Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam stigao da pogledam utakmicu, ali ima repriza veceras u 00:15 pa mozda i bacim pogled.. Kakvi smo bili?

    Comment


    • Originally posted by Dimitrije View Post
      Nisam stigao da pogledam utakmicu, ali ima repriza veceras u 00:15 pa mozda i bacim pogled.. Kakvi smo bili?
      Dobri,kontrolisali utakm.Barnli nas i nije nesto ugrozio posebno, 1 0 bio mozda i realan rez.Zasluzen MOTM
      Spoiler
      sigpic

      Comment


      • Dakle, brat Le KoK opet sastavio sve redom Uskoro pocinje repriza

        Je l' se meni cini ili Remzi opet kao i na prosloj utakmici provodi vecinu vremena po desnoj strani?
        Last edited by Dimitrije; 11-04-15, 23:42.

        Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          Dakle, brat Le KoK opet sastavio sve redom Uskoro pocinje repriza

          Je l' se meni cini ili Remzi opet kao i na prosloj utakmici provodi vecinu vremena po desnoj strani?
          Ramseya ima svuda, nije on igrao desno. Svidja mi se kako se ubacuje u napad. Meni je juce bila jako losa utakmica, ali dobro bitna su 3 boda, to se pise.

          Coquelin zasluzeno MOTM, a sto se utakmice tice pravo nemam sta da napisem.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment




          • Ako nekom ludom srecom Arsenal uzme titulu, potez KARIJERE za Wengera.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ne bi bilo lose da se Vilserica udostoji svoje funkcije pa postavi neku drugu anketu. Just say...

              Kad smo vec kod Vilserice , kruze price da bi Dzek mogao da napusti klub

              Comment


              • Originally posted by Princara View Post
                Kad smo vec kod Vilserice , kruze price da bi Dzek mogao da napusti klub
                Znači kao još neko, čuo malog dečaka u sebi

                Comment


                • Ma kakav Jack, ima ugovor jos 4 godine, ako neko misli da ga uzme 50 miliona ovako van forme da ga plate, a kad je u formi niko ga nece moci platiti niti ce on htjeti da ide.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Samo decko vec 2-3 god nije video formu... Najbolje je igrao kao klinac i njega su povrede unistile, sledeća sezona ce biti kljuvna za njega ako se izbori da igra ako ne i bude imao problema sa povredama onda mozda i ode ali sad jos nece otici, spreman je on da se bori za svoje mesto u timu.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                      Znači kao još neko, čuo malog dečaka u sebi
                      Ja bih vam ga oberucke dao za neku ozbiljniju cifru . I ovako nema mesta za prvu postavu, a i izgubio je ono sto ga je kao klinca krasilo, postao mi je nekako onaj klasicni engleski veznjak.

                      Comment


                      • Meni Wilshere nije nista posebno, ako neko ponudi dobru lovu sto da ne, jeste da su ga povrede omakle u fudbalskom razvoju, ali meni je on najvise pokazivao kao klinac, otkad je preuzeo 10-ku pokvario se.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Njega jedino moze Siti da uzme i to najvise da bi ispunili kvotu oko domacih igraca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Dekard View Post
                            Njega jedino moze Siti da uzme i to najvise da bi ispunili kvotu oko domacih igraca.
                            Ne bi me cudilo da se to i desi na leto.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Moguce, pogotovo ako Venger dovede nekog odlicnog veznjaka (khm khm Morgan...).
                              sigpic

                              Comment


                              • Marseille forward Andre Ayew has told Sky Sports that while he has offers from all over Europe, a move to the Premier League would be an “honour”.

                                The 25-year-old Ghana international is a free agent in the summer, and has been heavily linked with a host of English clubs including Swansea, Newcastle, Arsenal and Everton
                                http://www1.skysports.com/football/n...er-league-move

                                Ovo možemo da uzmemo laganice samo je pitanje koliko nas zanima
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X