Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Ovo nam je 5 a ne 8 uzastopna pobeda, sta ovaj Plavsic prica i to je par puta ponovio? Facepalm
    Ja pogledah sad zadnjih 8 kuci u PL ,sve dobismo...
    sigpic

    Comment


    • Kako City izgubi tako se ja izgubih u alkoholu

      Idemo laganini brat nas Snajderlind da povede cetu protiv Celzija da se zakomplikuje borba za titulu.

      Wenger po tripletu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post

        Wenger po tripletu
        ^^Like!

        Comment


        • Palermo president Maurizio Zamparini: “Has Dybala already been picked up by Juve? Absolutely not."
          “I already have a €40m offer in my hand, but if someone else gets into the race then we’ll see what happens."

          Ne bi me cudilo da je Wenger. To je 30 m funti sto mu sada nije puno da pljune, plus ostat ce mu kamara jos da popravi vezni red.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • Boles'
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment




            • Kakva proslava i kakav odraz i skok Akijevog burazera.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Sta cemo s ovim Monacom?

                Ko igra spica?

                Sta je sa veznim redom, ko ce na klupu?

                Remzika poslje jucerasnje tekme mora igrati, kao i Ozil, sta je sa Cazorlom, Welbzom, Olivierom? Nocna mora za Wengera, a da ne pricam da ima jos Walcotta sa strane koji ce vjerovatno biti impact sub.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ospina
                  Belerin Per Kos Monreal
                  Kokelan Ramzi
                  Teo Ozil Sancez
                  Ziru

                  Trpaj monako

                  Comment


                  • Da je danas da svi nekako izgube, to bi bilo idealno

                    Kakav boost u samopouzdanju bi bio prolazak Monaca to je nehumano
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • U odnosu na mec sa WH , Belarin in,Cembers out,,,Welbek in,Teo out,,,,Santi in, somebody out Moze i Alexis out,malo je stao u zadnje vreme,al opet ako je neko rodjen za ovakve utak.on je....A i ako mu se kaze da treba sa klupe da krene,mislim da bi ubio nekog
                      Nemoj da se mnogo nadamo,vidim svi su nekako blagi optimisti,posle nasih partija nakon prve utakm.Bice jako tesko,ako stvrno uspemo,bese bi bili prvi u istoriji LS koji se vratio nakon gubitka kuci sa 2 gola razlike....
                      Last edited by Jack; 15-03-15, 12:30.
                      sigpic

                      Comment


                      • Setite se Bajerna od pre 2 sezone, 1-3 nas dobiju na Emiratesu, a mi njih na Alianz Areni 0-2, i zamalo da prodjemo, secam se Bendtner ili Walcott imao neku sansu, tako da nije nemoguce.
                        Ja iz sprdnje svima govorim da ce biti 1-4 u Knezevini, ako se to obistini ima mnogima mozak da popijem. A tvrdim da Sanchez cuva golove za utakmicu sa Monacom, zato je slabo efikasan u prethodnih mesec dana.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • http://news.arseblog.com/2015/03/ozi...onaco-miracle/

                          THE GREAT OZ BELIEVES!

                          Tamo idu nasi away navijaci, oni su jedno 11 hiljada puta bolji od ovih sto sjede na Emiratima. Vjerovatno i najbolji away fanovi lige. Spomena radi 9 k ljudi je bilo na Old Traffordu u ponedeljak navece, bez organizovanih redovnih vozova za povratak u London. Klub je preuzeo na sebe i organizovao autobuse za 9 hiljada fanova.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja nisam blagi optimista kako je tu neko naveo nego veliki optimista i siguran sam da mozemo po ta 3 gola samo je pitanje ocemo sacuvati svoj gol, jos 2 dana treba iscekat
                            Danny Boy, Alexis, Ozil, Giroud ja bi se uzdao u ovu 4

                            Comment


                            • Reporter: "Is Arsenal's momentum more of a threat than Man City?"

                              Mourinho: "What momentum - 3-1 against Monaco?"

                              Smurinjo odradio svoj posao, prolazimo u 1/4 LP gdje izvlacimo Porto i idemo u polufinale laganini. Triple is ON
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X