Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu 2, samo 1 (onaj drugi)

    Pa ne radi se o tome uopste, samo mi je bilo smesno kako mi je to prva asocijacija bila, a njemu (vama) vrv nije, jer kapiram da ste taj mec stavili pod delete.

    Evo da me pitas kakve smo golove primili u 1-6, ja nemam pojma. Secam se poslednjeg samo Dzekinog, kada je Silva dao pas sa pola terena.
    sigpic

    Comment


    • Kazem ja Akiju kako nas Erik voli, a Aki ne veruje. Samo jos kada bi vise bio djavo, a manje namćor, odmah bi ga prikljucili medju elitne navijace najveceg kluba Londona, Evrope i sveta . Ali popravlja se u poslednje vreme, sto me raduje.

      Comment


      • Ja znam napamet svaki jebeni go iz poraza 8-2, 5-1, 6-0.

        Svaki jebeni go i nikad ih vjerovatno necu zaboraviti.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Alexis Sanchez & Giroud have contributed to 49 goals in all competitions this season. No other English club duo has more.

          I Wenger hoce jos jednog igraca koji ce dati 15+ golova u sezoni. Kakav preokret u samo 3 godine
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Kao Gokara na terminu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Gokaro gledas li majstora?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Drago mi je da Žiru konačno dobija i poneku pohvalu ovde, jer se u ranije video potencijal, samo mu je falilo da tim malo zaigra i malo rada sa profesorom.

                  Čak nije lako objasniti, ima ono nešto kao igrač, lepo ga je gledati kad je pravi. I nekako mi se uklapa u priču Arsenala, idu mi zajedno. Mislim da moraš da voliš Arsenal da bi ovo razumeo .

                  A verujem da svi mi koji volimo Arsenal osećamo to što osećamo baš zbog fudbalskih stvari i našeg stila, a ne samo boljih ili lošijih rezultata.

                  Ne smem ni da zamislim šta bi bilo kada bi celu filozofiju arsenalove igre preneo na neki preskupi tim bez ograničenja, to bi bilo bolesno za gledanje, ali neka, ne podržavam to. Podržavam sve što predstavlja Arsenal u svakom segmentu baš ovako kako jeste.

                  Idemo do vrhunske igre i trofeja, ali na naš način.
                  Last edited by Ray; 06-04-15, 19:02.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Kao Gokara na terminu
                    Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Gokaro gledas li majstora?
                    Jbt, ja na terminu radim sve isto ovo samo na manjem prostoru.

                    Ne mogu da radim što rade Mesi, debeli Ronaldo i Ronaldinjo, ali ovo što radi Mesut, to okretanje oko svoje guzice u po noći.
                    Last edited by goku; 06-04-15, 20:33.

                    Comment


                    • Gokara odma da se dovede kao technique coach pa da sevaju pljeske svaki vikend
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Pa daj Gokaro da te prodamo da igras Futsal sa Falcaom, jeboga, mogle bi se silne pare uzet, pjeske.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • A sad bez zajebancije.

                          Mesut nije majstor, Reče jednom Sandu, Mesut je genije, vizionar, vidi dalje od drugih. Majstor je asocijacija za one koji znaju baratati loptom, driblati.

                          On nije brz i ne zna sa loptom ono što su znali nekad Bergkamp, Rivaldo, Ronaldinjo, Zidan, a danas Mesi. Mesut ako nije sa vrhunskim igračima koji mogu da isprate njegove kreacije je neupotrebljiv. On je igrač za Real, Barsu, Bajern, ekipe koje su nivo više od Arsenala. On ne može jednim potezom da rešava mečeve, on može da omogući drugima da ih rešava.

                          Nadam se da će se još više uigrati sa ostalima da će ga onda još bolje kapirati. Malo sam promenio mišljenje, nisam više tako negativan po pitanju njega, ali nemam još određen stav o Mesutu u Arsenalu. Treba mi još vremena, na kraju sledeće sezone ću znati.

                          Comment


                          • Sve je to tacno gokaro, ali ume on sa loptom MNOGO vise nego sto ti mislis. Fudbal poslednjih 10ak godina skoro uopste ne praim, ali Mesuta pratim, i zbog njega i odgledam koju tekmu. Mesut sa loptom moze sve.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ima dosta ljudi kojima se ne svidja otac fudbala i bez zajebancije cu reci mnogo mi je zao ljudi kad nemaju taj uzitak gledanja fudbala njega kao sto ga imam ja...

                              Prosto od kako se vratio samo je jednu utakmicu odigrao lose,a taj prvi mec protiv Monaca je cijeli tim bio blago receno ocajan
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Stvarno ne vidim poentu da se jedna te ista prica vrti po stoti put na ovoj temi.

                                Comment

                                Working...
                                X