Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji mi je put vec da nosim ovog gologuzana hahaha
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Tek sada video da i Rossara skinuo one cke sa avatara , najbolje da goku izbegava forum 7 dana

      Comment


      • Originally posted by Princara View Post
        Onda bi pobedili sa 0:1


        Molim Rossaru da vise pise u ovoj temi dok Aki nosi ovaj avatar, da ne bi gokara zastranio : D.
        Vrati buljavog oca i neću zastraniti. Ono samo majka može da gleda.

        Spoiler
        Osećam da ti u dubini duše prija dok gledaš u gologuzana.
        Last edited by goku; 18-03-15, 00:09.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Koji mi je put vec da nosim ovog gologuzana hahaha
          tek sad vidim avatar

          Comment


          • Mnogo mi je zao što nismo brojali do tri danas, mislim da smo mogli .


            Dobar je Žiru gologuzan, svi znamo da nije najviša klasa, ali sviđa mi se kako koristi ono što zna. Leži mi njegov stil.

            Comment


            • Akijev avatar hahahhahahahaha Koji genije mu je ovo dao ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ljudi moji, od kad se vratio, Ziru izuva.. Mada mi se cini da je juce par puta napravio faul u borbi za loptu, ali mu sudija nije svirao.. Razbacuje one odbrambene k'o da su mala deca, nekad je cak i smesno

                Comment


                • Sta meni goku tu ima da prija, pa nisam ja na forumu pisao zenomrzacke postove, nego ti .

                  Stvarno Aki, presao si sve moguce granice sa tim avatarom. Moramo da se zalimo Bojani da ti cenzurise avatar

                  Comment


                  • Princoni nemoj ga tako jako.

                    Jos uvijek nije proslo od sinoc
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ljudi imao sam nocne more sinoc, nikako da prezalim sto nismo prosli dalje posle odlicnog izdanja, ali nekad je potrebno i malo srece... Alexis jedino razocarao ali ubise ga ovi kasapini, vreme je malo da odmori...

                      Comment


                      • Originally posted by Princara View Post
                        Sta meni goku tu ima da prija, pa nisam ja na forumu pisao zenomrzacke postove, nego ti .
                        A ti to zbog toga, sad mi je jasno, ali nisi ušao u suštinu. Rekao sam da ima žena baraba, ali i divnih žena i majki, samo što sam pričao o prvima.

                        Comment


                        • A ko ti kriv Aki sto si se nadao u cuda. I da smo prosli dalje, ne bi osvojili sve dok se neke ocigledne rupe u timu ne popune. Ono sto moze da raduje da smo vezali cetiri pobede protiv odlicnih protivnika nakon debakla od Monaka i ako iskoristimo priliku i uzmemo drugo mesto i kup, bice to odlicna sezona s obzirom na njen pocetak.Takodje raduje sto je broj povreda ove godine smanjen na neki podnosljivi broj, da li je to zbog onog Nemca ili cega vec, ali svakako dobra stvar za dalji napredak kluba.

                          Rekao si goku da su zene te koje maltretiraju muskarce , ali ae da ne spamujemo temu svih tema na forumu , da ne nerviramo vilsericu moderatora koji cuti kao zaliven, bas se obrukao batica.

                          Comment


                          • Jeste podbacili vala nema govora.Batice propale u zemlju,a i Veseli u nekom periodu sutnje ne znam sta mu je
                            Mada imate starog clana Gangaru i veliko pojacanje Gokaru naseg sto ga zene maltretiraju
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Tu sam ja. Čitam, prokomentarišem. Istina, često krenem pisati pa odustanem iz različitih razloga.

                              Ovdje članovi više pisu jedni o drugima nego li o Arsenalu i onome što ga se tiče. Ranije sam provokacijom skretao na to pažnju pa mi dosadilo, a vjerujem i drugima. Izgledamo poput kakve izdvojene komune. Ovo je praktično jedina tema u kojoj nešto napišem, ali ispratim još poneku. Realno, pao je kvalitet teme, nema neke konstruktivne prepiske, sve se svodi na bockanje međusobno, na afektivne reakcije nakon utakmica i kojekakve offtopic zajebancije.
                              maliajnštajn je bio taj kojeg smo obuzdavali i kritikovali njegovu euforiju i svakodnevno iznošenje supersubjektivnih stavova. Danas je on jedini član od kojeg pročitam nešto konkretno s vremena na vrijeme i tema praktično zavisi od njega.
                              Nama treba ozbiljan moderator, čovjek/žena koji će ažurno raditi svoj posao, postavljati ankete, biti medijator prepiski, voditi računa o tome da tema uvijek ide u pravom smijeru, nametati pitanja koja će ostale stimulisati na aktivno učešće. Ovim ne pokušavam prozvati pomenutog Wilšera, jer čovjek vjerovatno radi ono što se traži od njega, a to što nije aktivan to je njegov izbor, i shodno predhodno napisanom potpuno ga razumijem.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Jeste podbacili vala nema govora.Batice propale u zemlju,a i Veseli u nekom periodu sutnje ne znam sta mu je
                                Mada imate starog clana Gangaru i veliko pojacanje Gokaru naseg sto ga zene maltretiraju
                                Psihicki smo ubijeni brate treba nam malo vremena da se oporavimo
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X