Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.arsenal.com/news/news-arc...four-year-deal



    Comment


    • AHAHAHAHAH prejako
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Merte je odlican kada je u formi ali kada nema svoj dan takve kikseve zna da napravi da to nije normalno.Kad se setim prosle sezone kako je bio direktan krivac za cak 3 gola koje je Verder primio na jednoj utakmici (ne secam se sada protiv koje ekipe je to bilo...)

        Comment


        • Originally posted by milanche View Post
          Merte je odlican kada je u formi ali kada nema svoj dan takve kikseve zna da napravi da to nije normalno
          Koselni je realno pravi primer toga,kad odigra par utakmica,odigra ih za 10 a kad zasere nesto to je zasrano...

          Bas me zanima kako ce Nicklas da se snadje u Sanderlendu,zelim mu svu srecu, inace ne znam zasto ali mi je nekako postao jedan od omiljenih igraca Arsenala, a jbm li ga i ja zasto...

          Sto se tice pojacanja,dobro je,kako sam ocekivao da necemo nikog da dovedemo,ovo je super.Nego jel zna neko kad ce da se oporave Jack i Diabi ?
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Realno kakva su se sve imena spominjala zadnjih dana, i uopsteno ceo rok... Ovo je poprilicno mrsavo, sto se pojacanja tice!

            Realno Arteta i Mertesacker su odlicni igraci! Mertesacker ce biti pravo pojacanje dok Arteta ne moze skroz da nadomesti odlazak Cesc-a i Nasri-ja, i naravno ako ostane zdrav!

            Benayoun isto solidan igrac, ali je vise doveden za svaki slucaj...barem ja tako mislim! Ipak Venger nema neku klupu...

            A za ovog Brazilca nisam cuo, mada je verovatno sasvim solidan. Clichy je i ovako i onako bio zesca kiksara!

            Comment


            • Originally posted by Bendtner View Post
              Koselni je realno pravi primer toga,kad odigra par utakmica,odigra ih za 10 a kad zasere nesto to je zasrano...

              Bas me zanima kako ce Nicklas da se snadje u Sanderlendu,zelim mu svu srecu, inace ne znam zasto ali mi je nekako postao jedan od omiljenih igraca Arsenala, a jbm li ga i ja zasto...

              Sto se tice pojacanja,dobro je,kako sam ocekivao da necemo nikog da dovedemo,ovo je super.Nego jel zna neko kad ce da se oporave Jack i Diabi ?
              Jack je trebao još ove nedelje jebem li ga a Diaby neće skoro najmanje mesec dana
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Auuu , na frku dovedoste 4 igraca koja su sasvim solidna.

                Arteta je bio nosilac igre dugo vremena u Evertonu i dosta ce vam pomoci kao i Benayoun kojeg su povrede zezale ali isto vrsni kalibar.
                Mertezaker je strasan stub u odbrani a Santos je levi bek koji zna probiti pa i zabiti golove , lepo ste to zadnji dan odradili
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Realno kakva su se sve imena spominjala zadnjih dana, i uopsteno ceo rok... Ovo je poprilicno mrsavo, sto se pojacanja tice!

                  Realno Arteta i Mertesacker su odlicni igraci! Mertesacker ce biti pravo pojacanje dok Arteta ne moze skroz da nadomesti odlazak Cesc-a i Nasri-ja, i naravno ako ostane zdrav!

                  Benayoun isto solidan igrac, ali je vise doveden za svaki slucaj...barem ja tako mislim! Ipak Venger nema neku klupu...

                  A za ovog Brazilca nisam cuo, mada je verovatno sasvim solidan. Clichy je i ovako i onako bio zesca kiksara!
                  Prvi levi bek Brazila na Kupu Konfederacija 2009. i Kopi 2011. Realno gledano drugi najbolji brazilski levi bek posle Marsela.

                  Odličan posao za Arsenal prethodna 2 dana. Jedino me zanima kako će igrati ovaj Koreanac. Inače sviđaju mi se ova pojačanja, samo da se ne stane na ovom, da se dovodi po (letnjem) prelaznom roku barem 1-2 kvalitetno pojačanje.

                  Inače Rio Mijači je veliki potencijal, očekuje se i od njega dosta. odličan je bio u Fejnordu prošle sezone... Ali mlad je još.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Prvi levi bek Brazila na Kupu Konfederacija 2009. i Kopi 2011. Realno gledano drugi najbolji brazilski levi bek posle Marsela.

                    Odličan posao za Arsenal prethodna 2 dana. Jedino me zanima kako će igrati ovaj Koreanac. Inače sviđaju mi se ova pojačanja, samo da se ne stane na ovom, da se dovodi po (letnjem) prelaznom roku barem 1-2 kvalitetno pojačanje.

                    Inače Rio Mijači je veliki potencijal, očekuje se i od njega dosta. odličan je bio u Fejnordu prošle sezone... Ali mlad je još.
                    Nece igrati , mora u rat do Januara 2013 ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Upravo to kako smo krenuli sezonu dobro smo završili doveli smo tog jednog štopera za kog smo kukali celu sezonu , jednog odbrambeno veznog i beka tako da mislim da smo solidni što se tiče odbrane , napad nam je onako bili bismo vrh da nam je došao Hazard ili da je Nasri ostao ali ipak Gervinho i Park Young su sasvim solidni otarasili smo se Bendtnera barem na jednu sezonu jbg kasno jeste popušili smo prva 3 kola ali ništa nije gotovo ipak smo imali 2 derbija i uvek neugodan Newcastle valjda će biti LŠ sledeće sezone
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Nece igrati , mora u rat do Januara 2013 ;)
                        Nije valjda krenuo rat između Severne i Južne Koreje

                        Aha a Venger ga je ipak doveo godinu i po dana ranije da ga ne bi neko ukrao! OK
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Upravo to kako smo krenuli sezonu dobro smo završili doveli smo tog jednog štopera za kog smo kukali celu sezonu , jednog odbrambeno veznog i beka tako da mislim da smo solidni što se tiče odbrane , napad nam je onako bili bismo vrh da nam je došao Hazard ili da je Nasri ostao ali ipak Gervinho i Park Young su sasvim solidni otarasili smo se Bendtnera barem na jednu sezonu jbg kasno jeste popušili smo prva 3 kola ali ništa nije gotovo ipak smo imali 2 derbija i uvek neugodan Newcastle valjda će biti LŠ sledeće sezone
                          Vec si izgubio volju i zelju tj mislis da ne moze Arsenal do titule ? 8 bodova je nista da se razumemo Pa nisu Manchesteri superiorni da dobiju sve do kraja, dok vam se oporave igraci ma biti cete u borbi za titulu , samo gledaj

                          Originally posted by Krle View Post
                          Nije valjda krenuo rat između Severne i Južne Koreje

                          Aha a Venger ga je ipak doveo godinu i po dana ranije da ga ne bi neko ukrao! OK
                          Zaboravio sam staviti ovaj smajli u svoj komentar
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ne znam gde je Funkerman našao to za vojsku ja kako znam profesionalni fudbaleri ne moraju da idu u vojsku znam da je bilo za Vidića da je trebao da ide ali se izvukao zahvaljujući fudbalu
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Ne znam gde je Funkerman našao to za vojsku ja kako znam profesionalni fudbaleri ne moraju da idu u vojsku znam da je bilo za Vidića da je trebao da ide ali se izvukao zahvaljujući fudbalu
                              Ma nece ici Profesionalni sportisti u Kini i tim zemljama nisu duzni da idu ako igraju sport , Yao Ming je imao situaciju ali nije isao , ne verujem ni da ce Koreanac
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Ne znam gde je Funkerman našao to za vojsku ja kako znam profesionalni fudbaleri ne moraju da idu u vojsku znam da je bilo za Vidića da je trebao da ide ali se izvukao zahvaljujući fudbalu
                                Sam je rekao na Arsenal TV u svom prvom intervju.

                                Comment

                                Working...
                                X