Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Giroud je jedan veliki gospodin.

        Covjek je propustio 3 mjeseca sezone i ima ucinak od 14 golova

        Iduce sezone ce on pokidati jos bolje nego ove.

        Fali mu jos par golova da predje preko 20 i da me ispostuje za 20+ predikciju ove sezone
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • A ljudi ce i dalje pricati kako nam je potreban Kavani, Martinez, Dijabala itd...
          Takav tip igraca kao sto je Ziru ne postoji, ali recimo najblize Target man ali ne onaj klasican nego sa dodacima Uspesno deli asistencije, razoran sut pogadja i izvan 16 ( i to protiv junajteda i leverpola) u zadnje vreme vrsi odlican presing na odbranu protivnika kad god treba vraca se u svoj 16 i otklanja opasnost. Odlican timski igrac... Po meni treba da bude nas prvi spic barem 2,3 god i ubedjen sam da mozemo do titule sa njim...
          Last edited by krele90; 05-04-15, 13:14.

          Comment


          • Treba jos jedan napadac svjetske klase, a onda samo gledajte Girouda kako podize formu. Prosle sezone nije dao ni jedan go u 'velikim tekmama' ove sezone je dao u svakoj vaznoj tekmi(osim Monaka kuci) go. Ima covjek konkurenciju i Alexisa da samo kupi od njega tu energiju. Apsolutno obozavam takve ljude koji pokazuju od cega su kada imaju nekoga boljeg od sebe u timu.

            To je covjek koji je prije 5 godina igrao u 3. francuskoj ligi, sada ima najbolji omjer golova po minuti u ligi ne racunajuci penale.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Posto niko nista ne pise o malom Hectoru, ja cu, naravno, kao i uvijek.

              Vrlo mi je drago za tog momka, jer ga pratimo nas par sa foruma vec 3 godine i otkako je dosao iz Barce. Drago mi je sto smo svi mi primjetili taj potencijal i da napokon momak uziva igrajuci u prvom timu. Debuchy ima ogromnu konkurenciju, a mali Hector moze samo bolji da bude.

              Takodjer osvrnuo bih se i na Jona Torala. Momak igra fantasticno u Brendfrodu i iduce sezone bi mogao da se bori za mjesto u prvoj ekipi, iako ako ne bude povreda cisto sumnjam da ce uspijeti da upadne. Po pitanju potencijala taj momak je dosao kao jedan od najvecih potencijala La Masie u Arsenal, moze Bogi da nam nesto o tome napise.

              U svakom slucaju kad shvatimo da imamo Chubu, Iwobia, Torala, Crowlya, Hydena i jos par momaka u nizim kategorijama koji imaju nevjerovatan potencijal, mozemo biti poprilicno zadovoljni.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja sam Hektora zapazio tek na letnjim pripremama pred ovu sezonu,i videlo se da obecava nema tu neke nauke,isto tako i za Zelalema ciji pregled igre podseca na Mesuta i Ceska,inace nesto ga niko ne spominje u poslednje vreme(verujem da upija sa tribina,klupe ,na treningu...sta rade Ozil,Santi,,, ,) znam da je mlad 18 god.al ocekujem vec sledece god u kup utakmicam da baca magije neke
                sigpic

                Comment


                • Zalalem trenira sa prvim timom otkako je dosao. Kada je dosao zvali su ga crni Fabregas, diskutovali smo mi na forumu ovdje o njemu bas puno dok je ovo bila najaktivnija tema na forumu pored Novakove, a onda je mali izdominirao u Aziji sa onih par magicnih lopti. Kakvu cast ima da uci od jednog od najvecih u vidu Mesuta Ozila.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jos su nemci i jedan i drugiPrepostavio sam da je u prvom tima,super je to za njega,al vec ce mu trebati utakmice u nogama,verujem da ce na sledecim pripremama jos vise da izdominira...sjajno je pratiti takve talente kako se razvijaju,Ceska sam pratio sa 16 god.kao da mi je rodjeni brat,ebala ga barsa ,al dobro imamo sad bolje madjionicare na terenu,a i imacemo ih i u buduce
                    sigpic

                    Comment


                    • Bolji je igrac Fabregas od Ozila
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Bolji je igrac Fabregas od Ozila
                        Malo je falilo da ih vidimo u istom timu,pa i mozda bi videli ko je..,dobro malo vise je falilo ipak
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Bolji je igrac Fabregas od Ozila
                          Ti i ja vjecni fajt

                          Dzaba promjenih misljenje
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Niko nije spomenuo kako je Giroud postao brzi prilikom presinga i samog trcanja uopste. Ranije se vukao po terenu, bio spor, sada je drugaciji skroz, kakav napredak. Nakon ociglednog napredka Koscielnog i Ramseya pre par sezona, sada je tako ocigledan napredak Girouda.

                            Drago mi je sto je Alexis konacno zabio, onaj Ozilov slobodnjak cista inteligencija, pa ko jos sutira slobodnjak u golmanov ugao.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              pa ko jos sutira slobodnjak u golmanov ugao.
                              Mnogo mi zao sto ne mogu da ti odgovorim na ovo, postavio si se na zicer. Ali cu onda da privucem hejt mojih dobrih drugara Princare i Akija a to ne zelim, jer sam u dobrom raspolozenju
                              sigpic

                              Comment


                              • Hajde Erice slobodno i ja sam mu htio napisati Rooney 8-2, dva slobodnjaka u golmanov ugao
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X