Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako sam dobro shvatio iz jednog prethodnog posta Anri je rekao da bi Ozil sedeo na klupi zbog Fabregasa.

    Profesor ga nije vratio jer ne može ovaj od 50 milki da ne bude standardan, valjda je to zaključak.

    Anri > Princara i ajnštajn mali

    Jbg. ja više verujem Anriju, postigao je više u fudbalu od ove dvojice.

    Comment


    • I Gary Neville i Owen su postigli dosta u fudbalu, pa izjavljuju svakakve gluposti. Ali za ovo Ozil/Fabregas nemam bas nikakvo misljenje.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • I meni bi Fabregas bio u timu prije Ozila. Ozil je odlican igrac, ali ga je veoma lako zaustaviti, pa on ne moze loptu da zagradi pod pritiskom, jedostavno se prospe, fizicki je nikakav, a svi znamo sta se desava ako on dobije prostora za igru, a to protiv trenera kao sto je Murinjo, nikad nece dobiti.

        Sto se tice izjave Anrija da Arsenalu treba WORLD class spic da bi osvojio ligu. Kako se prosuo tu Anri, kao da nije pratio ovu sezonu uopste. Pa povratkom Zirua Arsenal je postao najbolji tim u PL ( po bodovima ). Bas steta sto nije od pocetka sezone bio sa timom, jos bi bolji bio, sa Alexisom bi se jos bolje uigrao. Vrlo vjerovatno ce Arsenal zavrsiti na drugoj poziciji, sto je odlican rezultat.

        Pa Celzi nema krstenog napadaca vec 3 mjeseca. Costa i Remi su non stop povrijedjeni, Drogba je mator, pa opet gaze ligu.

        Neka je Anri legenda, ali sere mnogo od kad je na skaj sportsu.
        Last edited by NO1no1; 27-04-15, 19:32.

        Comment


        • Meni je najdebilnija izjava da treba novi golman, u redu mozda neko da bude konkurencija Ospini, ali Ospina odlicno brane to vidite svi. Godinama smo trpeli razne Voje, Almunije, Fabianske, Mannone-e, mislim da je bilo dosta kikseva i mnogo glupih primljenih golova.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Pogresno se tumace izjave Henry-a, imate citav interviju, okacio sam ja, pa pregledajte sami.

            Inace sto se tice golmana, u zadnjih 13 utakmica, Arsenal nije primi go u prvom poluvremenu. Osipina effect!
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja bih bas voleo da vidim tu Fabregasovu dominaciju na levom ili desnom krilu.

              Comment


              • Originally posted by Princara View Post
                Ja bih bas voleo da vidim tu Fabregasovu dominaciju na levom ili desnom krilu.
                Posle Anrija, jos jedna glupa izjava. Ovo je kao da si rekao, volio bih da vidim dominaciju Ospine u spicu. Zna se ko igra koju poziciju.

                Comment


                • Originally posted by NO1no1 View Post
                  Posle Anrija, jos jedna glupa izjava. Ovo je kao da si rekao, volio bih da vidim dominaciju Ospine u spicu. Zna se ko igra koju poziciju.
                  Kada ukapiras sta je time pisac hteo da kaze, javi se.

                  Comment


                  • Originally posted by Princara View Post
                    Kada ukapiras sta je time pisac hteo da kaze, javi se.
                    Kapiram ja sto je pisac hteo reci, ali ocigledno se pisac malo izgubio.

                    Comment


                    • Joj situacije svadjalacke ovdje, show.

                      Sinoc krene diskusija oko historije, ispade Arsenal mali klub, danas diskusija oko Henryeve izjave gdje kaze covjek da Arsenal ne moze samo i naglasavam rijec samo, sa Giroudom osvojiti ligu. Svaka titula Wengera je osvojena sa barem 2 world class napadaca. '98 Wright, Bergkamp i Anelka. '02 Henry, Bergkamp, Wiltord, Kanu. '04 Henry, Bergkamp, Wiltord, Kanu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by NO1no1 View Post
                        Kapiram ja sto je pisac hteo reci, ali ocigledno se pisac malo izgubio.
                        Neces skapirati sve dok bukvalno tumacis ono sto si procitao

                        Comment


                        • Ne vidim zasto bi Henry morao da bude u pravu,pa Pele i Maradona su veci 30000 puta od njega pa baljezgaju svasta Gokaro

                          Fabregasa se Barcelona odrekla to je vrlo prosto i ovaj dio sezone je pokazao i zasto.Ocajna polusezona i nije ga bilo na mapi.Ozil je odigrao dvije lose utakmice kako se vratio iz povrede.Mou sada ima Fabregasa,a opet o Ozilu je govorio kroz poeziju.Cija je jaca kao strucnjaka,Henryeva ili Mouova!? Mislim da je odgovor jasan jer ga je etiketirao kao najboljeg igraca na svojoj poziciji mnogo puta dok o Fabregasu govori kroz komplimente,ali ni blizu kao sto je slucaj sa Turcinom...

                          Fabregas ima boljeg spica i ima fantasticnog Matica da sve njegove mane sakrije dok je Ozil bivao setan po pozicijama,imao slabijeg napadaca itd itd

                          Wenger je odbio da plati 25-30 miliona za Fabregasa,a dao duplo vise na Ozila.Mou je platio 33 miliona Fabregasa,a da je mogao kupiti Ozila za 50 bi bez ikakve sumnje.Govori i to nesto jbg.Henry je bio vrhunski napadac,ali to uopste ne mora da predstavlja njegovo misljenje kao neki aksiom jer je to samo njegovo misljenje kao komentatora i nista vise
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kako je mudar covek ovaj nas Gojko, uvek uspe da pokrene jednu istu temu, a Akan se primi
                            Last edited by Lion; 27-04-15, 21:53.

                            Comment


                            • Julien Laurens (ESPN, BT Sport) was the guest at today's Arsenal Supporters' Trust and he has revealed a lot of things:

                              1. Both Arsène Wenger & Ivan Gazidis want Pep Guardiola to manage Arsenal in future. He is 'the dream.'

                              2. Premier League is the most popular league in France, Arsenal is the most popular club and Arsene Wenger is a legend in the country, every French young talent dreams of playing for Wenger and he massive attraction for any player. Nebil Fekir is one of the hottest prospects in France, Arsenal have scouted him numerous times.

                              3. Hugo Lloris' release clause is only €20m for any Champions League club if Tottenham themselves do not qualify this season!

                              Pricam ja dugo vec oko toga da je stimung kluba da Gvardiola preuzme, cak iako to znacilo da Wenger odsupi sa pozicije prije isteka ugovora. Wengerov sljedeci potez je pocasno mjesto u bordu direktora, a novi trener ce da bude Gvardiola i polako ce da se ostvaruju moja predvidjanja da ce Arsenal postati najjaci klub na planeti po pitanju finansija i trzisne kapitalizacije, a bome ako veliki majstor dodje na mjesto trenera lako bi Arsenal mogao i da zasjedne na vrh svjetskog fudbala po pitanju igre na terenu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Henry je upravu za vecinu stvari. Pele i Maradona su sve samo ne fudbalski strucnjaci, svaka njima cast za njigove fudbalske sposobnosti, ali nista to ne znaci u procenjivanju igraca, tu veze nemaju.

                                @Akan
                                Ovo za Matica i Fabregasa si u pravu. Od kako igra Coquelin, koji nije taj nivo kao Matic, ali bezobzira vidi se balans. Nema Wilshera da davi loptu do besvesti. Imas odlicnog playa u vidu Mesuta i umesto da igraci oko njega pokusavaju utrcavati u prazan prostor, igrati na granici offside-a... ono skoro svi komplikuju sa loptom i bas umeju da budu staticni.

                                Comment

                                Working...
                                X