Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsene Wenger:"Mi (Arsenal) sada imamo novce i u mogucnosti smo da dovedemo skoro svakog igraca koji je na trzistu.Ono sto vam mogu reci je da ce na ljeto stici neka nova,velika imena,a da ce sigurno neki igraci otici.O imenima ne bih pricao jer svi znate da to nije moj stil,no gledati cete neka nova imena na Emirates-u,neka imena koja znace u svijetu fudbala.Takodje ne bih ni o onima koji ce otici.Sve cete saznati na ljeto."...kao sto sam i govorio jos ljetos,a ispostavilo se tacnim,Profa potvrdjuje moje rijeci.Bolji dan za klub dolaze,konacno smo u stanju zadrzati svoje najbolje igrace,a plus dovesti velika svjetska fudbalska imena.Nadam se da su medju ovima koji odlaze Diaby,Flamini,Podolski,Arteta.Potvridli iz Palerma da je poslata ponuda za malog Argentinca od strane Arsenala,traze jos pet miliona od ponudjenih 35,pitanje je da li se ce se Venger cenkati,da li ovo znaci da Theo odlazi definitivno pitanje je sad,mislim da ce Venger pustiti Thea zbog jednog od najvecih talenata pod Arsenom Vengrom malog Serge Gnabrija,koji bi sledece sezone trebao da pokaze pun potencijal on i Ox na krilima za sledecih deset godina.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Mou samo ako je skroz poludio ce ga pustiti u PL nekome...
      Pa kolko ja znam rekao mu je da sam moze odabrati klub u koji hoce da ide, ali mora taj klub da isplati obestecenje koje je postavljeno.

      Zasto ne bi dosao u Arsenal. U Londonu ce ostati i on i njegova porodica, nema selidbe, nema muke neke prevelike, promjene kulture svega bla bla bla, jos ako Rosicky ostane eto ga da se ujedini sa svojim drugarom. Apsolutno nema razloga zasto ne misliti da bi Ceh ostao u Londonu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Zato sto on nije smecar Fabregas nego kao vicekapiten nikad nece preci u gradskog rivala,a i Mou nece da ga pusti jasno je to pa nije lud da najjaceg golmana lige daje konkurentima,a pogotovo covjeku kojeg uopste ne mirise...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Zato sto on nije smecar Fabregas nego kao vicekapiten nikad nece preci u gradskog rivala,a i Mou nece da ga pusti jasno je to pa nije lud da najjaceg golmana lige daje konkurentima,a pogotovo covjeku kojeg uopste ne mirise...
          E moj ti, tjesio sam se ja tako i oko van Persija i Fabregasa ljetos, pa eto sjebase me ljudi
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by CALE View Post
            Arsene Wenger:"Mi (Arsenal) sada imamo novce i u mogucnosti smo da dovedemo skoro svakog igraca koji je na trzistu.Ono sto vam mogu reci je da ce na ljeto stici neka nova,velika imena,a da ce sigurno neki igraci otici.O imenima ne bih pricao jer svi znate da to nije moj stil,no gledati cete neka nova imena na Emirates-u,neka imena koja znace u svijetu fudbala.Takodje ne bih ni o onima koji ce otici.Sve cete saznati na ljeto."...kao sto sam i govorio jos ljetos,a ispostavilo se tacnim,Profa potvrdjuje moje rijeci.Bolji dan za klub dolaze,konacno smo u stanju zadrzati svoje najbolje igrace,a plus dovesti velika svjetska fudbalska imena.Nadam se da su medju ovima koji odlaze Diaby,Flamini,Podolski,Arteta.Potvridli iz Palerma da je poslata ponuda za malog Argentinca od strane Arsenala,traze jos pet miliona od ponudjenih 35,pitanje je da li se ce se Venger cenkati,da li ovo znaci da Theo odlazi definitivno pitanje je sad,mislim da ce Venger pustiti Thea zbog jednog od najvecih talenata pod Arsenom Vengrom malog Serge Gnabrija,koji bi sledece sezone trebao da pokaze pun potencijal on i Ox na krilima za sledecih deset godina.
            Gde si iskopao ovu izjavu.na pocetku posta?

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              E moj ti, tjesio sam se ja tako i oko van Persija i Fabregasa ljetos, pa eto sjebase me ljudi
              Ma drugo je Arsenal,a imas i Dembu koji je trebao doci pa znas i sam sto nije
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma dobro to sa Dembarom je bila pozajmica godinu dana na zadnji dan prelaznog, kad je vec bilo poznato da je Arsenal uzeo Mesuta.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sta se Aki nalozio na Ceha, pored Ospinice dominatora, nepotreban totalno.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ma dobro to sa Dembarom je bila pozajmica godinu dana na zadnji dan prelaznog, kad je vec bilo poznato da je Arsenal uzeo Mesuta.
                    Ne prodaje Mou konkurentima uopste.Prodao je Matu Unitedu,ali zato sto je ponuda bila predobra i sto mislim taj United nije smatrao konkurentima.Salaha je oteo samo da ga Brendan ne kupi,a da pusti Cecha tek tako nastavniku...nema kurca

                    Ospina osrednji golmancic malo bolji od one spaljevine iz Poljske
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Rano smo poceli pricati o ljetnom prelaznom roku, a jos nije definisan raspored iza Celzija na tabeli
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • I ja mislim da od Čeha nema ništa , prvi razlog što smo već kupili golmana prosto nema smisla svake godine da se kupuje golman.Druga stvar naravno ovo što je Ak47 rekao nije Murinjo lud da proda jednog od najboljih golmana u ligi gradskom rivalu a smem da se kladim da će da dobije barem 2,3 ponude za njega iz Španije i Italije .

                        Što se pojačanja tiče dosta ljudi će morati da ode čisto da se napravi prostor u timu i oslobodi kinta za platu.Volkot Poldi i Rosicki su nekako najbliže vratima , Arteta odma posle njih.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ospinica>Kasiljas trenutni

                          Comment


                          • Nije los Ospina, sasvim pristojan golman, mora da poradi na daljini ispucavanja, jedva centar mu predju.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Princara View Post
                              Ospinica>Kasiljas trenutni
                              Kod Ikera je samo fazon pada samopouzdanja i to sto trenutno nema podrske nazalost sto se moze promijeniti,a Ospina bolje od ovog ne moze i zbog toga se s njim nece boriti za titulicu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • A Ospinica prepun samopouzdanja u prvoj sezoni u PL? I sam lik kukao da ga blam u tunelu kada vidi da je svaki golman u Engleskoj visi od njega za glavu. Ali Ospinica je hrabar , ne da da strah od njega napravi kiksaru . Ali da je branio u Realu, sada bi akan druge pesme pevao, i Ospinicu na avatar stavljao.

                                Comment

                                Working...
                                X