Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Snajderlin i Higuain bi bili sasvim dovoljni za pocetak a sto se golmana tice mislim da ce Handanovic biti dostupan.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Nazire se dijamant i povratak na 4-4-2 kao nekad...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jel se seca neko kako nas je ajnstajn nalozio pre nekog leta, kao mlade majmune, da su Pipita i Joveta done deal, cak se i u svoju kucu kladio . I onda jedan u Napoli, drugi u Siti

        Comment


        • Originally posted by Princara View Post
          Jel se seca neko kako nas je ajnstajn nalozio pre nekog leta, kao mlade majmune, da su Pipita i Joveta done deal, cak se i u svoju kucu kladio . I onda jedan u Napoli, drugi u Siti
          Hvala Bogu pa taj drugi nije dosao prevara obicna.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Pipita je bilo sve pa dogovoreno, plata, ugovor folovi golovi, al Wengerica se zakasnio sa ponudom, Napoli poslao ponudu jacu za 5 m i cao zdravo.

            Jovetin transfer je najveca enigma u zadnjih 3 godine, jos uvijek mi nije jasno sta se tu izdesavalo.

            Al da sam nalozio pola Sarajeva i pola foruma jesam da se ne zajebajemo i fulio

            Al zato sjecam se kad sam Ozila najavio, Wade-u preko fb. Taj dan Real igrao u 12 tekmu, Ozila nigdje, ja kasnije u kaficu gledam tekmu i gledam nesto twitter kad iz cista mira lupih ide Ozil u Arsenal. Odvalise se smijat raja
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ne znam da je ikada igrač za koga se mesecima pisalo da dolazi u Arsenal na kraju i došao.

              Svi koji su došli maks. dve nedelje se pisalo o njima pre nego što su došli, tako da, ako Morgan već nije sređen teško da će doći, to je moje neko mišljenje...
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Sto se tice povreda pred Burnely, svi su zdravi sem Ox-a koji ce pauzirati jos 2 nedelje.
                sigpic

                Comment


                • Ja nas ne mogu zamisliti bez njega ,iskukasmo za razbijacem na DM poziciji i docekasmo ga,steta sto nije bio od starta al ko bi znao...,stvarno ne znam dal bi ovako dobro stajali bez njega,Morgan da dodje to bilo to sto se tice sredine, za mene dovoljno,jedva cekam sledecu sezonu
                  sigpic

                  Comment




                  • Nadam se da cemo ovaj put iznad 4. mjesta zavrsiti! Vjerujem u to!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Po meni iz ove perspektive ste najveći favoriti za 2. mesto, baš bi morali nešto debelo zeznuti da sami sebi iskomplikujete.
                      ¡Si Señor!

                      Comment




                      • Dan kada on ode iz Arsenala biti ce najtuzniji dan u historiji kluba
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ono sto je Nele bio za Sarajevo, to je Arsene za Arsenal! Nece to vise biti isti klub. Mozda bude i bolji s vremenom, ali ovakav nece biti.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Nele je bio jedna obicna vucibatina koja je tu zivjela,on za Sarajevo nije bio ama bas nista vise od toga gdje njega nadje...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Cuj Nele ,jel nas to namjerno provociras decko?
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Provociram "vas"? Za moje poimanje Bosne kao drustva ne postojite mi,vi ili oni, ko god ti mislio da jesi. Ja imam problem sa svima koji nisu bosanci a rodjeni su i zive tu, tj. te kategorizacije ne prihvatam ni milimetar vise nego sto moram. Kad me vec vuces za jezik. Prica o Neletu nema nikakve veze sa temom, rijec "promocija" je osnovni razlog sto sam napravio paralelu njega i Wengera, ali, ako je nekom do toga, uputite me na temu u kojoj mozemo o njemu, nije mi mrsko podijeliti svoje misljenje. Decko!
                                Last edited by Ves; 10-04-15, 10:49.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X