Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CALE View Post
    Henry je nakon utakmice sa Celzijem izjavio da su Arsenalu potrebna 4 pojacanja svetske klase da bi uzeo titulu,ostro se ne slazem sa stavom ovoga velikoga igraca,rekao je da su potrebni stoper,zadnji vezni,golman i napadac.Sto posto sam siguran da u odbrani necemo dovoditi nikoga ovoga leta,Gabrijel,Mertezaker,Kos,Cembers svi ce naredne sezone konkurisati za ta mesta i ne vidim Vengera kako baca lovu na tim pozicijama.Zadnji vezni,mislim da cemo tu dovesti nekoga i moj prvi pik je Morgan Snajderlin,decko je rodjen za Arsenal po stilu fudbala koji igra,jos su on i Venger iz istog mesta tako da cemo videti decko neodoljivo podseca na Emmanuel Petita i uz Koksa osigurani smo u narednih pet godina.Novog golmana cemo dovest samo ako nas poljska luda napusti,inace u drugom slucaju mislim da necemo.Krucijalno je da u ovom prelaznom roku i u tome se slazem sa Kingom dovedemo napadaca,sa Ziruom se titule ne osvajaju,decko mnogo zavisi od drugih,a nama je potreban napadac koji moze sam da uzme loptu i povuce je neko ko ce iz nicega stvoriti nesto,moja velika zelja je Gonzalo Iguain,Benitez napusta Napoli ovoga leta,tako da mislim da postoje realne sanse da dovedemo sjajnog argentinca,uz nas vezni red prelazio bi svake sezone cifru od 20 komada,a postoje veoma snazni argumenti dda je Venger bacio oko na njega.Moj savrseni prelazni rok Snajderlin,Iguain i mislim da za njih dvojicu ne treba vise od 60 miliona i pucaj na titulu .
    Potpuno se slazem
    golman-nepotreban
    stoper- imamo 2 standardna+ Gabriel tek treba polako da se ukljucuje u tim+Cembers koji mislim da nece igrati beka pored Balerina i Debusija tako da mu preostaje mesto stopera,a realno tamo je odigrao perfektno kada god je igrao.
    zadnji vezni- definitivno Snajderlin (sa artetom i flaminijem se polako pozdraviti)
    napadac- e tu nam treba neka klasa, neko ko moze kada ima loptu u nogama da resi situaciju, neko kome treba malo prostora za gol, neko ko resava utakmice...
    E onda bi imali bas full, kompletan tim...
    sigpic

    Comment


    • Ja bih bez razmisljanja aktivitao tu klauzulu za Uga Lorisa ako zaista postoji, to je smesna cifra za njegovu klasu, a i da se ne lazemo, kompletniji je od Ospine u svakom segmentu. A koliko se secam, Ugo i Ziru su najbolji ortaci .

      Comment



      • sigpic

        Comment


        • Originally posted by Princara View Post
          Sancez 7#

          Gojko bi ih i na eutanaziju poslao, sada me razocarao.

          Dobro je za forum da se pojavio ovaj lik sa cudnim nickom , vidi se da ima dosta fudbalskog znanja, pravo osvezenje s obzirom da su se u poslednje vreme nakotili mnogobrojni trolovi i nemaci pojma na forumu.
          Vidi Mesutko svi oni igraju za pare i retki su primeri poput Totija i Džerara, igrača koji su igrali u nekonkuretnim timovima celu karijeru i ostali u njima, ali i oni su sigurno bili debelo plaćeni za to. Igrači su najmanje obeležje jednog kluba jer se menjaju (čast gore pomenutim izuzecima). Klub čine na prvom mestu navijači koji su tu ceo život i plaćaju kartu da bi ga gledali. Postoje i ovi kao mi i pojedinci koji verovatno emotivnije preživljavaju svaki poraz od igrača.

          Ešli Kol, Van Persi, Nasri, Kliši, Song, Fabregas nisu se brinuli za klub već su odlazili u konkurentne ekipe i za veću lovu. Misliš da Remzi, Volkot, Vilšer i Oks da nisu u takvom modu u kakvom jesu ne bi otišli u Barsu ili Real kad bi ih zvali i za veće novce. I ja onda treba da imam emocija prema takvim ljudima koji zarađuju recimo 5 milki evra godišnje, a igraju za klub 4 meseca i to sa prekidima.

          I druga stvar. Često se stavljaš u ulogu nekog sudije i ponižavaš ljude. Pre nekog vremena si napisao nekome da bi mu trebalo zabraniti nastup, verovatno ovde na forumu jer je napisao da bi Duletu Vujoševiću trebalo zabraniti javne nastupe. To je njegovo mišljenje, ti si trebao ako već nešto odgovaraš da kažeš zašto DV ne bi trebalo zabraniti javni nastup, a ne da mu tako džukački spuštaš.

          Sad kažeš da su se nakotili trolovi i nemači pojma, ej nakotili, kakva je to reč za ljude. Nisu nemači pojma svi koji ne misle kao ti. Možda si baš ti nemač pojma, možda i nisi, nije to bitno. Bitno je da forum služi za razmenu mišljenja, a ne za vređanje i lečenje frustracija. Sve što govorimo o drugima, dobro ili loše, mnogo više govori o nama nego o njima.

          Da ne bude zabune, ne smatram se prozvanim tvojim postom. Ne smatram da sam trol,

          Spoiler
          možda samo nemač pojma.
          Last edited by goku; 01-05-15, 13:27.

          Comment


          • Originally posted by gokara View Post
            Vidi Mesutko svi oni igraju za pare i retki su primeri poput Totija i Džerara, igrača koji su igrali u nekonkuretnim timovima celu karijeru i ostali u njima, ali i oni su sigurno bili debelo plaćeni za to. Igrači su najmanje obeležje jednog kluba jer se menjaju (čast gore pomenutim izuzecima). Klub čine na prvom mestu navijači koji su tu ceo život i plaćaju kartu da bi ga gledali. Postoje i ovi kao mi i pojedinci koji verovatno emotivnije preživljavaju svaki poraz od igrača.

            Ešli Kol, Van Persi, Nasri, Kliši, Song, Fabregas nisu se brinuli za klub već su odlazili u konkurentne ekipe i za veću lovu. Misliš da Remzi, Volkot, Vilšer i Oks da nisu u takvom modu u kakvom jesu ne bi otišli u Barsu ili Real kad bi ih zvali i za veće novce. I ja onda treba da imam emocija prema takvim ljudima koji zarađuju recimo 5 milki evra godišnje, a igraju za klub 4 meseca i to sa prekidima.

            I druga stvar. Često se stavljaš u ulogu nekog sudije i ponižavaš ljude. Pre nekog vremena si napisao nekome da bi mu trebalo zabraniti nastup, verovatno ovde na forumu jer je napisao da bi Duletu Vujoševiću trebalo zabraniti javne nastupe. To je njegovo mišljenje, ti si trebao ako već nešto odgovaraš da kažeš zašto DV ne bi trebalo zabraniti javni nastup, a ne da mu tako džukački spuštaš.

            Sad kažeš da su se nakotili trolovi i nemači pojma, ej nakotili, kakva je to reč za ljude. Nisu nemači pojma svi koji ne misle kao ti. Možda si baš ti nemač pojma, možda i nisi, nije to bitno. Bitno je da forum služi za razmenu mišljenja, a ne za vređanje i lečenje frustracija. Sve što govorimo o drugima, dobro ili loše, mnogo više govori o nama nego o njima.

            Da ne bude zabune, ne smatram se prozvanim tvojim postom. Ne smatram da sam trol,

            Spoiler
            možda samo nemač pojma.
            Vidi Novace , ne pije ti vodu to da su igraci nebitni u celoj prici a da su glavni faktor navijaci, pa koliko je ljudi samo pocelo da navija za Arsenal upravo zbog jednog Anria, Berkampa, Piresa itd. Pa i ti si eto npr. poceo da navijas za Arsenal zbog Ozila, i sta je u tome lose . Vilsera i Ramzija je Barsa htela.

            Arsenal ima problema sa velikim brojem povredjenih vec deset godina, pa je malo besmisleno okiviti igrace da su skloni povredama, sutnuti ih i svake sezone praviti novi tim, a nije ni ljudski. Za sada, deluje da se taj problem resio sa povredama od kako je dosao onaj Nemac, broj povreda je smanjen na minimum. Mislim da su trenutno jedino Ox povredjen.

            Kakvo te dzukacko spustanje spopalo moj dobri Gokara . Lik je izneo svoje misljenje, ja sam izneo svoje misljenje, ne vidim kako ja tu mogu biti negativac. I nije to moje misljenje zasnovano na tom jednom njegovom postu, nego generalno sta je sve pisao na forumu.

            Naravno da forum sluzi za razmenu misljenja, ali razmenju misljenja izmedju onih koji imaju makar elementarno znanje o onome o cemu pisu i sta komentarisu.

            Comment


            • Pričali smo pre par nedelja o Čehu i evo dohvatio se Wengerica priče oko golmana i otpisao bilo kakvu akciju oko dovodjenja novog .

              Arsene Wenger says move for Petr Cech highly unlikely

              Wenger, though, indicated that he is happy with the keepers he already has at The Emirates.

              "I believe in the goalkeepers I have," said the Arsenal boss.

              "I believe that Wojciech Szczesny is a very good goalkeeper and David Ospina has come in and done a fantastic job.

              “You look at the numbers in the Premier League and who is top of all the goalkeepers and you will see it is Ospina."
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Princara View Post
                Vidi Novace , ne pije ti vodu to da su igraci nebitni u celoj prici a da su glavni faktor navijaci, pa koliko je ljudi samo pocelo da navija za Arsenal upravo zbog jednog Anria, Berkampa, Piresa itd. Pa i ti si eto npr. poceo da navijas za Arsenal zbog Ozila, i sta je u tome lose . Vilsera i Ramzija je Barsa htela.

                Arsenal ima problema sa velikim brojem povredjenih vec deset godina, pa je malo besmisleno okiviti igrace da su skloni povredama, sutnuti ih i svake sezone praviti novi tim, a nije ni ljudski. Za sada, deluje da se taj problem resio sa povredama od kako je dosao onaj Nemac, broj povreda je smanjen na minimum. Mislim da su trenutno jedino Ox povredjen.

                Kakvo te dzukacko spustanje spopalo moj dobri Gokara . Lik je izneo svoje misljenje, ja sam izneo svoje misljenje, ne vidim kako ja tu mogu biti negativac. I nije to moje misljenje zasnovano na tom jednom njegovom postu, nego generalno sta je sve pisao na forumu.

                Naravno da forum sluzi za razmenu misljenja, ali razmenju misljenja izmedju onih koji imaju makar elementarno znanje o onome o cemu pisu i sta komentarisu.
                Nisam rekao da su igrači nebitni već da su najmanje obeležje jednog kluba u smislu da se menjaju, odlaze za boljim uslovima. I nije to recimo situacija, imaš platu 400 evra mesečno, a nude ti 700 na drugom poslu. Ovo je situacija, imam 5 miliona godišnje, i alav sam pa odem gde mi daju 6,5. Rekao sam samo da ne treba biti sentimentalan prema igračima koji ne opravdavaju novce koje dobijaju, bez obzira da li su u pitanju loša igra, nezalaganje ili povrede. Ja mislim da su oni od "lošeg materijala" i da se ne povređuju zbog trenažnog procesa. Naredni period daće odgovor, ali Vilšer se od one povrede oporavljao 14 meseci, Volkot već koji put je 6 meseci u autu, nije to normalno, voleo bih da grešim i da je pronađeno rešenje, ali male su šanse.

                Ne znam da je Barsa htela Vilšera i Ramzija, Barsa kad nešto stvarno hoće, Barsa to i uzme.

                Za Duleta Vujoševića ću ti odgovoriti u temi KK Partizan da ne bi ovde ofovao.

                Comment


                • Nisam siguran za Wilšira ali Remziku je htela Barsa 100 %.

                  Btw da skrenemo malo temu i iskuliramo od ovih prepirki evo jedna lepša tema trenutno je ludilo oko boks meča Mayweather vs Pacquiao i danas se pojavila fotka I moram reći da je lepo kada jedan ovakav šampion navija za nas

                  Last edited by Lord Gangarić; 01-05-15, 19:49.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Covek sa Filipina,pa naravno da je nas svim srcem.uz njega u ned.sabajle
                    sigpic

                    Comment


                    • Ha



                      Tako i Djokovic navija za 14046210 klubova
                      sigpic

                      Comment


                      • Iskopah negde ovaj potez Jon Torala(mislim da ga je aki spominjao ranije) dribling govori za sebe

                        A i izgleda da je produzio ugovor zbog sjajnih partijia u brentfordu.,al nigde zvanicno nisam nasao
                        sigpic

                        Comment


                        • Good news

                          Last edited by Lord Gangarić; 02-05-15, 02:51.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Produzio je Toral ugovor, ako nekoga interesuje.

                            Sto se tice golmana, danas na Sky-u

                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Vidim niko nista ovdje ne pise...

                              Ko je Aki lutko igrac mjeseca u aprilu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Juce je to odredjeno, a ja nisam 2 dana na forum usao kako treba, tek danas malo

                                Otac igrice, Mesut tatica Ozil!
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X