Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Necemo se zajebavat sa Fabregasom ipak, volim covjeka, al jebiga sad moram da mu jebem familiju svaki vikend jer igra za Celzi.

    Jos malo do tog famoznog Monaka, da li je moguce podici moj optimizam na veci nivo sa 5 komada u mrezi Knezeva?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pozdrav tobdzije, pratim vas jako dugo, drago mi je da postoji ovako ziva tema o Arsenalu ovde.

      Veliki navijac od '95-e, gledam svaku utakmicu, uvek sam voleo Arsenalov still igre i veliki sam postovalac profesora Arsena Vengera u svakom smislu.

      Pravi trenutak da vam se pridruzim, pisite tacan rezultat 0:3 slobodno, 1:3 ako budu imali srece...prolazimo

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Necemo se zajebavat sa Fabregasom ipak, volim covjeka, al jebiga sad moram da mu jebem familiju svaki vikend jer igra za Celzi.

        Jos malo do tog famoznog Monaka, da li je moguce podici moj optimizam na veci nivo sa 5 komada u mrezi Knezeva?
        Ja se obezbedio i da ne prodjemo, bar cu se smejati tvom novom avataru

        Ray Berkampe, dobro dosao batice.

        Comment


        • U suštini i nije neki ludački rezultat da ne može da se stigne imali smo i luđih partija u LŠ ono protiv Milana npr tako da sve je moguće.Stvarno je tužno kakve smo golove primili u Londonu opasne zicere smo mašali tako da ako i malo budemo imali sreće pa da damo gol u prvom poluvremenu bilo bi ekstra . I naravno da Akijev maneken za donji veš pokaže svoje rasno umeće

          PS Ray welcome to the hood
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ray dobro nam dosao.

            Veze ja nemam kome sve sutra trebam avatare sa bratom Olivierom da podjelim

            Idemo razjebat Monako, svejedno nista pametno osim pranja para ne znaju
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Comment


                • Ray, dobro nam dosao!

                  Ganga, kljucna rijec: sreca! Mi smo kvaliteta imali i u prvom susretu. Nama je prije svega potrebna sreca. Bolji smo tim u svakom segmentu igre i nije nikakva senzacija da ih prodjemo, senzacija se desila na Ashburtonu!

                  Ne svidja mi se nikako ovaj optimizam, jer, opet ponavljam, sreca je presudni faktor, koliko god dobro da igramo.
                  I da! Ja bi Volkota bacio u vatru, prije nego Velbeka. Prije nego bilo koga. Ali da ne predvidjam.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Princara View Post
                    Za kakvu zverku Venger nije hteo da pljune 20 miliona .
                    Jaci Snajderlin za iste/slicne pare + Francuz + naviknut na ligu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jedno je sigurno , a to je da vam optimizma ne nedostaje.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Jedno je sigurno , a to je da vam optimizma ne nedostaje.
                        Ne mogu svi kao ja da rade mantru. Prizovem Brendanu otkaz, ne izgubi 3 meseca.

                        Ocekujem bilo kakvu pobedu Arsenala planom A, za prolaz dalje Vengerica mora malo i da izmisli nesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Dekard View Post
                          Jaci Snajderlin za iste/slicne pare + Francuz + naviknut na ligu.
                          Jeste sada bolja opcija Francuz, ali pre dve sezone su bila otvorena vrata za Gustava, sto bi verovatno i donelo bolje rezultate kako u prethodnoj, tako i u ovoj sezoni, ali je Arsen procenio da je bolja opcija Flamini kome je bio istekao ugovor sa Milanom, nego dati 20 miliona na Gustava. Trenutno je na toj poziciji dosta dobar Kokelan koga je Venger ove zime skontao, ali dotle je dugo vremena Arsenal rezultatski ispastao zbog deficita kvalitetnog resenja na poziciji dm.

                          Comment


                          • Tacno sve to, ali na leto imate Snajderlina na ziceru, taman sada kada je izrastao u zver. Ako mu ga neko pokupi ispred nosa sam je kriv. Pretpostavljam da je sigurno vas ako ga zelite.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              Tacno sve to, ali na leto imate Snajderlina na ziceru, taman sada kada je izrastao u zver. Ako mu ga neko pokupi ispred nosa sam je kriv. Pretpostavljam da je sigurno vas ako ga zelite.
                              I ja se nadam takvoj prici, samo da Venger ne skonta da mu ne treba tu pojacanje jer uz Kokelana ima i Artetu, Flaminija, a mozda se i Diabi vrati zdrav jednog lepog suncanog dana.

                              Comment


                              • Pa ako je neko skontao da se Anderson nece vratiti pretpostavljam da ste vi mirni za Dijabija .

                                Salu na stranu, Morgan bas dominira ove sezone, tacno cu da placem kada ode bilo gde a to nije Old Traford.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X