Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by somborac View Post
    Mogli bi se što se mene tiče trampiti za Rahima, naravno vaša doplata bar jednu funtu
    Moze samo Velbek za Sterlinga, i dobijate i Mertezakera na poklon

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Michael Oliver will officiate Arsenal vs Chelsea on Sunday

      Samo nek nije celav i ja zadovoljan.

      Spoiler
      Svira penal i crveni za Kosa u prvih 10 min
      Kosta nece igrati.

      Comment


      • Originally posted by DeMoN17 View Post
        Kosta nece igrati.
        Mislio sam na Koselnog, al nebitno.

        Ko ce vam igrati onda u napadu, nesto sam vidio i Drogba povrijedjen. Sta je s Remyem srcanim bolesnikom?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Mislio sam na Koselnog, al nebitno.

          Ko ce vam igrati onda u napadu, nesto sam vidio i Drogba povrijedjen. Sta je s Remyem srcanim bolesnikom?
          Nisam dobro vidio my bad, igrace najverojatnie Droga posto nije seriozno povredjen ili ce igrati bez napadace.

          Comment


          • sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Malo statistike oko popularne diskusije ove sezone Ospina vs Szczesny

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Samo da nastavi tako David i da predje naseg legendarnog golmana,imenjaka njegovog
                Spoiler


                A evo malo magije Hectora
                sigpic

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/transfe...la-222346.html

                  Ne znam koliko je ovo realno, kad bi bilo ista mislim da bi zakucali Ozila na krilo.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ne verujem da bi Real prodao Iska kad dečko dominira ali ono šta znam sve je moguće

                    Btw baš sad čitam ove sportske i naiđem na vest "Mesut Ozil - Uvek asistira!" a ispod ova slika



                    I naravno svi znamo da brat Gokara ovo radi sa tri ribe posle termina
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Koje su naravno mnogo zgodnije od Mesutove

                      Wenger ima barem tri fantasticna igraca koji mogu igrati 10-ku, cak i Ozila stavlja na krilo a sad bi kao trebalo da dovede jos jednog igraca slicnog profila

                      Comment


                      • Prica o Isku nikako da stane, evo treca vec sezona, a totalan nonsens
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Moze Iskara lagano levo, cak koliko se secam i u Malagi je igrao levo krilo.

                          Isko-Ozil-Sancez =ses

                          Comment


                          • Ma nema on brzinu za krilo, cak je i bolje da igra CMF kao Iniesta u Barsi, nego da se muci po krilu.

                            Comment


                            • "Moj najveći idol je moja mama. Molio sam je da mi kupi nove patike, ali jednostavno nije imala novce za njih. Jednom je otišla u opštinu i tražila je socijalnu pomoć samo da bi ih kupila. Jedno veče u 22:00 na pragu kuće se nalazio paket sa novim patikama. Odmah sam ih obuo i počeo igrati fudbal na ulici. Bio sam tako srećan zbog toga. A sada sam srećan što igram u zemlji u kojoj je izmišljen fudbal!" - Sanchez!

                              Comment


                              • Ox najvjerovatnije fula ostatak sezone i operacija prvom prilikom.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X