Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto ljudi sto ćudi realno.Svako ima svoje mišljenje i igrača kog voli kog ne voli što je slučaj kod brata Gokare.Ja iskreno ne volim ovog Akijevog manekena za donji veš a čovek briljirao ove sezone pa mu tražim najmanju manu da ga pljujem a volim Rosickog koji gotovo da ne igra i čim padne neki njegov potez ja ga veličam do neba

    Meni je Ozil sasvim solidan igrač na toj poziciji i srećan sam što ga imamo nije da kažeš najbolji ali među boljima jeste.Jedina njegova mana koja mi se ne sviđa je kada mu padne moral , tojet čim ekipa malo slabije igra njega nigde nema ali zato izvlači svojim ostalim kvalitetima.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post


      Idemo sad na Smourinja napast, valjda ce se neko smilovat pa mu nece pokloniti pobjede do kraja.
      Gubiće Murinjo, ali gubiće i konkurenti, to je realnost. Čak i da se ukaže neka šansa Arsenal će to zasrati, ne bi bili Arsenal kad ne bi zasrali.

      Ništa od titule PL ove godine. Šansa je propuštena u LŠ, u dvomeču sa Monakom se lomila sezona, mogla se uzeti možda LŠ, što da ne. Sve ovo sad je nebitno. 2. ili 3. jaka stvar.

      Ali poštujem optimizam.

      Comment


      • Drugi na tabeli dobiva 20% vise TV para od LP iduce sezone od treceg, a TV ugovor za LP iduce sezonu je MASIVAN. Mislim da je preko 50 m eura samo za ucesce.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ok i to je nešto, ali ne znam koliki to motiv može biti igračima.

          Sportski motiv je izgubljen posle Monaka, mislim da je ovo sad samo otaljavanje. Daleko je Čelzi, ako dobiju zaostalu protiv najgorih 10 bodova više, a samo 21 u igri. Gotovo je to.

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ozil je virtuoz za 95% danasnjih industrijskih igraca u svakom smislu, mozda mladji narastaji to ne mogu da osete na pravi nacin, a i on nekad ne doprinosi kad krene sa onim vucaranjem i letargijom.

              Ali, genije je genije, koliko ce on da radi i da se trudi je druga stvar. Mogucnosti su mu genijalne, pogotovo kad se uporedi sa danasnjim prosekom fudbalskog mozga.

              Mogao je i Tesla da bude drugi tip i da ga mrzi da ustane i uzme papir i olovku, ali on bi i dalje bio Tesla ;)


              Evo, koga zanima malo Arsen na francuskom

              https://youtu.be/9eMazip0tZA


              I navodno dres za sledeću sezonu



              Last edited by Ray; 07-04-15, 03:36.

              Comment


              • Mene ovi dresovi podsećaju na one retro varijante iz kasnih 90ih i rane 2000te
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Gledam one dresove za narendu sezonu i moram da priznam da ste ispoštovali najlepši dres od svih klubova.

                    Comment


                    • Iwobi veceras hetrik slozio, kakva mlada nada
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ovaj prvi dres bas kidalica, drugi mi i nema nekog smisla sa ovim prugama, ali mozda i nije los kada ga igraci obuku.

                        Comment


                        • Vidjecemo kako ce stajati El Matadoru
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pjeske titula onda
                              23 gola i 12 asistencija moj i nista manje Akanov brat.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako bi ja na ljeto volio vidjeti Snajderlina i Kondogbiu u Arsenalu, plus golmana nekog vrhunskog. Pored naravno Pipite

                                Ah snovi, snovi. Od ovog svega samo Morgan dolazi
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X