Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ajnstajn ga snimao iz ormara,on i Wenger zvani voajer
    Ahahahahah a mi se posle pitamo odakle njemu informacije iz prve ruke
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Brat je Aki junior nema govora samo moras da ga razumijes malo tolerancije da mu poklonis
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ajnstajn ga snimao iz ormara,on i Wenger zvani voajer
        Prevelika klasa Aki da bi cucao u ormaru, pre ce biti da su njega snimali sa Ziruom i 4-5 zecica.

        Za Vengera je vec logicno.
        sigpic

        Comment


        • Nista necu reci. Grioud i Alexis braca moja
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Samo buljavi otac pa 5 praznih mjesta,e tek onda mozemo za dalje da selektiramo

            Ono sinoc kad odigra za Ox-a ja u nevjerici
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Mesut mozda ima i najbolji osjecaj za prostor na terenu na svijetu. Kakva lik rijesenja nalazi kada ima vremena ono je nenormalno.

              Odusevio me je sinoc kad je izgubio loptu i potrcao za igracem, start s ledja, klizeci i uzima loptu brat, poceo je i da se vidljivo trudi, da zadovolji neke koji su nezadovoljni.

              Bolestan fudbaler, sljedece sezone ocekujem bas da igra na bozanstvenom nivou, kad odradi punu predsezonu sa ekipom.

              Al jebu ovi kupovi, malo malo neko takmicenje, sad Kup Amerike na ljeto, Alexis ce doc dogodine poslije tog kupa
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne mora on imati uopste vremena nego se igraci moraju dobro kretati da bi on mogao svoj dio posla da odradi...

                Sjecas se prosle sezone kad Girouda tjera od sebe i govori mu gdje ce se kretati da bi mu dao loptu,pa kakav je to profesor doktor fudbala
                Last edited by AK47; 10-03-15, 22:48.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • To je bio cas fudbala. Tako i treba da radi pravi AMC, da kaze gdje ce poslati loptu, Giroud naravno zahvalio mu se vrlo srdacno.

                  Mesut je tito po pitanju fudbala, ali nekad se covjeku desi da nestane jednostavno, kako je ekipa jednodimenzionalna tako je i on, nidje ga. To sto kazes moraju se kretat drugi da bi radio posao, to je velikim djelom i razlog zasto nestane naprosno nekad.

                  Samo ekipa, samo snaga za sve ostalo ce Ozil asistirati
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Eh upravo je suprotno,igraci "razgovaraju" treningom odnosno kretnjom ne pokazuje se ono je bilo poprilicno smijesno dusmani ce reci zalosno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Trcite jedan do drugog i onda ti pley kaze sta ce uraditi, lakse je

                      Al slazem se to se na treningu radi, da se stvori hemija i razumjevanje kretnji, ali ne odmaze i komunikacija na terenu, apsolutno mislim da je ona i kljucna. Mora postojati razgovor na terenu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Odlazim sa ove "teritorije", uzivajte dok mozete.
                        Ja bih zbog ovakvih prica o teritorijalnoj podeli foruma, pobrisao sve teme klubova. Jedna tema za svaku ligu i to je to. Jbg, niste za bolje, ne kapiraju se poente sportskog foruma.

                        Comment


                        • Originally posted by Princara View Post
                          Ja bih zbog ovakvih prica o teritorijalnoj podeli foruma, pobrisao sve teme klubova. Jedna tema za svaku ligu i to je to. Jbg, niste za bolje, ne kapiraju se poente sportskog foruma.
                          Si lud pa tek onda bi bila klanica
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Si lud pa tek onda bi bila klanica
                            A neka. Onda odstranis korov i toliko.

                            Ako je nekom stalo da gleda na ,,svet,, jednodimenziono, ima dosta specijalizovanih foruma za te velike sportske klubove, pa neka uziva na ,,svojoj teritoriji,,.

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Si lud pa tek onda bi bila klanica
                              U tome je čar.

                              Spoiler
                              A ne da jedni drugima gladimo jajca na podforumima.

                              Comment


                              • Ako dozvoljavate ja bi malo da objasnim...
                                Prvo polazim od sebe, mogu biti fin a mogu biti i djubre a sve je stvar moje unutrasnje i mentalne kulture.
                                Ovde na forumu ima mnogo ljudi cije pisanje rado citam i veoma postujem njihovo znanje, nije bitna tema i navijacka boja fudbal, basket, tenis... bilo sta.
                                Slazem se da u svemu treba imati korektnosti i nekih granica. Kad` rekoh granica mislim na "teritoriju" a i da bi izbegli kako Goku rece "lazno gladjenje".
                                Ja smatram ovu "teritoriju" Arsenalovom kucom i nepada mi na pamet da nesto uvredljivo napisem jer ipak sam ovde gost (bez obzira na moj stav o ovom klubu). Postoje "teritorije" npr. PL gde je "shorka" dozvoljena (naravno, opet sve u granicama kulture i dozvoljenoga). Zasto pisem ovako, pa upravo da bi se unelo malo strasti, da bi se izbeglo, opet pominjem Gokua i gladjenje a da to opet bude kulturiska. Apsolutno treba da postoje sve teme i da svako ima svoj obraz kao sto je Gangrena bio fenomenalan juce pa napisao "ono".
                                Znaci ljudi pisite slobodno sve i o svemu samo eto da to nije remecenje "teritorija"
                                Nadam se da sam bio razumljiv... Gledao sam juce dva sjajna brazilska filma, neke bande favele ovo/ono pa sam se malo "primio"... i tamo imaju te "teritorije" koje su za mir i postovanje a i neke druge koje su za ono drugo... samo sto je kod foruma super, sto ako su ljudi razumni i "zdravo" se peckaju nece leteti glave.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X