može samo da napreduje
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Ne znam jesi li gledao Fekira,ali evo uzimam da jesi i pitam te gdje bi on igrao u Arsenalu?
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • gde god,AM,na krilu,SS


          jedino što se meni više "svidjalo" kad je Arsenal igrao 4-4-2 bez klasične desetke
          ovako su se sad zarobili sa ozilom ,nije da imam nešto protiv Nemca ali sam više fan Vijere ,ovako Ozil uvek mora da ima nekog da mu čuva ledja

          nek mu napravi mesta,uz dužno poštovanje prema rosteru Arsenala koji pola sezone provede u bolnici
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            gde god,AM,na krilu,SS


            jedino što se meni više "svidjalo" kad je Arsenal igrao 4-4-2 bez klasične desetke
            ovako su se sad zarobili sa ozilom ,nije da imam nešto protiv Nemca ali sam više fan Vijere ,ovako Ozil uvek mora da ima nekog da mu čuva ledja

            nek mu napravi mesta,uz dužno poštovanje prema rosteru Arsenala koji pola sezone provede u bolnici
            Pravo u centar.

            Comment


            • Gokara jedva dočekao da neko pljune po Ozilu . Ne znam nisam gledao tog Fekira gledam mu na netu sad poziciju dečko može da igra od CM do napadača , ako će da ga dovede kao AMC onda je to čist promašaj pola veznog reda može da nam igra tu poziciju kao i MC , najbolje bi pao kao AML ta nam pozicija škripi malo ne znam kako se tu snalazi. Nek pljune neko od vas stručnjaka malu analizu ko ga je gledao više puta , kako igra koja pozicija mu najviše leži itd.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Gokara jedva dočekao da neko pljune po Ozilu . Ne znam nisam gledao tog Fekira gledam mu na netu sad poziciju dečko može da igra od CM do napadača , ako će da ga dovede kao AMC onda je to čist promašaj pola veznog reda može da nam igra tu poziciju kao i MC , najbolje bi pao kao AML ta nam pozicija škripi malo ne znam kako se tu snalazi. Nek pljune neko od vas stručnjaka malu analizu ko ga je gledao više puta , kako igra koja pozicija mu najviše leži itd.
                Tako je brate Gangara, ali nije to pljuvanje, samo je čovek ubo suštinu.

                Comment


                • Evo neke analize Nabila Fekira.

                  http://www.thehardtackle.com/2015/pl...s-next-zidane/

                  Comment


                  • Fekir can play anywhere in the front line-winger (preferably on the left), just behind the striker or a secondary striker with another forward. The fact that he can be operated in many positions makes him an asset to have within the ranks since he can deputize in case key members go missing. Incredibly pacey, his left foot have earned him comparisons with Lionel Messi (and Arjen Robben) by Lyon president Jean-Michel Aulas.
                    Ovaj deo mi se svidja.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Legenda



                      Last edited by Dejan78; 10-05-15, 08:56.
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • kakva je to igračina bila,jest deo velikih rivala al nije me sramota da mu odam priznanje

                          a vide hajberija i trave,imam utisak kao da je bilo pre 20 godina ,brzo vreme prolazi
                          Last edited by saburo sakai; 10-05-15, 11:13.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            gde god,AM,na krilu,SS


                            jedino što se meni više "svidjalo" kad je Arsenal igrao 4-4-2 bez klasične desetke
                            ovako su se sad zarobili sa ozilom ,nije da imam nešto protiv Nemca ali sam više fan Vijere ,ovako Ozil uvek mora da ima nekog da mu čuva ledja

                            nek mu napravi mesta,uz dužno poštovanje prema rosteru Arsenala koji pola sezone provede u bolnici
                            Svakom boljem tehnicaru se moraju cuvati ledja,ili je Zidane igrao sve sam recimo

                            OX,Walcott,Santi,Gnabry,Ozil,Alexis,Rosicky,Podols ki,pa cak u posljednje vrijeme i Ramsey i da dovode jos jednog covjeka koji ce konkurisati za te pozicije bilo bi malo cudno jer su deficitarniji na drugim pozicijama...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • u pravu si ti za roster gledano i to ne dovodim u pitanje,jer na papiru njima Fekir ne treba

                              ali od gore navedenih malo je njih tu stvarno pružalo neke fantastične partije u kontinuitetu još,Santi,Rosicki,Podolski su mi već "stari" te mislim i da se neće još dugo zadržati ,plus Volkot koji bi završio posao ali koji mi je upitan zbog povreda


                              Za Ozila bi bilo najbolje kad bi imao pored sebe dva igrača(sa strane) koje može da uposli a kako će arsenal igrati na više frontova mora se tu spremiti pristojan broj igrača

                              ovako Ox,Ozil,Sančez,Fekir plus još neko od gore navedenih (jer neće sigurno svi napustiti klub) mi je mnogo sigurnija opcija a time bi i kompletirali i tu ofanzivnu veznu liniju i obezbedili bi se za narednih 5 godina minimum

                              nije da bi on ne znam kolko koštao a klub bi i pored toga imao sasvim dovoljno para i za ostala pojačanja a da sve to ostane u okvirima FFP,dosta je Arsenal uštedeo time što je uveo u prvi tim Kokelina,Balerinu te Ospinu i ako ne volim nešto da prejudiciram prva dva igrača su mi vrh i jedno od najprijatnijih iznenadjenja u drugom delu sezone(počevši od one utakmice sa Sitijem)
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Imao Zidane Makelelea u Realu i Vieru i Petita u repki. Ova dva druga isto dva bodigarda ispred nocnog kluba su bili

                                Poldi ce biti prodan, Campbell isto tako. Rosicky ode u Ameriku, Flamoni isto tako nece dobiti produzenje. Cazorla usao u cetvrtu deceniju, a ima ugovor od godinu dana jos. Ima tu jos svakakvih carlama, vjerovatno planira Wenger da mu Fekir bude zamjena za Cazorlu koji ce gotovo sigurno za 2 godine postati igrac za rotaciju kao sto je Rosicky sada.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X